Silecek sorunu hakkında

Ben orjinal silecekleri hic değiştirmedim gayet iyi durumladardı aracım 2015 model. dun fark ettim yolcu tarafı iz yapmaya başlamiştı baktım yırtık oluşmuş.

Bosch Aerotwin karar verdim.n11 de sileceksepetinden  siparişi verdim bekliyoruz  :)

Sileceklerim 2 yil 1 aylik. Artik iz birakiyo.. Serviste mi degistirmeliyim ?

Sileceklerim 2 yil 1 aylik. Artik iz birakiyo.. Serviste mi degistirmeliyim ?
Servisten satılan orjinal sikecekler SWF markadır., kutunun içinden SWF çıkar., dışarda bulabilirseniz gözü kapalı alın., silecekte en iyi markadır

Servisten satılan orjinal sikecekler SWF markadır., kutunun içinden SWF çıkar., dışarda bulabilirseniz gözü kapalı alın., silecekte en iyi markadır
Bunlari buldum. Dogru mu acaba ? Guvenip alinabilir mi?

Screenshot_2019-04-29-13-42-37-1.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar benimde sileceklerim çok kötü durumda biraz araştırdım ne alacağımı bilemedim.

araç 2017 Golf 7 makyajlı kasa servis 177,00 TL istedi, uyumlu silecek ve önereceğim marka var mıdır?

teşekkürler.

Servis 177 TL üzerinden indirim yapıyor 150 TL civarında takıyor bildiğim kadarıyla. Bende değişeceğim yaz sonunu bekliyorum 

Servis on silecek takimina 180 TL istedi. Iscilik ucreti almiyolarmisss.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2017 golfüm var silecekler gıcırtı yapıyor, servis 205 TL istedi, orijinali dışarıda bulunamaz mı? Eğer bulunamayacaksa serviste takmayı düşünüyorum çünkü önemli bir parça ve uymazsa verdiğim ekstra ücret de boşa gidecek. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. 

2017 golfüm var silecekler gıcırtı yapıyor, servis 205 TL istedi, orijinali dışarıda bulunamaz mı? Eğer bulunamayacaksa serviste takmayı düşünüyorum çünkü önemli bir parça ve uymazsa verdiğim ekstra ücret de boşa gidecek. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var. 
Sileceklerin bitmesi için erken gibi gıcırtı yapıyorsa cam için su kaydırıcı ürünleri bir deneyin (bim-a101 migros vs de mavi renkli cam suları var ) , düzelme olmazsa silecek alırsınız silecek sepetinin ürünleri güzel bosch marka veya bu sayfanın üst kısmında arkadaşlar uyumlu silecekleri paylaşmışlar swf marka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@erkanwrc teşekkür ederim deneyecem. 200 lira silecek için yüksek Bi rakam gerçekten 

@Wyt 

205TL  bir silecek takımına verilir mi , yapmayın. 55TL'lik Silbak dahi yaptığınız kilometreye göre 1-1.5 yıl gayet güzel çalışır. 3 yıl yılda bir yenileseniz cebinizden daha az ücret çıkar ve her yıl yeni sileceğiniz olur. 

Çok ta fazla orijinal takıntısı yapmaya gerek yok ..

• Beğen
Tepkiler: Wyt

Geri
Üst Alt