android ürün tavsiye

@osmanal51 hayırlı olsun. Ne kadar gümrük masrafı çıktı? Ve gümrükte cok bekledi mi?

@vahitcan gümrük işi biraz şans işi, kesin bişey yok benim gümrükte birgün bekledi ben kargo firmasına ücreti gönderdim onlar gümrükten çekti, çok bi para vermedim ufak bi miktar

ön kamera ve pedal commander istemezseniz kargo dahil 360 dolara alınabilir, ben sadece on kamera aldım bide kargoyu tnt istedim o şekilde olunca 400 doları buldu 

Arkadaşlar navigasyon da pusula ekrana çıkıyor fakat yön işaretlerini cikaramadim mfa  ya, kodlaması hakkında bilgisi olan var mı sürüş bilgileri ekranında passat resmi var onuda değiştirmek için 5F kanalınada giremedim 

Merhabalar, Hayırlı olsun güle güle kullanın, ürün çok kaliteli duruyor .

Ses kalitesinde olumlu yada olumsuz bir değişim hissettiniz mi?

Çok güzel duruyor güle güle kullanın sizin araç comfortline sanırım dimi gösterge ekranı mfa normaldi yani şuan navigasyon orada çıkması güzel baya radyo çekimi nasıl androidler de iyi çekmiyordu ben almıştım fazla kullanmadan geri satmıştım şimdi bakalım carplay li olandan aldım bakalım nasıl gelecek 

@osmanal51 hocam hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. gerçekten maşallahı var çok güzel duruyor cihaz. ben usb yerlerini göremedim, cihazda nerede usb çıkışları?

@osmanal51 maşallah konuyu takipteyim bir süredir. Discovery pro düşünüyordum ama sizin cihaz ciddi Bi alternatif oluşturmuş. Radyo logolarını nasıl çözdünüz acaba? İleride okuyanlara ve uygulayacaklara rehber niteliğinde olur hem. 

@Holigan usb girişleri orjinal yerinde vites önündeki saklama gözünde

@mustafacagri ürün gayet güzel ve memnunum radyo logolarını dosya halinde gönderdi usb üzerinden cihaza aktardım png formatında gerisi highline daki gibi

@gkndgn pusula çıkıyor ama yön işaretlerini tam olarak vcds üzerinden yapamadim satıcı ile irtibat halindeyim çözüme kavuşacak, radyo çekimi gayet güzel dönüştürücü anten kablosu var, 2 gb ram, 32 gb rom var gayet hızlı ve basarili

@ugur67 ses kalitesi çok güzel, ses ile ilgili ayrı bi  menü mevcut, istediğin tarzda ayar yapabiliuorsun

Geri
Üst Alt