1.6 TDI Highline DSG Full + Full (Gerçekten) :)

@eyo_men

Herkes gibi bende en iyisini isterim tabi :) ama aracımı alalı 5 ay falan oldu ve bir 5 senesi çok rahat var sonrası için artık ne olur bilmem :D Yinede sağol :)

hayırlı olsun çok dolu olmuş. ben ses sistemini daha önce dinledim bass olduğu için daha tok geliyor ama ciddi bir büyülenme olmadı bende s=s15

@eyo_men forumun en kültürlü aracı :D Yazan biç çok kalem bana yabancı,açıkçası merak ediyorum işlevlerini...E haliylede bekliyoruz izlenimlerinizi...Ah ah! Bi hız sabitleyicim bile yok X(

Hocam simdi merak ettim başka almadığını opsiyon var mi ? :D Galiba butun opsiyon listesi var arabada. Fuar zamanı sizin arabayı koysunlar mantıklı olur :D

@Umut

hocam bu Hız sabitleyici mevzusu sırasında aklıma bisey geldi

siz R'i günlük kullanıyor musunuz? yoksa gece-haftasonu keyif aracı mi? bi de duydugum bisey race modda egzoz valfleri mi Açılıyor? :D

@dtvolkan bakalım hocam ben de merakla bekliyorum ;)

dtvolkan dedi:
hayırlı olsun çok dolu olmuş. ben ses sistemini daha önce dinledim bass olduğu için daha tok geliyor ama ciddi bir büyülenme olmadı bende s=s15

8D &: hocam o hız sabitleyici harici falan bi şekilde takalım benim içimde kaldı valla ya  s=s17

Umut dedi:
@eyo_men forumun en kültürlü aracı :D Yazan biç çok kalem bana yabancı,açıkçası merak ediyorum işlevlerini...E haliylede bekliyoruz izlenimlerinizi...Ah ah! Bi hız sabitleyicim bile yok X(

@mcanerol valla hocam yanlış hatırlamıyorsam Çarpışma hazırlığı, spor süspansiyon ve DCC almadım. Çarpışma hazırlığını neden almadığımı bilmiyorum :D Ama DCC'yi spor süspansiyon almadığım için ekletmedim :) valla teklif gelirse süründürürüm fuarcıları 8D

mcanerol dedi:
Hocam simdi merak ettim başka almadığını opsiyon var mi ? :D Galiba butun opsiyon listesi var arabada. Fuar zamanı sizin arabayı koysunlar mantıklı olur :D

Geri
Üst Alt