1.6 TDI Highline DSG Full + Full (Gerçekten) :)

eyo_men dedi:
@mcanerol 113.000 civarıydı değerli hocam
Son gelen zamlar ile fiyatlar yükseldi iyice. Üzüldüm sizin adınıza hocam o kadarda beklediniz. Ama derler ya her iste bir hayır vardır diye. İlerleyen günlerde sizden bir bomba bekliyoruz :D

sahibindendekiler ful+ful ise bu ne :)

Bu araç artık sokak jargonu ile "gırtlak dolu" :D

eyo_men dedi:
merhaba

o fiyatlarda s60 d2 r-desing bakmanızı öneririm dün canlısını gördüm bordadan pembe ye çalan çok tatlı bi rengi vardı janlar filan siyah çift egzos harika duruyodu tahminim 120 civarlarındaydı araç, tabi golf kadar dolu olmaz sanırım.

ama golfte opsiyonel olan güvenlik donanımları volvoda standart diye biliyorum.

kolay kolay araç önermem çünkü o fiyatlara çıkınca seçenek cidden bol ama aracı canlı görünce gerçekten çok hoşuma gitti :)

@yusuf

Bu sayfada bahsedilen golfünde zarar etttireceğine eminim, keza ülkemiz şartlarında golfun okadar dolusuna para verecek çok kişi olduğunu sanmıyorum..

Bir üst sınıfa geçmek isticeklerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Volvo gerçekten çok beğendiğim bir araba markası, ama 2-3 opsiyon eklemek isteyince bile fiyat o kadar alıp başını gidiyor ki arkasından bakmaktan başka çare kalmıyor. Ben bu arabayı doldururken zarar umrumda değildi açıkçası, çünkü bir aracı bu kadar doldurduktan sonra bi on sene kadar satmayı düşünmem açıkçası. On sene sonra da gideceği fiyat artık çok da önemli olmaz diye düşünüyorum :)

ibrahim043 dedi:
merhaba

o fiyatlarda s60 d2 r-desing bakmanızı öneririm dün canlısını gördüm bordadan pembe ye çalan çok tatlı bi rengi vardı janlar filan siyah çift egzos harika duruyodu tahminim 120 civarlarındaydı araç, tabi golf kadar dolu olmaz sanırım.

ama golfte opsiyonel olan güvenlik donanımları volvoda standart diye biliyorum.

kolay kolay araç önermem çünkü o fiyatlara çıkınca seçenek cidden bol ama aracı canlı görünce gerçekten çok hoşuma gitti :)

ibrahim043 dedi:
@yusuf

Bu sayfada bahsedilen golfünde zarar etttireceğine eminim, keza ülkemiz şartlarında golfun okadar dolusuna para verecek çok kişi olduğunu sanmıyorum..

Opsiyon ne kadar fazla ise zarar o denli büyük olur :)

Orası öyle tabi hocam kimse opsiyon için 2.el araca bu kadar para vermez :)

yusuf dedi:
@yusuf

Opsiyon ne kadar fazla ise zarar o denli büyük olur :)

Geri
Üst Alt