Arka koltuk kitleme mandalı

emregulumser

Yeni Üye
İsim
EMRE
Arka koltuğun kitleme mandalı kitliyor fakat üstünde kırmızı şey açık kalıyor orası yukarıya doğru kalkmış koltukla arası açık arka taraftan onu yerine oturturmayı denedim beceremedim konuyla ilgili bülgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

60B39113-63AE-419C-A3C6-CD53A388A7B6.jpeg

Arada sıkışan birşey olabilr iyice kontrol edin 

Olmuyor bak bu şekilde dediğim yer ordan açılmış bastırıyorum bastırıyom girmiyor

9CFBABFF-BD2C-42CD-BBEE-1743D06FBE63.jpeg

Soldaki emniyet kemerimi hocam o tam araya sıkışmış gibi sanki öyle geldi 

Yok sıkışma falan yok o üstteki kapak arkadan açılmış çıkarmaya çalıştım çıkmıyor takmaya çalışıyom takılmıyor nasıl olcak bilmiyorum baya sert çıkarmaya çalıştım ama yok

Birazdan bir foto daha atıcam o zaman daha iyi anlaşılcak diye düşünüyorum

Kemer sıkışması yok fotolar bunlar arkadan açılmış birde diğer tarafı çektim farkı görelim diye koltuk kitleniyor onda sıkıntı yok 

AF85E09E-F3F5-43B6-A492-3EC054FDB2A1.jpeg

7AEFF8AC-93D2-4CE9-A67D-6AE484BBB0F1.jpeg

688800A6-3126-4D76-ADBE-15424444305C.jpeg

Koltuğu tekrar yatırıp alta ve aralara kontrol ediniz

Koltuğu tekrar yatırıp alta ve aralara kontrol ediniz
Heryerini kontrol ettim fakat o kpak koltuktan ayrılmış arka taraftan koltuğu kitliyor fakat o kırnızı yer hareket etmiyor ellede bastırılmıyor büyük ihtimalle yuvasından çıkmış farklı yerde kalmış o üstteki aralı olan kapağı çıkarmaya öalıştım çıkartamadım çıkarabilsem düzeltebilirim gibi geliyor bana

Normalde bu açıklık yok diğer tarafta burası açık olduğu için o kırmızı yer girmiyor içeriye bastırıyorum oynamıyor bile kapakta takılmıyor anlamadım gitti hiçbiryerde koltuğun kapanmasını etkilicek birşey yok normal şekilde koltuk kitleniyor yaslanıyosun öne düşmüyor yerinden oynamıyorda bir yerinde kasma falanda yok

9F06188F-7AAB-4953-BD7A-A88037177609.jpeg

Biraz zorlamadan kaynaklı yuvasından cıkmış.kırmızı nokta içinde sanki yayı varmis da o cıkmış gibi. Fakat resimden anlaşıldığı kadar kompozit ve aparat arasındaki boşluk normal değil. Mekanizmanın yeri kaymış ondan tam sağlıklı çalışmıyor ve Kırmızı kızım kapanmıyor gösteriyordur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt