Boya Koruma Laneti

• Konbuyu başlatan Drsummertime
  • Başlangıç tarihi

Arkadaşlar merhaba
İş yoğunluğumdan dolayı uzun süredir aktif olamadım. Golfcünün derdinden golfcü anlar diyerek müsadenizle başlığı açıyorum. Yaklaşık 6 ay önce 1 yaşındaki golfüme boya koruma yaptırdım. İlk başta herşey güzeldi güneşin altındaki duruşu parlaklığı vs. Gelelim bugüne arabamı güneşin altına koymaya korkar oldum. Yüzeyinde kocaman kocaman hare şeklinde çizikler kılcallar var ki anlatamam, iyice sinirimi bozmaya başlayınca yaptırdığım autoclub ismindeki şirkete gittim. Baştan savma cevaplarla istediğim cevabı alamadım ısrar ettiğim halde. Güzelim arabam kılcallarla dolu boya koruma yaptırmasaydım daha iyiydi şuan ki  halinden. İşin özü derdim bu arkadaşlarım, bu kılcalları nasıl yok edebiliriz veya tam olarak yok edebilir miyiz artık? Çok üzülüyorum arabamın bu haline...
/monthly_2019_02/E5A84AC3-50F7-46AD-96F6-21FF42D62CE0.thumb.jpeg.c524c0d8e5c402b8794a13f9f85178db.jpeg
Öncelikle geç cevap için özür dilerim , Bursa’da size yardımcı olabilecek kişilere yönlendirebilirim , özelden konuşabiliriz , iyi akşamlar

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşlar,

Herkese cevapları için teşekkür ederim yazılanlar konuşulanlardan anlaşılacağı üzere bu işi marka isim yapan bir yer dahi olsa yaptırırken araştırmak işçiliğini görmek adamların isimlerine ve sosyal medyaya yükledikleri fotoğraflara kanarak hareket ettik aynı zaman da kampanya için uygun fiyat diyerek koşa koşa gidip yaptırdık boyumuzun ölçüsünü aldık.

- Işık altında parlama boyama yıkanma aslına bir kaç yorumdan sonra hata kısmını anladım. Anladığım o ki bu işi yaparken pasta işleminden sonra bahsedilen yağı kaydırma işlemini İPA nın yapılmadı çünkü arabanın üzerine kedi bile çıksa yıkamadan sonra yıkamayı kendileri yapmalarına rağmen bariz şekilde kalmasıydı.

- bu işin parasının değeri ustalığa kalmış usta konusunda iyi ise ona göre fiyat oluşur öncelik işinin ehlini bulmak malzemeleri nasıl kullandığı önemli.

- Bursa'da yardımcı olabilecek arkadaşlar ile görüşeceğim DM den yazacağım. @GökhanBilgin @DoğanARABACI . @AdanaDetailing arkadaşınız ne zaman başlar bu sefer aceleye getirmek istemiyorum. 

Peki bu dakikadan sonra sonax bsd ve benzeri metotlar işimi görür mü?

Son düzenleme:
Arkadaşlar,

Herkese cevapları için teşekkür ederim yazılanlar konuşulanlardan anlaşılacağı üzere bu işi marka isim yapan bir yer dahi olsa yaptırırken araştırmak işçiliğini görmek adamların isimlerine ve sosyal medyaya yükledikleri fotoğraflara kanarak hareket ettik aynı zaman da kampanya için uygun fiyat diyerek koşa koşa gidip yaptırdık boyumuzun ölçüsünü aldık.

- Işık altında parlama boyama yıkanma aslına bir kaç yorumdan sonra hata kısmını anladım. Anladığım o ki bu işi yaparken pasta işleminden sonra bahsedilen yağı kaydırma işlemini İPA nın yapılmadı çünkü arabanın üzerine kedi bile çıksa yıkamadan sonra yıkamayı kendileri yapmalarına rağmen bariz şekilde kalmasıydı.

- bu işin parasının değeri ustalığa kalmış usta konusunda iyi ise ona göre fiyat oluşur öncelik işinin ehlini bulmak malzemeleri nasıl kullandığı önemli.

- Bursa'da yardımcı olabilecek arkadaşlar ile görüşeceğim DM den yazacağım. @GökhanBilgin @DoğanARABACI . @AdanaDetailing arkadaşınız ne zaman başlar bu sefer aceleye getirmek istemiyorum. 

Peki bu dakikadan sonra sonax bsd ve benzeri metotlar işimi görür mü?
Hocam sonax bsd sorununuzu maalesef çözmez . 

Sosyal medyada yüklenen fotolara bakılırsa hatasız iş yapan neredeyse yok ama maalesef işi düzgün yapan bir elin parmaklarını geçemiyor . Tekrardan geçmiş olsun dediğim gibi en azından çaresi var iyi yapılacak bir uygulama ile ilk günkünden daha iyi olur .

Bursada ki arkadaşlarım kısa zaman içinde faliyete geçecekler . Özelden yazarsanız numarasını yollayabilirim kendileriyle görüşürseniz daha sağlıklı olur .

Geri
Üst Alt