Servisin önerisi ?

Çıkan kitapcık dünyadaki golf 7 leri ilgilendiren bir durum o yuzden yazılmıştır. Arayın görüşün ayrıca 
Kitapçık ortada, arabayı üreten o servis değil fabrikadır. Yani kitapçığı yazandır. Golf'ün G'sini bilmeyip size Golf'ü pazarlayan kişiler değil kitapçık doğru yolu gösterir. 

Yine yanlış bilgi vermişler., Kitapçığın ne zaman basıldığı belli dir kardeşim., kitapçığın arkasını çevirdiğinizde basım tarihini görürsünüz., Size cahil insanlar denk gelmiş., Zaten sizin basım tarihi ile de işiniz yok..!! bakın aracın kullanım klavuzu evet tüm Mk7. Golf 'ler için basılmıştır., bunda herhangi bir sakınca da yoktur., gidin 600-700bin lira verip Mercedes E serisi araç alın o araçtaki kullanım klavuzuda tüm E serileri için basılmış olacağını göreceksiniz.,

Bakın aracın kullanım klavuzu o aracın tüm donanımları için basılır/yayınlanır., Ancak eğer araçta teknik bir değişiklik olmuş ise o kullanım klavuzunda güncellemeye gidilir., Yani mesela diyelim ki benim Mk7 Golf aracım 2013 model olsun., ben benim aracımın kullanım klavuzuna baktığımda benim aracım üretildiği andaki güncel bilgiler dahilinde o kitapçık basılır ve kitapçığın basım tarihi ve versiyonu tıpki telefonlardaki güncelleme versiyonu gibi kitapçığın arka sayfasında yazar., Diyelim ki sizin aracınızda 2016 model olsun., benim aracım üretildiği anda ki güncel kitapçık ile aradan geçen 3 yıl içinde eğer teknik bir değişiklik olur ise bu sizin aracınızın kullanım klavuzunda değişikliğe gidilerek basılır.,

Yani sizin aracınız için üretilen kullanım klavuzu sizin aracınız için uygun/güncel klavuz olur., Cahil cühela insanların laflarına aldırış etmeyiniz., Koskaca milyar dolarlık bir şirket böyle bir hata yapamaz., hee yaparsa da adamı yarma karpuz gibi ortadan ikiye ayırırlar., Elin Almanı bizimkiler gibi değildir her zaman işini sağlama alırlar., kullanım klavuzunun basıldığı tarihi, kaçıncı versiyon olduğunu herşeyi yazar., hatta adamlar kullanım klavuzunun yıldan yıla değişiklik gösterdiği için parça kodunu bile yazmışlardır.,

Hatta VW Türkiye veya VW Almanya sitesine girdiğinizde acil ihtiyaç anında kullanım klavuzu yanınızda olmaz ise aracınızın şasi numarasını girerek sizin araca ait kullanım klavuzunu size hizmet olarak sunuyorlar., Ama aynı siteye ben kendi aracımın şasi numarasını girdiğimde benim araç için benim aracımın basım yılında hangi kitapçık verilmişse o kitapçık ile muhattap olursunuz., Bizim nasıl güreş ata sporu diyorsak adamların da ata sporu Mühendislik ve Disiplin anlayışı üzerine kurulmuştur., bu işler öyle basit işler değildir
Ağzınıza sağlık hocam. Servis cahillikleri yüzünden araç sahipleri sürekli yanlışa yönlendiriliyor. Biz de yeri geldiğinde hata yaparız ama kitapçıkta yazan neyse odur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt