Cam fitili ben arka cam morarma sorunu

Can1

Yeni Üye
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar 2018 model aracıma aracıma cam filmi yaptırdım ve hoşuma gitmedi tekrar söktürdüm ancak camlar her açıp kapamada ıslak be çizgi çizgi oluyor problemin sebebi nedir?

arka camda da morarmalar mevcut gölgede belli oluyor asagıda fotoğraf paylaştım bilginiz varsa paylaşır mısınız ?tesekkür ederim 

417BEC50-E6C6-4485-ADDB-DF25C724E0AF.jpeg

Düzgün temizlenmiş olduğundan emin olun yapışkan veya temizlik maddesi kalıntısı var ise ondan olabilir.

@typhoons hocam ondan emin değilim yeni arabam mahvoldu.ne ile temizleyebilirim 

Öncelikle geçmiş olsun. Filmi nerede çektirdiniz. En azından başkasının canı yanmasın. Arka cam filmini sökmek biraz tehlikeli. Isıtma çizgileri zarar görebilir.

@yusuf teşekkür ederim Yusuf bey Ankara etimesgutta bi oto aksesuarcıda yaptırmıştım 3 m diye.benim tavsiyem bilinmedik yerlerde kasaplara iş yaptırmamak olur sadece 

@yusuf teşekkür ederim Yusuf bey Ankara etimesgutta bi oto aksesuarcıda yaptırmıştım 3 m diye.benim tavsiyem bilinmedik yerlerde kasaplara iş yaptırmamak olur sadece 
Bu tavsiyeyi forum olarak ilk günden bu yana veriyoruz. Özellikle cam filmi ve detailing konusunda.

Ankara'da neresi var kaliteli ve maliyeti hesaplı arkadaşlar. Baharda yaptıracağım yeni çam filmi.

Hocam yeni gördüm konuyu özeldende cevapladım . Yan camlar denilen gibi fitillerde cam filminin yapışkan kalıntıları kalmıştır . Buhar ile temizletebilirsiniz . 

Arka cam için net birşey söyleyemem ama ipa ile silmeyi deneyin . 

@typhoons valla ben işin ehli yer bulamadım bulursanız bizi de bilgijendirin lütfen 

Geri
Üst Alt