android ürün tavsiye

@mustafacagri kayıt etmede sıkıntı yok, kamera üzerinde sd kart yuvası var ve sürekli kayıt yapıyor, kayıtları da gene ekran üzerinden seyredebiliyorsun

@tuzakcili dikiz aynasının yanına noktalı siyah olan kısma denk getirdim, dışardan sadece kamera lensi  gözüküyor 

@Wolkan07 hocam montajı  basit,  eğer aracınız midline yada comfort ise kesinlikle tavsiye ederim,

@osmanal51 Hocam her fotoğrafta bu ürüne beni dahada yakınlaştırıyor sun :)  Keşke İstanbul'da olsan da canlı canlı görsek ürünü  :D

@sarayutku en yakın zamanda video çekeceğim aslında geri görüş kamera montajını da yaptıktan sonra video çekecektim ama o zaman bir daha cekerim

@osmanal51 Günaydın Hocam bu firmadan 2 ayrı dönemde 2 farklı cihaz aldım bende sorun yaşamadım tek sorun DHL olmuştu malum gümrüğe takıldı ve 10 güne yakın gerekçesiz prosedürlerle uğraştırdılar.En son 2 ay önce P 9919 cihaz için görüştük navigasyonu hayalet ekrana tam ekran aktaramıyor bu cihazlar mfd ekranda sadece bildiğim kadarıyla yönlendirme yapıyor.Benim birkaç sorum olacak cevap verirseniz sevinirim.

Bluetooth ile bağlandığınızda mfd ekranda arayanların listesi geliyor mu?

Radyo dinlerken radyo istasyonunu mfd ekrana aktarıyor mu?

Birde radyo çekimi ve ses kalitesi bu cihazların normalde orjinal cihaza göre radyo çekimi ve ses kalitesi düşüktü son çıkan cihazda bu durum nasıl.

Siz yanılmıyorsam normal usb dvr değilde ADAS mı satın aldınız birde bunun hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.

@umitb günaydın hocam, ben ürünü TNT üzerinden aldım, DHL'de sıkıntı yaşayacağımı düşünürek 10 dolar fazla verdim ve 1 hafta içerisinde elime ulaştı gümrüğe takıldı sadece 100 TL gümrük vergisi ödedim, 

*Navigasyonu MFD ekrana aktarıyor ama ben sadece pusulayı çözebildim, navigasyon yön işaretlerini kodlayamadım, Çin deki satıcılar montaj yaptıkları midline dahi araçlara yapmışlar ama tam iletişime geçip, kodlama işini öğrenemedim, mfd ekranına aktarabildikten sonra hayalet ekrana aktarılabileceğini düşünüyorum,

*bluetooth  u tam verimli kullanamadım, orjinal ekranımda bluetooth vardı, mikrofonlarının çakıştığını düşünüyorum, sesim kesiliyor, MFD de bluetooth menüsü var ama rehber MFD de çıkmıyor,

*Radyo istasyon frekansları MFD ekranında çıkıyor, ama sadece frekans çıkıyor, radyo isimleri çıkmıyor, radyo logoları yüklenebiliyor.

*Radyo çekiminde sıkıntı yok hatta fazla bile çekiyor, ses kalitesinde de fark göremedim, gayet güzel, 

*ADAS almadım USB DVR kullandığım, sadece programı güncelledim ve tüm ADAS özellikleri mevcut, uzun yolda çok stabil çalışıyor. 

biraz uzun oldu bu ürünü kendi araştırmalarırmla aldım. çok çekincelerim vardı ama çok memnunum, piyasadik androidlerin en iyisi diyebilirim, ara yüzü de mükemmel, şimde geri görüş kamere sipariş verdim inşallah ondanda memnun kalırım. 

@osmanal51 Valla süper almışsınız ben aldım temsilci benden 80 $ dhl parası aldı sonrada gümrüğe takıldı 300 tl gibi bir rakamda gümrük vergisi ödeyip aldım ama 10 güne yakın gümrükte oyalandı.

Navigasyonu özellikle Lisa'ya sordum tam ekran olarak hayalete aktaramadığını fakat yön işaretlerinin çıktığını söyledi.

Elimde 2 tane cihaz var 1 tanesi universal D90-610 diğeride T 10 bu 2 cihazında radyosu çok kötüydü çekim gücü aşırı zayıftı, senin cihazın radyo anteni farklı normalde orjinalinkine bir aparat eklenip o şekilde çubuk anten haline gelip takılıyordu, düzeltmiş olabilirler.

Ses kaliteside sanırım dsp eklenmiş bu yüzden güçlenmiş olabilir, aslında bu cihazların temeli Joying cihazların aynısı yazılımlarda uyuyor birbirine.Ben bir ara T 10 cihaza joying yazılımı attım çalışıyor.Temelde Sofia 3 GR ana yongasını kullanıyor İntel Atom olarak geçiyorlar.

Bende geri vites aktif onuda çinden aldım Audiosources multimedyada kullanıyorum beğeneceğine eminim istikrarlı çalışıyor.Usb dvr cihazınıda bu firmadan aldım o da dediğin gibi gayet başarılı ama ben güncelleme falan yapmadım nasıl yaptığını ve dosyayı nerden aldığını merak ettim :)

Vermiş olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim.

@umitb banada dhl 80 dolar demişti bende 90 dolara tnt den istedim, faturaya 97 dolar yazmasını istedim buna istinaden 100 TL çıktı, radyo için anten çevirici koymuşlar onu orjinal sokete taktım ve hiç sorun yaşamadım, 

evet DSP eklenmiş ve ses üzerinde istediğin gibi oynayabiliyorsun, ses kalitesi çok güzel spotify üzerinden müzik dinliyorum ve çok canlı, cihazın işletim sistemi hakkında bilgim yok, android 6.0, ram i 2, rom ise 32 gb, 

şuan küçük ops ve siyah kamera ekranı çıkıyor hatta kamera yön çizgileri direksiyona göre hareket ediyor, aliekspiresden plaka kamera siparişi verdim, montaj konusunda yardımcı olursanız sevinirim,

DVR ye wifi ye bağlanınca güncelleme geldi yaklaşık 60 MB güncelleyince ADAS menüsü çıktı yoksa sadece DVR vardı, 

@osmanal51 Demekki hep aynı taktik 80 dolar DHL:) Bendeki dvr wifi'ye bağlanmıyor zaten seninkinden farklı bir model bendeki.Evet bendeki cihazda android 6.0 2/32 arada bir bunları dürtersen yeni yazılım çıkarsa gönderiyorlar usb'den çok kolay bir şekilde güncelleme alabiliyor.Kamera konusunda tabiiki yardımcı olurum zaten aliexpresten standart bir kablo gelecek kabloda hiçbir şekilde kesme biçme yapmayacağız sadece +12 verip bırakıyoruz gelince ben sana detaylı anlatırım.Özelden numaramı gönderiyorum mutlaka görüşelim bu cihazı almak istiyordum ama çekincelerim vardı ses ve radyo konusunda sende onaylıyorsan daha sıcak bakacağım bu işe.

@umitb cihazı intenete bağlayıp kamerayı açınca geldi güncelleme o zaman güncelleme yaptım, atmış olduğum resim kameranın ekran soketi, benim anladığım hiç bir yerden kablo almadan direk bağlarsam kameranın çalışaçağı, numaranı kaydediyorum vatsapdan yazarım 

Geri
Üst Alt