Jump to content

Osram Ledriving Xenarc Golf 7

Recommended Posts

• İleti 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Teşekkür ederim, ben önce forumun sponsorunun dükkanına gidip aldım, yoldayken şunu daha detaylı eve varmadan kontrol edeyim dedim ve  benzinlikte kurcalarken kullanılmış ürün olduğunu anladım geri dö

Merhaba beklediğim ürün çıktı, Türkiye’de bildiğim kadarıyla yok, yurt dışından getirebiliyoruz, kılavuz ve montajı tak çalıştır şeklinde, instagramda gece sürüş videoları da mevcut, baya hoş duruyor.

@cengiz74 tavsiye etmediğim farlar değil sponsordu. Yanlış anlaşılma olmuş. Uzunlar zaten iyi, kısalar için  giriş seviyesi kısa led aldım fena değil.    Ön J Fiyat 2.600 Led Stop 2.200

Konudaki görseller

[mention=16820]zdezen[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] abi senin stopların böyle değil gibiydi, metin abinin de aynı şekilde sizinkiler orjinale baya yakın gibi duruyor

Benim gözler cok hassas degil gel incele istedigin kadar :)

Ya da su tatlimi ismarla geleyim :)

Bendeki de çin mali markasi vialand

Bir tanesi kırılmisti semtuningden aldim ayni markaymis ve ton renk farki olmadi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=16820]zdezen[/mention] Bir önceki sayfadaki fotoğrafta gerçekten kötü gözükmüş stoplar, kameradan herhalde.
[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocamın videosu var orjinal ile yanyana, bir fark yok gibi ama gece bakmak lazım tabi, gece karşılaştırması da olsa keşke

Gece denk gelirse onu da cekerim hocam :)

Ama gece cakma olan coook güçlü isik veriyor orjinale göre
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] kodlamadan kısılıyor mu peki abi

Kisiliyor dendi ama yaptiran oldu mu bilmiyorum

Ben memnunum gorevini yapiyor işte uzaktan gece gorunmesi guzel bir sey

İsiklarda donus de beklerken arkasi cok aydinlaniyor arkaya araba yanasinca kapatıyorum zaten tiktik sinyal sesine gicik oluyorum
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Yeni Oluştur...