Golf 7 higline akü ömrü

Benimde aracım 2013 highline. Fabrika aküsü duruyor üzerinde. yani 6. senesine giriyor. Herhangi bir problem gözlemlemedim.  Derken şimdi gidiyormuşum araba çalışmıyormuş :)

Peki hiç dışarıdan özel servisten veya akücüden akü alıp kodlaması yapılan veya kendisi kodlayan oldumu veya serviste akü değişimi olunca cidden kodlaması falan yapılıyor mu ?
Efb ve agm de üreticilerin yazdıklarına göre gözlemlediğim
Exide efb akü fren enerjisi geri kazanımını destekliyor
Varta efb ise desteklemiyor agm olması gerekli

Bu fren enerjisi geri kazanımı olayınıda nasıl gözlemliyeceksek orasıda ayrı bir konu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yekk spoty ayarlarında sesi normalize etmem.yani dosya neyse onu dinlemeye çalışırım. indirme kalitesini de en yükseğe ayarlarım. ses takıntım vardır biraz :)  , ZTE axon 7 kullanıyorum ,kulaklıktan da müzik dinlerim sıkça. yani spotyden olmadığına eminim. 

ama sizin bahsettiğiniz GALA ayarlarından bişey anlamadım biraz açarmısınız. bilmediğim bi ayarmı var acaba. bide şimdi aklıma geldi, araç üzerindeki ayarlarda ses seviyesi ayarı var,BT den auxden falan gibi. az, orta ,yüksek. fakat oda volüm düğmesinde bi seviyeden sonra işe yaramıyor. yani az da açsanız çokta ayarlasanız volume arttırırken belli bi noktadan sonra hepsi bi seviyeye geliyor.

benim aklıma gelen ,araç sistemi fazla yüklenmeye karşı korumaya alıyor. aküdeki enerjiyi yöneten veya parçalara bölüp dengelemeye çalışan bi bölüm var sanırı, gibi aklıma geldi. bazen akü seviyesine göre amfiye fazla güç aktarabiliyor sanırım. 

@gokayozyer ben de axon 7 kullanıyorum telefonla ilgili olduğunu sanmıyorum ses kısma olayını hiç yaşamadım başka bir nedeni olabilir.

merhaba dostum. sizi bulduğum iyi oldu. benim araç highline, ve spoty ile araçtan görüşme ikisi beraber çalışırken hep sorunlu. sizdede öylemi merak ettim. 7.1.1 yüklü bende.  ingilizce oreo denedim onda sorun yok ama tr değil. 

@gokayozyer merhaba spoty kullanmıyorum ama fizy de öyle bir sorun yaşamıyorum müzikler tel çalmaya başlayınca kesiliyor konuşma bitince kaldığı yerden devam ediyor android sürüm   7.1.1 axon oreo güncelleme almadı zte türkiyeden çıktı abd de beta sürüm yayınlandı ama beta olduğu için yüklemeye gerek duymadım sürekli uyumsuzluk çıkaracak diye

Geri
Üst Alt