Golf 7 Viraj Demir Lastiği Ses Problemi

Bu sorunu çözene forum tarafından nobel ödülü verilsin. ☺️🙏🚗 Kesin bir çözümü olmalı.

Geçen bende ustaya gittiğimde önden ses geliyor dediğimde usta viraj Demir lastiğinden gelebilir civatalarini sıkarsak geçebilir gevşemiştir demişti ben oynatmadım :)  umarım çözümü vardır bunun.

Lastikleri değiştirdim kardeş , servisin dediği gibi komple demirin değişmesine gerek yok 60 liraya lastikleri aldım , ön iki lastikte değişti.
Peki ses kesildi mi? Kasisten geçerken gelen ses kesildi mi daha doğrusu? Birde aldığınız parça kodu veya adını yazarsanız çok sevinirim.

@Kingslayer işte sorun orda ses kesilmedi 😄 hâlâ hafif bir şekilde geliyor oysa ki demir lastiğini kelepcesiyle birlikte sıfır aldım , kod olarak kodunu bilmiyorum İstanbul'da isen yerini söylerim , değiştiren ustaya da yönlendiririm

@Kingslayer hiç sorma lanet gelsin baya kronik sıkıntı var golf7 lerde , ustam hafta içi birdaha bakacak neyden diye , inşallah hallolur 

yahu zaten kışın ses yapıyo yazın ses yapmıyor çok da takılmamak lazım.  bu gibi bazı açılardan baktığımızda sorunsuz mükemmel arabalara binmiyoruz. basit bir kauçuk düzeneği ses yapıyor ve çözümsüz. ancak bu zamana kadar golften önce bindiğim hiç bir araçta bu sesi yaşamadım. ömrü bittiğinde değişti gitti ki bunlar ön takım bakımında 100-150k kmlerde değişen parçalar. gıcırdaması bi açıdan kauçuk parçanın çalıştığını orada olduğunu gösterir. lokurtu takırtı bittiğini gösterir o zaman mecbur değiştirmemiz gerekiyor zaten.

o yüzden artık bu sesi de arabayla birlikte kabullenmekte fayda var. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar ben corumda wv ahlatci ya götürdüm tabla burçları yaglansin gecer dedi bakalim sonuç ne olacak ama kendi özel yağları var krem gibi bir kutusu var onunla yapacaklarmış. 

@onurmat ciddi misin kardeş ? , Ben viraj demir lastiğini değiştirdim hâlâ devam ediyor , salıncak burcu dediğin şey salıncakla birlikte değişiyor bildiğim kadarıyla 

Geri
Üst Alt