Kendi tasarım ve uygulamalarımız

Elinize Saglik çok güzel olmuş [emoji4] 1 paket yetiyor mu hocam 4 kapiya ?GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun, 2 paket 4 kapıya anca yetiyor, bence 3 paket alın. Başka yerlerde olabilir yapmak istediğiniz.

@fatihanDeğerli Fatih Hocam;

Bu da cidden güzel bir uygulama olmuş..

Zevkiniz tescilli olduğu için sanki ne yapsanız yakışıyor..

Ellerinize sağlık..

Maşallah
Est. O sizin güzel bakışınız, havalar ısınınca birşeyler yapma hevesim artıyor, değişik değişik şeylerle hayatı renklendirmek işte[emoji6]

Sağolun, 2 paket 4 kapıya anca yetiyor, bence 3 paket alın. Başka yerlerde olabilir yapmak istediğiniz.
Teşekkürler rengine karar veremedim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler rengine karar veremedim [emoji4]GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Araç beyaz ise koyu maviyi ben daha çok yakıştırıyorum, gti konsepti varsa kırmızı da olur veya yeşile yakın sarı varya R400 limon sarısı o da güzel olur, ama genel bi renk bütünlüğü olmalı.

var hocam 5 m 10 m seçenekleri de vardı

paspas,bagaj havuzu,egzoz ucları,piano black aynalar,arka yazıların sökülmesi

Bagaj kapağının otomatik açılması için yapılan bir çalışma.

@trgy

Sağolun hocam video için fakat benim gibi garajı alçak olanlar için bir anlık dalgınlığa bakar tavana vurması :)  

@fcsrn Büyük yapı marketlerde bulunur diye tahmin ediyorum :)

Bende talibim bu olaya :)   

@fcsrn yaydan bulursan ve diğer malzemlerden banada haber ver mutlaka  :'(

Bende talibim bu olaya :)   

@fcsrn yaydan bulursan ve diğer malzemlerden banada haber ver mutlaka  :'(
Yay harici hepsi mevcut. Yay bulursan sende haber ver Abi :)

Yalnız aklıma takılan bişey var. En son yay aşağı yukarı kaymasın diye cırt cırt takıp fazlasını kesti ya. E bagajı kapatınc piston içeri girdiği için o cırt cırt da doğal olarak yukarı kayacak. Her açıp kapattığımızda olacak bu.

@trgy Sağolun Hocam :) Aslında bulunur da önemli olan kalınlığı, sertliği uygun olan yayı bulmak. Hırdavatçılarda bulunur mu acaba, deneyerek alsak.

Amasya'ya gidince deneyeceğim bunu mutlaka.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt