Jump to content

Negatiwe

En Güzel Golf Fotoğrafları

Recommended Posts

silvershadow şu yuvarlak vites topuzuna bitiyorum. Müthiş tatlı birşey. Sokakta bir tane leon var FR herhalde. Onda da bu topuz var. Her geçerken bakıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

silvershadow şu yuvarlak vites topuzuna bitiyorum. Müthiş tatlı birşey. Sokakta bir tane leon var FR herhalde. Onda da bu topuz var. Her geçerken bakıyorum.

Bu iki fotoğrafı lütfen mümkünse yükledikten  sonra yaklaştırarak dikkatlice detaylarını inceler misiniz?

Vites topuzundaki krom, deri, piano black iç içeliği ve geçişlerinin eşsizliğini;

Her bir ayrıntısının o müstesna beyne sahip müstesna mühendislerce nasıl güçlüklerle tasarlanma sürecinden geçtiğini zihninizde canlandırmaya çalışın...

Mutlaka hepsi en başta tasarlanış amacına uygun olarak kullanışlı, fakat aynı zamanda görsel bakımdan cazip olmalı...

Bu ikisinin de bir arada mevcudiyeti çok kolay değil...

Hem bir geleneğin devamı olmalı hem de biricik olmalı ve bir bakışta tanınmalı aynı zamanda...

Tarih boyunca güzelliğin sırrını arayan ;

zamanın ve toplumdan topluma değişmeden güzel olarak algılananın nasıl olup da mümkün olduğunu araştıran sihirbazların;

eğer böyle bir güzelliğin mantığı, matematiği, kimyasını arayan simyacılara sihirbazlık yaftası yapıştırılırdı.

Ben günümüzde de hâlâ var olduğunu düşünen hayalbazlardan,

rüyalarına deniz kızı giren iflah olmazlardan;

yaşamın hayal kurdukça yaşam olduğuna inananlardan..

detaylara sahip hayallerden,

hayallere kucak açmış detaylardan..

Ah Golf Mühendisleri beni siz yaktınız...

Detaylara bu kadar dikkatle tasarlayıp, kanıma girip, beni yoldan çıkarttınız...

Şimdi kolayca beğenemem ki artık....

pgENkn.jpg

Bu vites topuzu uzun süredir aklımda ama gerek yurtiçi gerek yurtdışı fiyatlar anlamsızca yüksek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pgENkn.jpg

Bu vites topuzu uzun süredir aklımda ama gerek yurtiçi gerek yurtdışı fiyatlar anlamsızca yüksek.

Değerli Hocam;

uygun fiyatlarla da olsa alsanız dahi  maalesef bizim araçlara uymuyor. Çünkü bizimkilere göre kol kısa kaldığı için bir dolu sök ,tak, kesme ve kaynak işi ortaya çıkıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pgENkn.jpg

Değerli Hocam;

uygun fiyatlarla da olsa alsanız dahi  maalesef bizim araçlara uymuyor. Çünkü bizimkilere göre kol kısa kaldığı için bir dolu sök ,tak, kesme ve kaynak işi ortaya çıkıyor...

Tüh. Öyle olduğunu bilmiyordum Abi.

Katalogda vardı diye hatırlıyorum ama spor vites topuzu olarak aksesuarlarda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2gjd4q.jpg

Bugun prensesi gormeye gittim. Yarin yollarda :)

Maşallah Hocam

güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Günaydın Murat Hocam

Değerli Serdar Hocam;

Kusuruma bakmayın selamınızı geç gördüğüm için bir iki gündür ciddi yoğundu. ..

o pleksi plakalık üzerinde Golf 7 logosunu bulursunuz diye umutla bekliyorum. ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf 6 ya uygulanmış Gti vites topuzu. Muhteşem.

dsc0122vc.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüh. Öyle olduğunu bilmiyordum Abi.

Katalogda vardı diye hatırlıyorum ama spor vites topuzu olarak aksesuarlarda.

Onur Hocam,  spor vites topuzu var ama o metal ağırlıklı bir aksesuar.  Bununla ilgisi bulunmamakta

maalesef. .. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız.

Amin , teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

g5WOb2.jpg

Benimki biraz sade kaldı sanırım buraya göre :)

çevresindeki otolara göre müthiş kendini belli ediyor. ne de olsa o bir canavar. :))

Benim hanım prenses diye seviyor onu :) Bazen çıkıyor balkona , balkondan bakıyor , aşağı iniyor içine oturuyor , top oynayan çocukları kovalıyor etraftan , hediyesini sevdi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkese merhabalar, aracımın evrak işlemlerini tamamladım pazartesi veyahut salı parayı transfer edip plaka işlemlerinide kendim takip edip,  nasipse en geç çarşamba günü aracımı teslim almayı planlıyorum. bunun öncesinde cuma günü gittim ve aracımı görmek istediğimi söyledim st ye, bana arazideki otoparkta olabilir ama aşağıdaki otoparktada olabilir diye cevap verdi. sonrasında aşağıya beraber indik ve bakındık durbanlı dizel otomatik araba bulmayı, inanın 2 3 araç baktık benim araç değildi(ön camlarda şasi numaraları mevcut oradan bakarak bulmaya çalışıyorduk) o kadar heyecanlandım ki, en sonunda benim canavarı st buldu ve "seninki burda abi" dedi. heyecanla gittim yanına bembeyaz duruyordu orada, üzerinde jiletinleri hala eşlik ediyordu, açtım kapıyı oturdum içine, o his o heyecan gerçekten anlatılamaz, herşeyiyle beni mest etti. elimle gözümle taciz edercesine her yerine baktım aracın(birleşim yerleride dahil Murat hocamın tavsiyesi üzerine :D ), tabi böyle bir kontrol sonrası bir kaç fotoğraf çekme şansımda oldu, onları burada paylaşmak istiyorum, umarım isteyen, hayalini kuran herkes GOLFüne kavuşur  :);)

5dGW8l.jpg

2gEGnv.jpg

2gEGrj.jpg

b5LNL8.jpg

kkXVOW.jpg

3DpyzM.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah.

Hayırlı olsun Melih  Hocam

Çok teşekkür ederim Murat hocam,

hayırlısıyla teslimde alayımda başkada birşey istemiyorum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah.

Hayırlı olsun Melih  Hocam

Çok teşekkür ederim Murat hocam,

hayırlısıyla teslimde alayımda başkada birşey istemiyorum. :)

melih çok güzel maşaallah.  hadi hayırlısı kardeş.

Çok teşekkür ederim abi, hep birlikte ağız tadıyla sürmel dileğiyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Yeni Oluştur...