Soyguna gel

@bf417 Servis fiyati onemli olan.40.yil 3.20 nin fari kirildi.Tek farin fiyati 30.000 lira borusanda.Resmini attiginiz A6 nin fari matrix far.Nerden baksaniz 40-45 vardir serviste.

Yani demek istedigim gerekirse 200 lira fark ciksin karsi tarafa verdiginiz hasar teminatini cok yuksek tutun.

@ogzdrk bilgilendirme için çok teşekkür ederim anadolu sigorta bu konuda mantıklı geliyor hem doğuşun anlaşmalı 4 sigorta şirketinden biri hem de bir milyon immli bakalım 4 binden aşağı düşürebilecek miyim 🤔

Yüzde 60 indirim var, sınırsız imm ile 2016 tdi Dsg 1150 tl. Aksa

2 senedir Axa ile çalışıyorum, VW'de özel marka indirimleri var, ön camda sadece orijinal kullanılıyor, ayrıca bedel ödemiyorsunuz. Ben de %40 indirimle ve karşı taraf hasarı 500.000 TL ile bu sene 1.290 TL'ye yeniledim. Şu ana kadar kasko ile işim olmadı ancak teminat kapsamı ve düşük muafiyet nedeni ile Axa'yı önerebilrim.

@bf417 hocam kesinlikle katılıyorum size Kasko fiyatları almış başını gitmiş durumda,ve bence bunu hale getiren bir düzen var = Araç Kaza yapar,servise gider,ekspertiz uzamanı gelir ve sonra çıkan masraf ise şaka gibi,2 sene önce yapmış olduğum arkadan çarpma olduğu için %100 hatalı bulundum bundan da sıkıntı yok ama çıkan masraf ŞAKA gibiydi ve policem bittiğinde yeni kasko yapmadım sebebi sizin gibi aynı 2.000tl tramer çıkan yere 5bin kasko için police çıkarmışlardır.

Geri
Üst Alt