DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİMİ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Corolla yi ben de denemek istiroum.. Artik otomatik bir arac lazim.. Keske ZF li bir sey alabilsek..

Evet arkadaşlar, VW destek hattından telefon geldi.

Telefon ile yapmış olduğum görüşmede iyi niyet uygulamasının hiç bir şekilde iptal edilmediği, değişiklik yapılmadığı veya uygulamadaki prosedürlerde değişiklik yapılmadığı, geçen senelerde ne ise şu an da aynı durumda olduğu, yalnız eskiden de olduğu gibi şimdi de yetkili serviste periyodik ve diğer bakımların zamanında bakımı, arıza giderilmesi vs gibi kriterleri kapsayan şartlarının da değişmediğini ve yetkili servis teknik elemanlarının raporu ve görüşmeler sonucunda iyi niyet uygulamasının yapıldığının bayanın da bulunuldu.

başka bir formdan alınan görüntüyü de kırparak, bu şekilde bir haber var diye göndermiştim, o haber için de kesinlikle böyle bir şeyin olmadığı, gerçeği yansıtmadığını da beyan ettiler. bu şekilde ki haberlere bilgilere itibar edilmemesi sadece www.vw.com.tr'den yapılan açıklamalar itibar edilmesi bilgisini verdiler.

Tabi ben de VW böyle bir haberin yalan olduğunu, müşterilerine bir not ile bilgilendirmesini ve iyi niyet uygulamamızda herhangi bir değişiklik olmadığını uygun bir şekilde bildirmeleri önerisinde bulundum.

arkadaşlar şu anda servisteyim (çorlu çalışkan oto) ve durumu net bir şekilde anlattım hatta golftutkusu dediğimde forumu bildiklerini söylediler, genel merkezden birileriyle de görüştüler ve böyle bir durum olmadığını söylediler. Yani bi bilgi olsa söylerlerdi diye düşünüyorum. 

İyi forumlar. 

at izi it izine karıştı. Elinde  İmzalı Tutanak olan yok mu ? 

Güncel İyi Niyet Mazbatasını eline alıp burada yayınlayan olursa  iş çözülecek........  

Güncel İyi Niyet Mazbatasını eline alıp burada yayınlayan olursa  iş çözülecek........  
Baştan mı saysak acaba :)

03 Mayıs 2019 Saat 14.13' de doğuş ile görüşme yapıldı, biliyorsunuz daha iyi hizmet verebilmek için görüşmeler kayıt altında. herhangi bir durumda bu kaydı açtırabilirsiniz :)

:D

Tehlike gecti, DSG ye donus yeniden ..

Corolla da neymis ! Kasnakli sanziman mi olur :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi arayıp edindiğim bilgiler ışında konuda bahsi geçen dsg şanzıman garantisinin sona ereceği vb. iddiaların gerçek olmadığını belirtti Volkswagen destek yetkilisi arkadaş. Yani zaten iyi niyet garantisinin taahhüt veya yasal dayanağı olmadığının, garantisi biten aracın servisteki geçmişine bakılarak belirli oranda indirim uygulanabileceğini belirttiler. 

Her gün yeni şeyler çıkartan Facebook gruplarına fazla itibar etmemek lazım. Kaynağı belli olmayan, kanıtsız şeylerle insanların vaktini harcıyorlar malesef. 

Konu kilitlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ilk Yorumumda da Yazmıştım
Bu denli önemli bilgi paylaşımlarını yaparken Doğruluğunu sorgulamak emin Kaynaklardan bilgi almak gerekir. Aksi halde Delinin birisi Kuyuya taş atmış binle4c3si çıkarmaya çalışmış misali gerçek olur. Zaman ve Bilgi değerlidir Dostlar. Emin olunabilinirki Bu Tarz önemli bilgilerin Paylaşımı Doğrulukları onaylanmadıkça Forum yada sosyal medya Sayfalarimızda Paylaşılmaz. Selamlar iyi Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt