Jump to content

Recommended Posts

12 saat önce, Ysn yazdı:

@Ender hocam emeğinize sağlık, her ne kadar kullanamayacak olsam da :) çok sağolun

Bilgi bir yerlerde dursun belki ilerde lazım olur Kullanma fırsatı doğar Hocam :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=7013]niccoli_42[/mention] Rica ederim her zaman, elimizden geldiğince birbirimize yardımcı oluruz. Denedikten sonra paylaşırsan seviniriz. Resimli veya videolu şekilde. 

Recep hocam denedim lakin olmadı yine, telefonun usb yi bağladığım sırada bi araç ekranı gidiyor geliyor ve telefonda da anlık bi bildirim geliyor fakat anlık olduğu için yakalayamadım. Ancak muhtemelen bu bildirim android autonın izin bildirimi fakat cihaz kendiliğinden siliyor bildirimi.

Daha sonra apkmirror sitesinden android autonun son versiyonunu indirdiğimde araca bağlanıyor telefon ama standart android auto şeklinde, ender hocamın bahsettiği diğer hiç bir uygulama gözükmüyor, standart android auto ekranı yani.

Daha sonra yurt dışı sitelere baktığımda android autonun play store tarafından kısıtlanmayan tek versiyonunun 3.945 versiyonu olduğunu öğrendim ancak bu versiyonda da öğe ülkenizde kullanılmıyor uyarısı veriyor ve geliştirici modunuda açma şansım olmuyor bu yüzden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@niccoli_42 Hocam karşılaştığınız şeyler gayet normal... araç ekranının gidip gelmesi, ve telefona bildirim gelesi gayet normal aynıları bende oluyor. Ben bunun için bi video çekeyim en iyisi.
Andorid auto'nun evet izin bildirimidir o hemen kaybolmasının nedeni çakışmalar olduğu içinidr. Siz zaten telefonu bağladığınızda android auto yu değil mirror linki seçmeniz gerekiyor. Seçn bekleyin eğer izini verirseniz bir sonraki bağlandığınızda direkt mirrorlink ile açacaktır. 
Andorid auto'nun eski sürümünü kullanmanıza gerek yok ben şuan en son sürümünü kullanıyorum. 
Şayet hala o izin bildirimini yakalayamazsanız telefonu yeniden başlatın araç ekranınıda aynı şekilde power tuşuna VW ekranı gelene kadar basılı tutun yaklaşık bi 10 saniye olması lazım. Ben yarın kısa bi video çekmeye çalışıcam bu bağlantı aşaması için. 
Dediğim gibi siz araç ekranında mirror link'i değil andorid auto'yu seçmişsiniz o yüzden hiç bir uygulamayı görememişsinizdir.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bubuygulamayi deneyip sonuç alan arkadaşlarımız burdan Yorumlarını yazarsa varsa karşılaşılan sorunlara çözüm üretilebilir. Iyi Forumlar dostlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recep Gül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention] Ya fazla ilgilenen yok abi, yada milletin appconnect açık olmadığı için yapamıyor. 
Genelde App Connect açık olan araç sayısı az olduğundandır. Yada bazı arkadaşlar Android Cihaz kullanıyorlar. Aslında Konu Beklediğimden Daha az ilgi gördü. Kendi sayfamda paylaştığımda Tanımadığım onlarca kişi bu konuda destek istedi.
Bazen fırsat ayağınıza kadar gelir ama kıymeti bilinmez misali. Hayırlısı olsun ne diyelim. Biz bilgiyi paylaşalım isteyen alsın kullansın istemeyen de baksın.
Emeğin Karşılığını bazen alamıyoruz ama olsun Bizdeki Tutku Yeter Gerisi Teferruat. Herkese Keyifli Forumlar diliyorum.
Not: Belki Ücret karsiligi olsaydi daha çok ilgi görebilirdi Yaşadığım buna benzer birkaç Tecrübe bana bunu gösterdi. Yineliyorum Bilgi Paylaşıldıkça Güzel ve Dostluk Kazansın Parolamız aynen devam etmekte.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recep Gül, by_bulbul, Ysn ve 2 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Valla al bendede o kadar paralı olsaydı kısmı hariç ama benimde beklediğimden çok az ilgi gördü...Demek ki herkes senin benim gibi meraklısı değilmiş bu olayın. Halbuki yabancı forumlarda deli gibi bunun çözümünü arıyorlar =) Sağlık olsun diyelim. Paylaşmak güzeldir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LG mirrorlink telefon da çalışmadı buna rağmen 1 defa çalıştırabildim fakat sonra açılmadı çok uğraştım olmadı sinirlerimi bozuyor sorunsuz bir uygulama Android auto için var aslında oda root istiyor fakat benim Huawei p10 mate root şu anda imkansız halde telefonu değiştirmek de istemiyorum ama bluetooth ile kablosuz bağlantı desteği yakında olacakmış tabi araç desteklermi muamma destekler ise telefonu ozaman değiştirebilirim. Telefonumda mirrorlink yok ama bağlayınca mirrorlink çıkıyor çok garip 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Beşiktaş1903 yazdı:

