Golf 7.5 Replika Çift J Far

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Merhaba , arkadaşımın 7.5 aracı için replika  çift j far arıyoruz . Piyasadakilerin çoğu 7 için yapılmış 7.5 için alan kullanan var mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Tuningcilerde satılıyor hocam. Instagram'da gördüğüm kadarıyla kullanan çok kişi var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumda konusu olan bi arkadaş nam tuning diye bir yerden almıştı memnundu, ben instagramda başka biriyle tanıştım oda beyaz garage den almıştı 5-6 ay oldu memnunum demişti ilerde bir sorun yaşarlarsa bilemem ama benimde canım yazın almak istiyor ama nerden şey ederim bilemiyorum.

Forumda konusu olan arkadaşa baktım fakat o golf 7 ye 7.5 görünümlü far takmış ben 7.5 a takmak işitiyorum 7-7.5 farları farklı .

Forumda konusu olan arkadaşa baktım fakat o golf 7 ye 7.5 görünümlü far takmış ben 7.5 a takmak işitiyorum 7-7.5 farları farklı .
Pardon dikkat etmemişim ancak kalite olarak bi farkı olacağını zannetmem bahsettiğim yerler ile iletişime geçi çeşitli sorular yönelterek hangisi daha samimi gelirse onu tercih edebilirsiniz. Tabiki tercih sizin

Kayar sinyalli olanlar uzunlarda icerideki mercekten de selektor atiyor.Fakat cogu kisi standart gelen ampullerden sikayetci

Geri
Üst Alt