Retrofit Atölye Tavsiyesi

Montaj için benden tavsiye ikisine de gitmeyin . Hem çok para alırlar , hemde çok bekletirler . Bu işlerden anlayan daha az ismi duyulmuş ama elektronik konusunda çok iyi yerler mutlaka vardır . Mesela kör nokta kablolar gateway gelecek ve doğru pinlere takılacak sonra kodlanacak . Yani amerikayı yeniden keşfetmek gerekmiyor sadece elsa üzerinden doğru okumak ve montajlamak . Ben zamanında acc be pla yı böyle taktım . Belki samimi olduğum için çok ama çok cüzi miktarlarda para ödemişimdir. Tavsiyem böyle yerler bulmanız yönünde .

Gateway veya bcm gerektiği zaman online kodlama yapan yer bulmanız gerekir bunu unutmayın arkadaşlar. Diğer işlemler için gerekmiyor. Comfortline ile gelen gateway orta seviyedir. Mesela bixenon, koltuk ısıtma desteklemez. Bunlar için highline gateway gerekir. Bazıları için bcm nin de değişmesi gerekiyor tabiki. Yapacağınız retrofitler de bunları da göz önünde bulundurun. Pla için herhangi bir parça değişimi yok. En basiti o dur bu saydıklarınız arasında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Montaj icin el yatkınlığı ve elsayi dogru okumak şart ilkerin dediği gibi amerikayi tekrar keşfetmek gerekmiyor, bircok seyi kendimiz yaptık ama eliniz yatkin değilse bu tarz isler üzücü sonuçlar dogurabilir

Montaj için benden tavsiye ikisine de gitmeyin . Hem çok para alırlar , hemde çok bekletirler . Bu işlerden anlayan daha az ismi duyulmuş ama elektronik konusunda çok iyi yerler mutlaka vardır . Mesela kör nokta kablolar gateway gelecek ve doğru pinlere takılacak sonra kodlanacak . Yani amerikayı yeniden keşfetmek gerekmiyor sadece elsa üzerinden doğru okumak ve montajlamak . Ben zamanında acc be pla yı böyle taktım . Belki samimi olduğum için çok ama çok cüzi miktarlarda para ödemişimdir. Tavsiyem böyle yerler bulmanız yönünde .
Hocam böyle yerlerin bilinirliği artması adına varsa bildiklerinizi yazar mısınız? ;)

@yusuf hocam , bir zamanlar vw metal adında sultangazi de bir servis vardı ve kapandı. Gide gele samimi olduğum birkaç usta haramidere de yeni biryer açtı. Birde elektirik ustası vardı efsane adam çatır çutur kabloları döşüyor hatları tesisatları çekiyor eli de hızlı . Gel gör ki anlaşamıyorlar ve toyota nın kar isimli servisine geçiyor ve akşama kadar park sensörü takıyor . Benim kanal kapandı anlayacağınız . Ama mekanik ve dsg üzerine tamir bakım adına yardımcı olabilirler .

Geri
Üst Alt