Golf 7 aracımla kaza yaptım

Geçmiş olsun auto hold can bu yüzden golf tutkusu diyoruz bu yüzden golf kalitesi başka diyoruz vuran araç sanırım pejo auto hold devre dışı dahi olsa dalgınlik halinde kapimizı actigimiz anda elfren otomatik devreye giriyor... çok geçmiş olsun fakat çok citti bi konu vuran araçta çocuk varmış Allah beterinden saklasın herşerde vardır bir hayır aracınıza boya vs kesinlikle o tarz işlemlere kalkışmayın ivedik te çok kaliteli ustalar var 200 tl civarında çekip pasta cila ile hal olur servis mantıksız olur degistirmeyi bile teklif ederlerse şaşırmayın paraya çok ihtiyaçları var servistekilerin 1 hafta sonra ankarada olacağım eğer yaptirmamis olursanız sizin için küçük çaplı araştırma yapabilirim bi usta vardı cok iyiydi fakat numarası yok ivedik te kartalın yanindan giriliyor numarasını ulaşırsam sizinle paylaşırım kunusursunuz fikir edinmiş olursunuz en azından tekrardan geçmiş olsun 

Ankara’da autoking yerine özel olarak göçük işiyle uğraşan yerlere girmenizi öneririm. Yetkili serviste göçük onarımı yapılmamakta boya ya da değişim yapıyorlar böyle bi hasar için kesinlikle değimez zaten. 

Polomda küçük bir göçüğü şaşmazda bir yere yaptırmıştım hatasız olmadı ama %80 verimle hallolmuştu eğer size yakınsa Şaşmaz’da birkaç ustaya gösterebilir fikir ve fiyat alabilirsiniz ama sadece bu işle uğraşan profesyonel yerlerden yardım almanızı öneririm. 

@anilcikin hocam öncelikle çok geçmiş olsun, allah beterinden korusun, boyasız göçük düzeltme ve ufak rütüş işlemiyle giderebilirsiniz, bu işlem için 300tl ile 400tl arasında para talep ederler.

@anilcikin hocam şaşmaz'da hasan usta var. Dükkanının adı göçük park. 10 numara iş yapar, skoda yetkili servisinde boya ustasıydı, sonra kendi dükkanını açtı. Telefonunu verebilirim isterseniz bi görüşün, selamımı söyleyin her türlü yardımcı olur. 

Geri
Üst Alt