Dsg gaz tepkisi

Dsg ye alışınca ne kadar muazzam bi şanzuman olduğu anlaşılıyor..devir ayarlaması bende çok iyi gaz tepkimeleri falan.1.2 tsi 110 hp aracım..gayet stabil..

@mmartins gaz tepkimesi çok iyi öyle mi hocam aracınız durmaya yakın 1 e kadar düşüyor mu benim aracım durunca geçiyor neredeyse gaz yememe sebebi bu benim. 1.2 ler daha stabil olabilir bizimki hırçın biraz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 çok doğru söylüyorsunuz hocam inanın yakıt önemli değil sport mod çok yüksek devirde vites değişiyor o yüzden motor sesi fazla gelince ailece bindiğimizden rahatsız oluyorlar

@Golf835 hocam o videoyu buldum şimdi izledim 140 act testi yapıyorlar aynı şeyleri söylüyorlar evet. Lakin bu adamların diğer dsg testlerinide izleyin de gaz tepkisini beğenmiyorlar hatta a4 testlerinde gaz tepkisini beğenmemişler. Kalktıktan sonra yolda vites hızlı değişiyor onu herkes kabul ediyor ama 2. Viteste özellikle 1 e çekmesi gerektiği yerde vites düşmediğinde gaz tepkisi devir yükselince geliyor. İşin ilginç tarafı bu forumda çok dillendirilmemiş bu sorun veya herkes alıştı farkında değil.motor turbolu olduğundan anca dolduruyor dsg le ise hep üst viteste gitme isteğinde olduğundan kimine göre alışması zor oluyor
https://www.dailymotion.com/embed/video/x131qpg

Benim dedigim buydu. Ayni videodan mi bahsediyoruz..?

@karakuyu32 çok yavaşlayınca tabiki 1 e kadar düşüyor ama tekrar haz verince tepkisi gayet iyi 2 ve 3 e hemen ivmelenip geçiyor 

Geri
Üst Alt