En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@AhmetCakmak Hocam kusura bakmayın gece gece rahatsız ediyorum ama bu vagcom kablosu ile Appconnect falan açmak mümkünmüydü acaba ?

Hocam allah razı olsun...Bende bugün kabloyu teslim aldım fakat laptop'umda cd sürücüsü olmadığı için programı yükleyemedim. Çok iyi bir paylaşım oldu bu.Eline sağlık
Ne demek hocam sizden de razı olsun. İşe yaramasına sevindim. Gerçi tek siz değil 30 kere indirilmiş dosya, şimdi baktım ben de :)

[mention=3697]AhmetCakmak[/mention] Hocam kusura bakmayın gece gece rahatsız ediyorum ama bu vagcom kablosu ile Appconnect falan açmak mümkünmüydü acaba ?
App Connect açmak mümkün değil maalesef. Serviste özel bir kod satın alınarak aktifleşmesi gerekiyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@bcaksk İnsanımız teşekkür etmeyi pek sevmese de arada teşekkür eden çıkıyor Allah'tan. :)   

@bcaksk İnsanımız teşekkür etmeyi pek sevmese de arada teşekkür eden çıkıyor Allah'tan. :)   
Aynen öyle hocam, aslında güzel bir erdemdir teşekkür. Ben mutlaka ederim :)
İlk mesajın da altına bi yere eklenebilir aslında. Çokça arandığını görüyorum internette. Başlığa da eklenirse Google sonuçlarından çok misafirimiz olabilir.

Aynen öyle hocam, aslında güzel bir erdemdir teşekkür. Ben mutlaka ederim :)
İlk mesajın da altına bi yere eklenebilir aslında. Çokça arandığını görüyorum internette. Başlığa da eklenirse Google sonuçlarından çok misafirimiz olabilir.
Teşekkürler hocam öneriniz için. Ekleyeyim.

Güncel Olarak link var mı? Linklere ulaşılamıyor.

@AhmetCakmak Hocam Selamlar, kablo için güncel bir link var mı? Şuan linklerin hiçbirine ulaşamadım. Aliexspress te 409.1 tarzı bir kablo çıkıyor.

@AhmetCakmak Hocam Selamlar, kablo için güncel bir link var mı? Şuan linklerin hiçbirine ulaşamadım. Aliexspress te 409.1 tarzı bir kablo çıkıyor.
Sanırım şu sıralar ürünler Aliexpress'e eklenmiyor. Çoğu satıcının ürünleri kaldırılmış. 1-2 hafta beklenebilir ürün girişi için. Normalde böyle olmuyordu ama ekstra bir durum mevcut gibi görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Hocam daha geçengün  youtube de aliexpress ten gelen kablo ile kodlama başladığı altında bir problem videosu izliyordum, yorumlar kısmına bildiğiniz Ross-tech kanalı yorum bırakmış, bu tür kablolar aracınıza zarar verir diye :) denetimleri sıklaştırmış olabilirler diye düşünüyorum, yada bu olmasa bile dediğiniz gibi bir problem olduğu aşikar. 

@AhmetCakmak Hocam daha geçengün  youtube de aliexpress ten gelen kablo ile kodlama başladığı altında bir problem videosu izliyordum, yorumlar kısmına bildiğiniz Ross-tech kanalı yorum bırakmış, bu tür kablolar aracınıza zarar verir diye :) denetimleri sıklaştırmış olabilirler diye düşünüyorum, yada bu olmasa bile dediğiniz gibi bir problem olduğu aşikar. 
Evet öyle gözüküyor hocam, fiyatları biraz daha revize ederlerse orjinal alır herkes. Çoğu kişi bu yan sanayileri alıyor ülke farketmeksizin. Zaten profesyonel olanlar daha yüksek versiyon orjinal kabloları kullanıyor.

Alınabilir hocam sorun olmaz. Müşteri memnuniyeti iyi gözüküyor.

@AhmetCakmak Hocam herhalde yorumlarda bahsedilen sebepten dolayı kablo ilana çıktı 5 dk içinde ilandan kalktı. Şimdi ürün yok diyor :D

Geri
Üst Alt