4 Aralık 2018 Güncellenen Golf Fiyatları

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Eski fiyatları tam hatırlamıyorum fakat yeni bir indirim söz konusu gibi bilen arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır. ,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam eski fiyatlar aşağıdaki konuda var, dediğiniz gibi indirim yapmışlar. Örneğin fotoda attığınız 1.4 tsi comfort manuel'de 7 bin liralık bir indirim görünüyor.

En büyük indirim 1.6 tdi highline dsg için söz konusu. Eski fiyatı 230.300 TL iken yeni fiyatı 184.900 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam eski fiyatlar bu şekilde, dediğiniz gibi indirim yapmışlar. Örneğin fotoda attığınız 1.4 tsi comfort manuel'de 7 bin liralık bir indirim görünüyor.

En büyük indirim 1.6 tdi highline dsg için söz konusu. Eski fiyatı 230.300 TL iken yeni fiyatı 184.900 TL
Şaka gibi gerçekten rakamlar, şimdi ortalama ekstra donanım eklesek rakam zaten 230bin civarında olacaktır peki bu rakamlara daha farklı bir araç alınabilirmi ?

Hocam eski fiyatlar aşağıdaki konuda var, dediğiniz gibi indirim yapmışlar. Örneğin fotoda attığınız 1.4 tsi comfort manuel'de 7 bin liralık bir indirim görünüyor.

Evet gözle görülür bir indirim olmuş yine keşke biraz daha çekseler eski fiyatlara yaklaşsa 

Şaka gibi gerçekten rakamlar, şimdi ortalama ekstra donanım eklesek rakam zaten 230bin civarında olacaktır peki bu rakamlara daha farklı bir araç alınabilirmi ?
150 bin lira sınırını geçince Golf’e para vermek bana pek sağlıklı gelmiyor. En azından gidip 180-190’a düşük km bmw 3.20’ler varken gidip Golf almazdım. 

İşin ilginç yanı bildiğim kadarıyla highline dizel dsg için 180 bandında fiyat veriyorlardı bayiler, şuan kaç veriyorlar arayıp sormak lazım. Muhtemelen bu indirim zaten mevcut olan bayi liste fiyatları. 

Liste fiyatlarında indirim yapılmış.

Fakat bayi satış fiyatlarında değişiklik yok.

Golf 1.4 tsi dsg highline cam tavan dün 159 diyorlardı,bugün de 159 dediler.

İlerki günleri bilemem.

120.000 vergi matrahın altına çekince ötv'de %60'dan %35'e düştü bu da fiyatı direkt 45.000 indirimli olarak etkiledi.

Ekim ayında 150 lik motor highline ı 234 bin olarak görmüştüm Düzce Showroomda. 

@AhmetCakmak geçen gün sorma imkanım oldu tdi+dsg higline, app Connect açık tunsten aracı 174’e verdik dedi. 
Doğrudur hocam. Bende 3 hafta önce sorduğumda tdi dsg highline beyaz araç için 177 bin lira fiyat verilmişti. Genelde bu aralıklarda veriliyor. Ocak ayında daha da düşecektir stok eritmek adına.

Hocam geçen hafta doğuş oto 1.0 comfort manuele 120 gibi bir fiyat çekti

Doğrudur hocam. Bende 3 hafta önce sorduğumda tdi dsg highline beyaz araç için 177 bin lira fiyat verilmişti. Genelde bu aralıklarda veriliyor. Ocak ayında daha da düşecektir stok eritmek adına.
Gümrüklü sahada ve 31 Aralığa kadar gümrükten çekilmesi gereken 2,5 milyar dolarlık araç vardı, bunun 0.5 milyar dolarlığı çekildi diyelim geri kalanını bu ay sonuna kadar çekmek zorundalar, araç alacaklar az daha sabrederse bu fiyatların da altında alacaklardır. (20-31 Aralık olarak tahmin ediyorum) ama 2019 yılında ötv indirimin sona ermesinden sonra 2019 modeller için %2'lik bir zam gelebilir.

Geri
Üst Alt