1.6 TDI Highline DSG Full + Full (Gerçekten) :)

eyo_men dedi:
@mcanerol valla hocam yanlış hatırlamıyorsam Çarpışma hazırlığı, spor süspansiyon ve DCC almadım. Çarpışma hazırlığını neden almadığımı bilmiyorum :D Ama DCC'yi spor süspansiyon almadığım için ekletmedim :) valla teklif gelirse süründürürüm fuarcıları 8D

Hocam simdi merak ettim başka almadığını opsiyon var mi ? :D Galiba butun opsiyon listesi var arabada. Fuar zamanı sizin arabayı koysunlar mantıklı olur :D
Hocam bence size DCC hediye yollasalarmis bu kadar seyden sonra :D Karambole gelmiştir kesin hocam yoksa adını tam anlamadigim opsiyon alırdınız :D

Hayırlı olsun hocam gerçekten bana göre golfe en çok yakışan iki renkten birisini almışsınız pasifik mavi  diğeri lansman rengi tungsten gri

durban jantlarla süper olurdu ama dijon tercih etmişsiniz

birde golf güzel araba da 120 bin biraz fazla değilmi 1.6 tdi için gti için birşey kalmamış :) gerçi paranın değeri çok düştü son yıllarda sürekli her ay zam geliyor ama comfort standart modelinin 60 binli fiyatlara alındığı günler çok uzak değil yani 2 kat fark nasıl olabiliyor anlamıyorum bir sene içerisinde

Moderatör tarafında düzenlendi:
maniax dedi:
@Umut

hocam bu Hız sabitleyici mevzusu sırasında aklıma bisey geldi

siz R'i günlük kullanıyor musunuz? yoksa gece-haftasonu keyif aracı mi? bi de duydugum bisey race modda egzoz valfleri mi Açılıyor? :D
Evet günlük kullanıyorum,zaten başka aracım yok...Evet race modda egzoz sesi artıyor,hırlamaya başlıyor ve yüksek devirde vites atıyor,vites artışlarında ve düşüşlerinde egzoz homurdanıyor...

İnşallah inceleme bölümünde hepsinden bahsedeceğim de önce arabayı ben bi tanıyayımda...

eyo_men dedi:
8D &: hocam o hız sabitleyici harici falan bi şekilde takalım benim içimde kaldı valla ya  s=s17

@eyo_men forumun en kültürlü aracı :D Yazan biç çok kalem bana yabancı,açıkçası merak ediyorum işlevlerini...E haliylede bekliyoruz izlenimlerinizi...Ah ah! Bi hız sabitleyicim bile yok X(
Yok ya aslında benim için önemi yok,şehirler arası yola gidecem de sabitleyecemde uykum geliyor öyle zaten...Ben Doğuş otoya şaapyorum... 8D

@zambor007  Hoş geldiniz ...

Ben de sırf sabitleyici aldıktan sonra uykum gelir de dikkatim dağılır da şeritten çıkarım diye şerit takip asistanı, öndeki arabayı vururum diye front assist ve acil fren falan onları aldım. Bildiğin masraf kapısı yani boşver hocam iyi yapmışsın 8D &:

Umut dedi:
8D &: hocam o hız sabitleyici harici falan bi şekilde takalım benim içimde kaldı valla ya  s=s17

@eyo_men forumun en kültürlü aracı :D Yazan biç çok kalem bana yabancı,açıkçası merak ediyorum işlevlerini...E haliylede bekliyoruz izlenimlerinizi...Ah ah! Bi hız sabitleyicim bile yok X(
Yok ya aslında benim için önemi yok,şehirler arası yola gidecem de sabitleyecemde uykum geliyor öyle zaten...Ben Doğuş otoya şaapyorum... 8D

@zambor007  Hoş geldiniz ...

Evet bu soruyu herkesten duyuyorum. Cevabı basit aslında. Muadil fiyattaki araçları karşılaştırdığımız zaman BMW, Mercedes, Audi gibi class markaların araçları da bu fiyatlara mevcut malum. Fakat bu kadar opsiyonu içine doldurunca her biri 130-140 binden aşağı tutmuyor. Bu opsiyonların tamamını içeren tek marka Mazda idi. Bekleme süresi yok, sipariş yok, gereksiz zam yemek yok ve 90bin küsur liraya denk geliyordu. Fakat onun da şehir içi tüketim değeri 6.8 idi. Bu ideal ortamda düşük hızlarda yapılan testler neticesinde çıkan sonuç. Yani gerçek hayata uyarladığımızda bunun üstüne 1 litre daha eklemek kaçınılmaz. Bu şartlar altında ve aşırı araştırmalar sonucunda bu fiyata da olsa Golf almak en mantıklısı geldi.

zambor007 dedi:
Hayırlı olsun hocam gerçekten bana göre golfe en çok yakışan iki renkten birisini almışsınız pasifik mavi  diğeri lansman rengi tungsten gri

durban jantlarla süper olurdu ama dijon tercih etmişsiniz

birde golf güzel araba da 120 bin biraz fazla değilmi 1.6 tdi için gti için birşey kalmamış :) gerçi paranın değeri çok düştü son yıllarda sürekli her ay zam geliyor ama comfort standart modelinin 60 binli fiyatlara alındığı günler çok uzak değil yani 2 kat fark nasıl olabiliyor anlamıyorum bir sene içerisinde

@eyo_men

Haklısınız gti alsanızda bu aldığınız çoğu şey yine opsiyon ve yine bu opsiyonları almaya kalksanız fiyat herhalde 150 160'ı bulurdu...

Aynen öyle hocam.

zambor007 dedi:
@eyo_men

Haklısınız gti alsanızda bu aldığınız çoğu şey yine opsiyon ve yine bu opsiyonları almaya kalksanız fiyat herhalde 150 160'ı bulurdu...

Geri
Üst Alt