Golf 1.5 ACT 150 DSG siparişim ve birkaç soru

@forjust1day 2-3 yıl sonra o film matlaşacak görüntü kötüleşecek. Çıkartırsanız da bu sefer film uygulanan ve uygulanmayan yerler arasında renk farkı göreceksiniz.  Tabii tercih araç sahiplerinin. 27 senedir bir sürü araca bindim hiçbirine yaptırmadım yaptırmam da kesinlikle 

@forjust1day 2-3 yıl sonra o film matlaşacak görüntü kötüleşecek. Çıkartırsanız da bu sefer film uygulanan ve uygulanmayan yerler arasında renk farkı göreceksiniz.  Tabii tercih araç sahiplerinin. 27 senedir bir sürü araca bindim hiçbirine yaptırmadım yaptırmam da kesinlikle 
Her sene çıkarıp yenisini uygulatıyorum hocam bende bir eksisini görmedim, kaputun delik deşik gorunmesinden iyidir sanki , delik deşikten kasıt nokta tas izlerinden dolayı astarın gözükmesi 

Her sene çıkarıp yenisini uygulatıyorum hocam bende bir eksisini görmedim, kaputun delik deşik gorunmesinden iyidir sanki , delik deşikten kasıt nokta tas izlerinden dolayı astarın gözükmesi 

Tuna hocam merhaba,

Katılmakla beraber stek markasını ciddi bir şekilde öneriyorlar ve övüyorlar. Ne kadar gider bilmiyorum ama 10 yıl garanti veriyorlar. Fiyat da tabi doğru orantılı olarak yüksek. Haziranda benimde 1 sene olucak kaput filmi çıkartıp İstanbul da iyi bir yerde stek uygulatsammı diye düşünüyorum..

@Golf835 pahalı hocam ve maksimum 16 ay süresi var her ne kadar bazı firmalar 3-4 yıl garanti verse de...

Geri
Üst Alt