GOLF 7 bijon ile ilgili

Hsari

Üye
İsim
HÜSEYİN
Arkadaşlar merhaba holf 7 2014 highline aracımın bijon üstünde bi kaç araçta gördüm plastikler var bunların adı nedir benimkinden neden yok bi yardımcı olsanız bu konuda 

Hocam o plastikler bijon kapağı olarak geçer. Paslanmayı vs önlemek, bazen de görüntü amaçlı takılıyor. 10-20 liraya bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hsari bu kapaklar her araçta standart olarak gelir, sizin araçta yoksa birilleri yürütmüştür

Fiyatını servise bi sorun., netten daha ucuz olması muhtemel

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hsari bu kapaklar her araçta standart olarak gelir, sizin araçta yoksa birilleri yürütmüştür

Fiyatını servise bi sorun., netten daha ucuz olması muhtemel
Benimkinin de 1 tanesi eksik. Ya düştü ya da dediğiniz gibi yürüttüler. 

Eğer öyle olduysa kanıma dokunuyor, volkswagen kardeşliğine sığar mı bu. Paha da hafif ama eksikliği çok büyük çirkinlik gerçekten

@Kysr038 kapak kayboldu diyelim  orj ampül söküp çin takan paspasını ilk yardım setini satan sonrada aracımı satıyorum deyip parçaları satan sayısı epey fazla yorum yapmak istemiyorum.

Ben servisten almıstim tanesi 5 tl gibi bir rakamdı sanirim onceki konularda yazmistim, sifreli bijonlari asinma sorunu nedeniyle servisten aldigim orijinal normal bijon ve bijon kapagi ile degismistim

Bu sifreli bijonu gecen lastikciye gittim yama yaptirdik neyse adam bijonlari sokerken direk matkapla kanirta kanirta soktu simdi yalama olmaz mi o bijonlar
bağajdan şifre için olan başlığı almıştır yoksa lastikçinin elindeki uçla tutmaz hayatta sökemez belki de sizin araçta yoktur dur değişmişlerdir bilemiyorum zorlanacak birşey değil şifreli varsa ucunu kullanması gerekiyor bence

Geri
Üst Alt