En Güzel Golf Fotoğrafları

@Negatiwe

Sanki ikisi de aynı renkmiş gibi .

YA da ben öyle algılıyorum.

Hele hele gölgede ayırt etmek imkansız gibi

Oysa biri Kurşun öteki Tunsten

Maşallah..

İşte bayıldığım imzanızdaki poz bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:
@Negatiwe

Sanki ikisi de aynı renkmiş gibi .

YA da ben öyle algılıyorum.

Hele hele gölgede ayırt etmek imkansız gibi

Oysa biri Kurşun öteki Tunsten

Maşallah..

İşte bayıldığım imzanızdaki poz bu
Birbirinden efekt almışlar  :D

mehmet_07 dedi:
hasta Beşiktaş'lılara gelsin :)
Mehmet Hocam BJK plaka alabilecek durumum vardı.Trafik Tescil müdürü arkadaşımın eşi. Ama vermem dedi. 2 ay sonra geri al diye yalvarirsin dedi. Cizenler pislik yapanlar çok dedi vermedi. Bende kızımın adı ve aracın modeli ile alakalı olarak Def 15 aldım. Ama görünce insanın içi bi'kıpraşıyor. Maşallah :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silvershadow dedi:
@mandufla

Değerli Deniz Hocam;

Allah bağışlasın evladınızı.

Golf ünüze de Maşallah. Işık, açılar ve kareler müthiş.

Allah nazardan saklasın
Amin Hocam. Hepimizin evladını Allah bağışlasın.

Orhan Hoca dedi:
canım benim. Allah bahtını açık etsin. Golfünle huzurlu günler geçirsin inş. bu büyük bir nimet.

@mandufla
Onlar için yaşıyoruz Orhan Hocam. Dilerim bende Bahtı açık olur.

Telefondan oluyormu bilmiyorum toplu alıntı yapamadım. Hoş Pc den de yapmasını bilmiyorum ki :D

mandufla dedi:
Mehmet Hocam BJK plaka alabilecek durumum vardı.Trafik Tescil müdürü arkadaşımın eşi. Ama vermem dedi. 2 ay sonra geri al diye yalvarirsin dedi. Cizenler pislik yapanlar çok dedi vermedi. Bende kızımın adı ve aracın modeli ile alakalı olarak Def 15 aldım. Ama görünce insanın içi bi'kıpraşıyor. Maşallah :)

Allah bağışlasın hocam. maşallah sizin plakada araç da cok güzel. bu plakalar sayılı olduğu için fiyatları yüksek hocam biliyorsunuzdur sizde. bende hasta Beşiktaşlı olduğum için golf araıyordum zaten böyle nasip oldu şuana kadar sıkıntı yaşamadım inşallah yaşamamda Beşiktaşlı olupta görenler bir daha dönüp bakıyor güzel bişey hocam :)

mandufla dedi:

Bende aynı durumla karşilaşmıştım daha önce de demiştim gerçi neyse ben aracı alırken FB plaka veriyordu şube hemde sıradan gelene para falan vermeden, Fenerbahçeli değilim ama olsamda almazdım sırf bu çizme olayları yüzünden inşallah kimsenin başına gelmez bu tarz olaylar.

KabileReisi dedi:

Bende aynı durumla karşilaşmıştım daha önce de demiştim gerçi neyse ben aracı alırken FB plaka veriyordu şube hemde sıradan gelene para falan vermeden, Fenerbahçeli değilim ama olsamda almazdım sırf bu çizme olayları yüzünden inşallah kimsenin başına gelmez bu tarz olaylar.
Merhaba Mehmet hocam fb,gs,ts ortası iki harf olan araçlardan 999 tane. İstanbul ve ankarada 9999 tane var. denk gelebilir. ortası üç harf olan araçlardan 99 tane oluyor fiyatları yüksek oluyor hocam. benim araçdan önce plakaya bakma gibi takıntım var sanırım :) benim ilk aracım ve plaka da tutuğum takımın plakası olduğu için cok mutlu oldum denk geldi aldım. inşallah kimsenin aracına en ufak zarar gelmez hepimiz emeklerimizle alıyoruz.

Geri
Üst Alt