LG mirrorlink telefon da çalışmadı buna rağmen 1 defa çalıştırabildim fakat sonra açılmadı çok uğraştım olmadı sinirlerimi bozuyor sorunsuz bir uygulama Android auto için var aslında oda root istiyor fakat benim Huawei p10 mate root şu anda imkansız halde telefonu değiştirmek de istemiyorum ama bluetooth ile kablosuz bağlantı desteği yakında olacakmış tabi araç desteklermi muamma destekler ise telefonu ozaman değiştirebilirim. Telefonumda mirrorlink yok ama bağlayınca mirrorlink çıkıyor çok garip 

Hocam o sorunsuz dediğin uygulama açılıyor açılmasına ama ne google haritaları kullanabiliyorsun nede başka birşeyi, sadece ekrana 80 tane pencere açıyor başka bir işe yaramıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Beşiktaş1903 yazdı:

Bluetooth araç ekranına mı bağlantı olacakmış?  Çok zor hocam o iş gecikmeler olur onda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=7013]niccoli_42[/mention] Hocam karşılaştığınız şeyler gayet normal... araç ekranının gidip gelmesi, ve telefona bildirim gelesi gayet normal aynıları bende oluyor. Ben bunun için bi video çekeyim en iyisi.
Andorid auto'nun evet izin bildirimidir o hemen kaybolmasının nedeni çakışmalar olduğu içinidr. Siz zaten telefonu bağladığınızda android auto yu değil mirror linki seçmeniz gerekiyor. Seçn bekleyin eğer izini verirseniz bir sonraki bağlandığınızda direkt mirrorlink ile açacaktır. 
Andorid auto'nun eski sürümünü kullanmanıza gerek yok ben şuan en son sürümünü kullanıyorum. 
Şayet hala o izin bildirimini yakalayamazsanız telefonu yeniden başlatın araç ekranınıda aynı şekilde power tuşuna VW ekranı gelene kadar basılı tutun yaklaşık bi 10 saniye olması lazım. Ben yarın kısa bi video çekmeye çalışıcam bu bağlantı aşaması için. 
Dediğim gibi siz araç ekranında mirror link'i değil andorid auto'yu seçmişsiniz o yüzden hiç bir uygulamayı görememişsinizdir.

Recep hocam, mirror linki seçmeyide denedim bu işlemleri yaparken ancak mirror linkte telefonunuzun mirror linki destekleyip desteklemediğini, servisten öğrenin gibi bi hata alıodum şuan yanlış hatırlamıyorsam.

Dediğiniz gibi recep hocam, bu bağlantı aşamasını gösterir kısa bir video olsa, çok daha isabetli olur gibi.

İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, niccoli_42 yazdı:

Recep hocam, mirror linki seçmeyide denedim bu işlemleri yaparken ancak mirror linkte telefonunuzun mirror linki destekleyip desteklemediğini, servisten öğrenin gibi bi hata alıodum şuan yanlış hatırlamıyorsam.

Dediğiniz gibi recep hocam, bu bağlantı aşamasını gösterir kısa bir video olsa, çok daha isabetli olur gibi.

İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler...

Telefonda araç modu uygulaması(car mode)  yüklü mü? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender öncelikle emeğinize sağlık.sorum.android telfonumuzda mirrorlink özelliği olmadanda çalışırmı.yani bütün androidlerde bu uygulama üzerinden çalışırmı

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=7013]niccoli_42[/mention] hocam bir hesap daha açın markete gidip yeni açtığınız hesabı seçin sonra indirin hesabınızın abd olmasına dikkat edin sonra oluyor 

Hocam kullandığım hesap amerika birleşik devletleriydi zaten, bunun dışında bir tavsiyeniz olur mu acaba...?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Oğuz Kycı
      Konsolun üstündeki bardaklık sürgüsü dagılması veya arızası sorunu ve çözümü
      YouTube de videosu var 
      👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
      https://youtu.be/Ul6va_ARqdc

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

• Yazan: Ender
      Herkese Merhaba Sevgili Golftutkunu Dostları;
      Rabbim Gönlüme Göre yeni aracımı Nasip Eyledi. Şükürler olsun ki  Golf Tutkum ve  Sevdam  kaldığı yerden devam ediyor... Aracımı  6 ay önce satmıştım ve bizler gibi golf sevdası olan bir arkadaşımıza nasip oldu.  Aracımı satmak kolay olmada elbette ; ondan ayrılmak üzerindeki  emeklerim yaşadığımız onca serüven ve en önemlisi Tutku ile bir bütünlük kurmuş olmamdan dolayı ciddi anlamda satıldıktan sonra birkaç gün içimde kocaman bir boşluk oluşmadı değil. Kendime Şöyle Söz vermiştim ;  Yeni Golf 8 çıkana dek araç almayacağım bekleyeceğim diye... Ama en fazla 6 ay dayanabildim Golf'süz duramadım desem yeridir. Artık Golf bakıyordum internette ,forum sayfamızda ( konusunu açmıştım düşündüğüm özellikler vs aracı), malum sitelerden ve yüzlerce tanıdığım araçlarını bildiğim Golf severler den geniş bir arama tarama sonrasında oluşan Hasret Sonrasında,  VW Golf Tutkumun Kaldığı yerden devam edeceği belliydi. Her şey Nasip Kısmet ;10-12 araç ile direk irtibat kurdum çoğu ile samimi dostluklar kuruldu alışveriş gerçekleşmese dahi en güzeli de bir çok satıcı ile konuştuğumda Bizim sayfamızdan Golftutkusu'ndan haberdar olmaları ve   Çok olumlu  dönütler almam, bizleri onurlandırdı. Sonuç olarak Kendimi Yılın son Günü 31 aralık  Soğuk bir Kış Günü Ankara da  buldum. Yarış mavisi R line Aracımı satın almak üzere...  Mehmet Bey adında son derece Otomobil tutkusu olan VAG grubu araçlardan ve Golf konusunda çok bilgili olan ilgili ve Bilinçli bir Golf severden aracımı alıyor olmak ayrıca Hoş muhabbetler ve Güzel anılar bırakmak adına alışverişimizin Dostane ve Güven içerisinde geçmesi son derece keyifli idi. Ayrıca Bu alışverişin gerçekleşmesi adına çok katkısı olan Ankara da yaşayan Değerli Arkadaşım Güzel insan Ahmet Hocama da çok Teşekkür ederim. Bu süreçte yanımda olan görüş ve önerileri ile daha doğru zamanda  içime sinen Böylesi Güzel bir Araç almamda yardımlarını esirgemeyen ; Golftutkusu Yönetimimize , VW  Yetkili satıcısı Avek Otomotivden Cihan Sahil Beyfendiye, VW voskar Bayiinden İsmail beye, ve Tüm Dostlarıma da ayrıca teşekkür ederim. [emoji4] 
      Allahım daha güzellerini sizlere nasip eylesin Golftutkunu Dostları. Rabbim utandırmasın Kazasız belasız Günlerimiz olsun inşallah.
      Aracımız  2017 model 1.4 TSI Highline  DSG 125 PS ( Aralık 2017 Çıkışlı) 
      Opsiyon olarak ise:
      *Yarış Mavisi ( benim için en önemli opsiyon [emoji4]  ) 
      *R-Line dış paket ( Body Kit)
      *Cam Tavan 
      *Geri görüş kamerası
      *Keyless Anahtarsız Giriş&Çalıştırma
      *Dynaudio 400w ses sistemi
      * App Connect (Android Auto-Mirrorlink)
      *18 Sebring Jantlar & Spor Süspansiyon
      *Çift USB Girişi (Ön Kol dayama içi)
      * Kablosuz Şarj özelliği
      *Isıtmalı ön koltuklar 

Herkese Saygı ve Selamlarımı Sunar Iyi Forumlar dilerim[emoji120][emoji870]

• Yazan: Harun Gündüz
      Merhaba arkadaşlar. Golf 7 aracımın aküsü uyarı vermeye başladı. Biraz araştırmalarım sonucunda araçlarımızda start stop olduğu için ne yazık ki akü ömrü 4-5 yıl oluyor. Aracım üstünden 60 amperlik EFB akü çıktı. Akü araştırmalarım sonucunda iki tane akü arasında kaldım ikisi de Varta marka. Birisi EFB olan Varta EFB N60 12 Volt 60 Amper 530 TL diğeri  AGM olan Varta D52 60 AH Silver Dynamic Start-Stop AGM Akü  730 TL. Ben EFB olanı aldım. Araca taktım. Takması kolay kutup başlıkları vidaları gevşetiyoruz. Bir de akünün yanında bir vida var onuda sökünce akünün kulplardan tutunca kızağı var çekince geliyor.  Kılıfını akü yerdeyken takdım. Sonra aynı şekilde yeni aldığım aküyü taktım.
      Aracım Golf 7 akü değişimi sonrası çıkan uyarıları silmek için direksiyonu 3 saniye kadar tam sağa sonra da 3 saniye kadar tam sola çevirirsek. Araç reset atıyor ve uyarılar siliniyor. Video biraz kötü oldu. Tekrar çekmek istedim ancak bu seferde aküyü çıkarıp tekrar takmak gerekiyordu. Onu da istemedim. Lütfen mazur görün. Umarım faydalı olur.
    • Yazan: mehmetcimcik
      Iyi akşamlar arkadaşlar abiler golf 7 için kafama yatan difüzör bir türlü bulamadım sorduğum kimsenin de elinde kalmamış her satıcıya da güvenilmiyor malum bu resimdeki difuzorden nerden bulabiliriz acaba

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhaba abiler arkadaşlar 1.4 tsi Golf 7 için bu yaylari alacağım uyumlu mu acaba bunlar 
  • Yeni Oluştur...