ÖTV DELME ÖRNEKLEMELERİ

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
vw fiyat listesindeki 230 küsürden %60 ötv bindirilmiş golf TDİ/HİGH/DSG direk sırıtıyordu. bu fiyattan mı satılır ? hiç sanmam... %35 ötv  li satacakları çok muhtemel

audi a3 den bir örnekleme listesi 240 binlik %60 dan ötv li fiyat böyle %35 den fiyatlanır masa başında

1.6 tdi stronic design line( bugün....)

en son 182 nin 2 sini yuvarlak içine aldı bunu almam dedi 180 den eyvallah çekti.

IMG_20181104_144250.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
İsteseler Her türlü indirim yapabilirler... Bariz Bir örnek  sizler vermişsiniz lakin daha neler neler yapılıyordur da haberimiz yoktur gibi :)  

1.6 tdi 115 hp dsg highline 230 bin 1.4 tsi 125 hp dsg highline 180 bin TL arada 50 bin TL fark var dizel almak için aklından zoru olmalı insanın. 

ben aldığım dönem (2016 kasıma)raç 92400 dü bana satıcı 84,600 son fiyat olur dedi ...satın almaya gittiğimizde adamın masasında aynı araca 82,000 lira verilen fiyatı gördüm.Bize 5kuruş inmeyen adam 82,000lira fiyat vermiş aynı araca .Sordum bu araç benimkinin aynısı değilmi dedim evet ama teklifi biz çok önce verdik vb.. birşeyler geveledi.Araç aciliyetim olmasaydı o an terk edecektim lakin kendisinin de içine sinmemişki aracı aldıktan sonra bana Meguars kaput filmi ve cam filmi (5cam+2yıl garanti)hediye edildi onada  1200lira fatura kesmişler(yetmez ama evet gibi birşey ) .Artık hediyeyi Doğuşmu yaptı kendilerimi bilmiyorum

VW Kayseri çok garip biryer temsilcinin 100dediği arabaya satış müdürü 85 diyebiliyor sizin iyiniyetiniz ve ciddiyetinize kalmış .Arkadaşım a  satış temsilcisinin 60dan aşağı inmediği aracı Satış Müdürü 57ye bıraktı .

1 Tek Audi de saçma bir olay yaşadım h.sonu gittiğimizde 89a bıraktığı aracı hafta içi 95den aşağı düşmemişti ordaki satış temsilcisi(2016 a3 sedan Triptonik)

Araç alırken imini dibini çok sorgulayacaksın ben onu bilirim.Gerekirse başka ilden alacaksın kar heralde çok tatlıki muazzam farklar oynuyor iller bazında

1.6 tdi 115 hp dsg highline 230 bin 1.4 tsi 125 hp dsg highline 180 bin TL arada 50 bin TL fark var dizel almak için aklından zoru olmalı insanın. 
hocam başlıkta bunu anlatmaya çalıştım ya?  yani tdi/dsg/high 230 küsürlük liste fiyatına bakıp ulaşılmazlık  durumu yada kim alır ? sorusu boşa çıkıyor?

yada bu aracın aynısını 2. el ilanına koyupta sıfırı 230 küsür bende 200 sıfır ayarında yazmakda mantık dışı..

bayiye gidin bu aracı %60 ötv den degil %35 ötv hesaplayıp anahtarı size uzatacaklar. buda demek oluyor ki 

230 luk araç 192753 tl... 10 binde bayi düşüyor 182 ye araç sizin. 

bence bu aracı çok iddalı olacak ama 145 bine bırakırlar???

@Kırcalı

yeğeniniz 97 ye midline manuel 1.0 tsi alacaksa 

bu tdi/high/dsg nin edecegide 140-150 ???

kafam karıştı???

140-150'ye vermeseler bile 160'a üstünüze kalır gibi geliyor bana TDI/DSG/Highline bi araç, liste fiyatından söz ediyor herkes ama, ST'nin masa başında işler değişiveriyor artık liste fiyatlarını ne kadar şişirmişlerse baktılar satılmıyor indir babam indir :)

Geçen ay servise uğramıştım Avek'e inanın bakım peronları bile seyrekti o derece işleri bozuktu...

ÖTV indirimi davası işleri biraz açmış görünüyor yeğen kalabalık demişti. Soran varsa illaki araç alan da vardır.

140-150'ye vermeseler bile 160'a üstünüze kalır gibi geliyor bana TDI/DSG/Highline bi araç, liste fiyatından söz ediyor herkes ama, ST'nin masa başında işler değişiveriyor artık liste fiyatlarını ne kadar şişirmişlerse baktılar satılmıyor indir babam indir :)

Geçen ay servise uğramıştım Avek'e inanın bakım peronları bile seyrekti o derece işleri bozuktu...

ÖTV indirimi davası işleri biraz açmış görünüyor yeğen kalabalık demişti. Soran varsa illaki araç alan da vardır.
160a anca comfortline veriyorlar suan..

Belki otv indirimi bitmeden euro daha da duserse highline bu fiyatlara gelebilir onumuzdeki ay.

ohhh kafam rahat 

okulum yok karnemde yok zayıfımda yok.

ne alıcıyım ne satıcıyım

golf 7,5 tdi manuel aynen devam 3 yıl

Valla passat alayım dedim trendline manuel benzinliye 117-135 arası fiyatlar çıkardılar ama 2 günde bitti araçlar alamadım dolaysıyla.

Valla passat alayım dedim trendline manuel benzinliye 117-135 arası fiyatlar çıkardılar ama 2 günde bitti araçlar alamadım dolaysıyla.
Bu araci taksiciler otvsiz aldigi icin bulabilmeniz zor zaten.

Geri
Üst Alt