Bir Golf tutkunu daha aranıza katılıyor :)

cryalcin dedi:
hayırlı olsun şimdiden

az önce sayfayı bir yenileyeyim dedim 500 tl zamlamışlar kaşla göz arasında bütün modelleri 8D
Benim istediğime 700 tl gelmiş yaa. Neyse bidaha gelmez heralde ne zaman gelir bidahaki zam?
Kurla bağlantılı birşey,çok sık zam yapmaya başladılar bu ara standart her ay 500-1000 arası zam yapıyorlar galiba

Evet aynen de söylendiği gibi siparişimin ardından temiz bir 600 zam yemiş bulunuyorum. Sevgiler doğuş :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

theGenius dedi:
Evet aynen de söylendiği gibi siparişimin ardından temiz bir 600 zam yemiş bulunuyorum. Sevgiler doğuş :)

Hoş geldiniz...Malesef stresli bir süreç hepimiz yaşıyoruz.Şirinlik olsun diye TL olarak satılıyor ama araç geldiğinde fiyat belli değil,iki katı da olabilir.Döviz bu ruh hali belli olmaz :) (aslında çok şey derim ama yeri bura değil siyasete girer)

Değerli abilerim ve kardeşlerim. Gelecek zamların korkusu, halihazırda yediğim 900 TL zam ve 400 TL bluetooth güncellemesi ile toplamda 1300 lira zararım, comfortline'nı opsiyon doldurmanın anlamsızlığı, 1.4 motorun bağımsız süspansiyon olması, kasıma kadar bekleme süresi sebepleri ile siparişimi iptal edip, izmir vosmer gaziemir bayisindeki 1.4 TSI DSG Highline + Cam tavan aracın parasını yatırdım. İnşallah cuma akşamı, antalyadan yola çıkıp aracımı izmirden teslim alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum :)

theGenius dedi:
Değerli abilerim ve kardeşlerim. Gelecek zamların korkusu, halihazırda yediğim 900 TL zam ve 400 TL bluetooth güncellemesi ile toplamda 1300 lira zararım, comfortline'nı opsiyon doldurmanın anlamsızlığı, 1.4 motorun bağımsız süspansiyon olması, kasıma kadar bekleme süresi sebepleri ile siparişimi iptal edip, izmir vosmer gaziemir bayisindeki 1.4 TSI DSG Highline + Cam tavan aracın parasını yatırdım. İnşallah cuma akşamı, antalyadan yola çıkıp aracımı izmirden teslim alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum :)
Değerli Hocam;

Hayırlısı olsun

Ne kadara anlaştınız sizin için özel değilse?

Hocam araciniz hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun. Benim bi sorum olacak bayiden ne kadar indirim aldiniz. Ben de bugun vosmer gaziemir e 1.2 tsi comfort manuel tungsten skp igp arac icin gorusmeye gitmeyi dusunuyorum. @theGenius

theGenius dedi:
Ergoaktif koltuk vw almamdaki tek sebep diyebilirim. Yoksa vw piyasada da stoklarda da çok var zaten  :)

@dtkorkmaz hocam 1,2 tsi comfort siparişimde vardı ergo koltuklar. yalnız highline'a geçince, bütçeden dolayı, olmazsa olmaz donanımım panoramik cam tavandır onu tercih ettim :)

@theGenius

İyi yapmışsınız hocam. Kurdaki hareketler araç geldiğinde fiyatı şişirebilirdi biraz daha. Hayırlı olsun aracınız. Teslim anında foto çekerseniz sevinirim ;) Facebook sayfamız ne zamandır teslim alan arkadaş fotosu görmüyor  s=s20

theGenius dedi:
@dtkorkmaz hocam 1,2 tsi comfort siparişimde vardı ergo koltuklar. yalnız highline'a geçince, bütçeden dolayı, olmazsa olmaz donanımım panoramik cam tavandır onu tercih ettim :)
Zaten cam tavanı görmesem direkt olarak paranı al tavsiyesi verecektim  8D Dolu bir araç ve beklemek yok. Şimdiden hayırlı olsun diyelim  :'(

@yusuf Çok teşekkür ederim hocam tabi ki fotoğraf koyacağım. Seçime kadar euro'nun ne olacağı belli değil. Aldığım duyumlara göre 400 - 500 zamlarla daha fazla idare edemeyecekler. Malum doğuş oto. Zaten halihazırda fazla zam yansıtmamak için bayi kar marjlarını %2 ye çekmişler. Eylül ayında tekrar sağlam zam söylentisi geziyordu. Kasımda gelecek aracımı opsiyonlarıyla beraber bugünün highline fiyatına alacağıma, beklemeden hemen highline alayım dedim :)

Fotoğraflari atmakta biraz gec kalmis olabilirim :) malum arabanin heyecani. Araci izmir vosmer bayiinde bulmustum. İzmirden, memleketim olan antalyaya harika bir yolculuk yaptim golfumle. 100 km hiza sabitleyerek 5.4 ortalama ile bir yolculuk oldu klima, bagaj ve iki kisi ile. İnsallah bu araci almayi dusunen herkese nasip olur bu tutku.

Saygilar&sevgiler :)

e7b6e6cd49a44ff17b5f484bd3fd548c.jpg
aafb4d93f13187d49e7f4b9ce8cdb53a.jpg
ab7564b91b6da7737b7b5e5577d93180.jpg
90c2a07bdee2ff0f0d7b8d7e08c2c9e0.jpg

Geri
Üst Alt