Araç için süpürge

Rust

Katılımcı Üye

İsim
Erdin
Araç
golf 7
araç için şarjlı el süpürgesi arıyordum. araştırmalarım sonucu kenwood hv190 modelini aldım.

14,4 volt gücünde gayet iyi bir çekişi var, motoru kuvvetli olduğu için haliyle biraz gürültülü çalışıyor. ıslak ve kuru uygulamalarda başarılı.

ben çakmaklığı kullanmak istemiyordum o yüzden şarjlı tercih ettim ancak bu ürünün bir avantajı da çakmaklığa da takılabilen aparatı var.

ayrıca ucuna takılabilen dar alanlar ve döşemeler için 2 aparatı mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar kenwood 190 fp. olarak en iyi cihazlardan biridir. Fiyat önemli değilse Electrolux Ergo serisine bakılabilir. Forumdan faydalanıyorum emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Merhaba, ben de 12V çakmak girişine takılan Black&Decker PAV1205 modelini aldım, ancak emiş gücü pek fazla değil.

A101'de Sinbo'nun araç içi süpürgesi vardı, az önce gidince rastladım, son bir tane kalmıştı, fiyatı da uygun olunca aldım bende, aslında çekiş gücü olarak soru işareti vardı aklımda ama deneme amaçlı araca takıp çalıştırdım(Çakmaklığa takıp çalışıyor) koltuktaki tozları falan rahatça çekti fena değil çekiş gücü, dar alanlar için aparatı da var, fiyatı da 24.99TL (Allah'tan 25 değil), her A101 de var mı bilmiyorum çünkü her zamankinden farklı cam ve kilitli bir stantta sergiliyorlardı, her mağazada vardır diye düşünüyorum, almayı düşünenlerin incelemesini tavsiye ederim

Not: 2 yıl garantili

25 liraya denenebilir. Benim merak ettiğim bir şey var. Bazı ürünler cakmakliga takıldığı zaman sigortaları bozuyor yada sigorta atıyor diye duyuyorum doğruluk payi var mi ?

fcsrn dedi:
@mcanerol Artı eksi kutbu varmı bilmiyorum ama ters takınca ondan atıyor olabilir, bende herhangi bir sıkıntı yaratmadı
Genel anlamda sormuştum hocam. Ama sizin cihaz içinde bilgi oldu iyi oldu. Bizim burdaki A101 bakıyım bulursam aliyim deniyim.

mcanerol dedi:
@mcanerol Artı eksi kutbu varmı bilmiyorum ama ters takınca ondan atıyor olabilir, bende herhangi bir sıkıntı yaratmadı
Genel anlamda sormuştum hocam. Ama sizin cihaz içinde bilgi oldu iyi oldu. Bizim burdaki A101 bakıyım bulursam aliyim deniyim.
Ben de dün çakmaklıktan lastik şişiren ucuz bir aleti kullanacaktım tırstım şimdi sigorta atar diye,hangi durumda çakmaklık girişli aletler sorun çıkarır bir bilen paylaşırsa sevinirim...

@Umut

Attirmaz hocam büyük ihtimalle. Binde bir olan bir durumdur bu illaki.

@fcsrn Eren güle güle kullan.. Küçük ve güzel görünüyor.. F/P süpürgesi belli  :mad:

Geri
Üst Alt