Jump to content

Recommended Posts

Merhaba dostlar.Evimin önünde aracimda beklerken hemen yanimdaki arac sahibinin(komşu) el frenini cekmemesi sonucu aracinin hareket etmesiyle boyle bir kaza yasadim.Şimdilik tutanak tutulmadi ama gerek duyulursa tutulacak.Onarim ile ilgili ne önerirsiniz? Yetkili servise gitmelimiyim? Yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler.

20190323_185814.jpg

20190323_190750.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam boyasız göçük düzeltme ve rötuş boyası ile bir şey kalmaz. En fazla 200 liraya felan hallolur heralde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam öncelikle geçmiş olsun, boyasız göçük düzeltmeden ziyade autoking tarzı bi yerde ücretsiz olarak da yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum. Hatta birazcık el melekeniz var ise, çamurluk davlumbazını söküp arkadan ittirirseniz sacı düzelecektir. Profesyonel bi iş olmaz ama en azından yapacağanız işlem sonrası bukadarda göze batmaz. İşlem sonrası hazır pasta ile pamuk kullanarak da çiziklerin üstünden geçer iseniz, eskisi gibi olur inşallah. Tekrar geçmiş olsun....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak hocam ankarada yaşıyorum.doğuş otoya mi gitmeliyim yoksa şaşmaz sanayi de önerebileceğiniz bir usta varmi ?yorumunuz için tesekkur ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, anilcikin yazdı:

@AhmetCakmak hocam ankarada yaşıyorum.doğuş otoya mi gitmeliyim yoksa şaşmaz sanayi de önerebileceğiniz bir usta varmi ?yorumunuz için tesekkur ederim.

Yukarıda @niccoli_42 hocamın da dediği gibi Auto king'e gidebilirsiniz. Ankara'da malesef pek tanıdığım yer yok. Komşunuz cebinden verecekse kaliteli bir yere gidip yaptırırsınız. Çok bir şey yok gibi gözüküyor o yüzden tutar da fazla olmaz muhtemelen. Ama eğer kaskodan yaptıracaksanız Auto king bayisinden kaskonuzda hasarsızlık bozulmadan mini onarım olarak yaptırabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@niccoli_42 tesekkur ederim hocam hic tecrubem olmadigi icin yapabilicegimi zannetmiyorum.ankarada yasayan dostlar bu işi hakkıyla yapacak bir yer önerebilirse cok iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara boyasız göçük düzeltme doye google de aratın evinize en yakın olanına gidin, yetkili servise giderseniz büyük ihtimalle çamurlugu değiştirirler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anilcikin yazdı:

Göçük Garaj var. Fotoyı WhatsApp la gönderin size fiyat söylerler.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstat internette görmüştüm sıcak su döküp lavoba açıcı pompa ile vakumluyum geri çekiyordu. Sizinki kadar bir göçük vardı.

tarihinde Alpyaman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, anilcikin yazdı:

@Golf835 teşekkürler ilginize .

Hazır PC deyken bendeki yeri göstereyim size. Bunun için 200 TL istediler. Lastiği ve davlumbazı çıkarıp arkadan müdahale gerekebilir demişlerdi. Ben yaptırmadım öyle duruyo :)

Nisan 2018 Göçük Ankara (1).jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golf835 sizin hasariniz cok az😀. Hafif egimli yolda adam elfrenini cekmeden indi ve araba bosta geldi vurdu (ki adamin arabasinda cocugu vardi bana vurmasa felaket yani).aslinda hafif kaza ama büyük teklike atlattik hayirlisi bakalim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Hocam.

Auto king için som zamanlarda pek olumlu dönütler gelmiyor maalesef Ama ankarada ki için bişey söylemek zor olur. 

Muhtemelen Boyasız Göcük Düzeltme ile hallolur. Bu işi ehliyle yapan yerler illaki vardır Ankara gibi Büyükşehirde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun auto hold can bu yüzden golf tutkusu diyoruz bu yüzden golf kalitesi başka diyoruz vuran araç sanırım pejo auto hold devre dışı dahi olsa dalgınlik halinde kapimizı actigimiz anda elfren otomatik devreye giriyor... çok geçmiş olsun fakat çok citti bi konu vuran araçta çocuk varmış Allah beterinden saklasın herşerde vardır bir hayır aracınıza boya vs kesinlikle o tarz işlemlere kalkışmayın ivedik te çok kaliteli ustalar var 200 tl civarında çekip pasta cila ile hal olur servis mantıksız olur degistirmeyi bile teklif ederlerse şaşırmayın paraya çok ihtiyaçları var servistekilerin 1 hafta sonra ankarada olacağım eğer yaptirmamis olursanız sizin için küçük çaplı araştırma yapabilirim bi usta vardı cok iyiydi fakat numarası yok ivedik te kartalın yanindan giriliyor numarasını ulaşırsam sizinle paylaşırım kunusursunuz fikir edinmiş olursunuz en azından tekrardan geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara’da autoking yerine özel olarak göçük işiyle uğraşan yerlere girmenizi öneririm. Yetkili serviste göçük onarımı yapılmamakta boya ya da değişim yapıyorlar böyle bi hasar için kesinlikle değimez zaten. 

Polomda küçük bir göçüğü şaşmazda bir yere yaptırmıştım hatasız olmadı ama %80 verimle hallolmuştu eğer size yakınsa Şaşmaz’da birkaç ustaya gösterebilir fikir ve fiyat alabilirsiniz ama sadece bu işle uğraşan profesyonel yerlerden yardım almanızı öneririm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mmt0634 teşekkür ederim ,araç kia sportage di manuel vitesde boşta bırakip iniyor adam.şaşmazda şimşek otoyu çok önerdiler orayla bi görüsecem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@anilcikin hocam öncelikle çok geçmiş olsun, allah beterinden korusun, boyasız göçük düzeltme ve ufak rütüş işlemiyle giderebilirsiniz, bu işlem için 300tl ile 400tl arasında para talep ederler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@anilcikin hocam şaşmaz'da hasan usta var. Dükkanının adı göçük park. 10 numara iş yapar, skoda yetkili servisinde boya ustasıydı, sonra kendi dükkanını açtı. Telefonunu verebilirim isterseniz bi görüşün, selamımı söyleyin her türlü yardımcı olur. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...