Golf 7.5 Jant Seçimi

@smaster41 anladım hocam kafam karıştı valla bu jantlar orjinalse bunuda düşünebilirim görünüşüde fena değilmiş.

@yarar42 Hocam ben replika jantları göz aşinalığı olmadığı içinmi orjinal takıntısından mı bilmiyorum. Need For Speed oyunlarındaki modifiyeler gibi görüyorum.

Yine benim görüşüme göre araca takılan her orjinal olmayan parçaki satın alırken ben buna çok dikkat ederim benim gözümde aracın değerini düşürüyor.

Yani mesela şahine borbet jant hasta oluyorlar ama bence orjinal jantı hepsinden düzgün duruyor araçta.

@smaster41 anladım hocam bu jantta orjinal golf R jantı ile görüntü olarak aynı sadece marka farkı var

bu arada sanırım sende madrid jant satıyorsun duruyor mu hala

@yarar42 Ben satmaktan vazgeçtim. Gönderdiğim ilan gayet uygun senin için madrid almak istersen.

Dediğim gibi benim düşünceme göre R jantı R arabada olur. Ben öyle yakıştırıyorum. Spor yay vs ona göre olması lazım aracın.

Bunları orinalinde olmayan şekilde yapılınca beni arabadan uzaklaştırıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yarar42 Hocam replika ya sakın bulaşma deyim hele ki aracın birde yeni imkanın varsa arkadaşın dediği gibi madrid al hiç pişman olmazsın yoksa da hiç replika ya bulaşma derim. He birde hiç acele etme hocam illa iyi bir fırsat düşüyor insanın önüne arabanı helak etme derim yine de sen bilirsin :)

@Muhammed zaten vazgeçtim hocam replikadan çinden geliyormuş. madrid arıyorum bulabilirsem temiz.

@Balistique Hocam emsal jantlar kötü durumdaymış. Arkadaşa yardımcı olabilirmisiniz 2000-2500 tl ye madrid jant varsa. İşini görelim.

@yarar42 Madrid janta boya olmaz hocam. Üzerinin işlem görmesi gerekiyor çok çizikse. Ben bir janttaki bi çizik için bile hiç kimseyi bulamadım.

Temiz madrid jant mutlaka bulunacaktır. 2000-2500 tl civarıymış piyasası.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yarar42 Hocam ben replika jantları göz aşinalığı olmadığı içinmi orjinal takıntısından mı bilmiyorum. Need For Speed oyunlarındaki modifiyeler gibi görüyorum.

Yine benim görüşüme göre araca takılan her orjinal olmayan parçaki satın alırken ben buna çok dikkat ederim benim gözümde aracın değerini düşürüyor.

Yani mesela şahine borbet jant hasta oluyorlar ama bence orjinal jantı hepsinden düzgün duruyor araçta.

@yarar42 Ben satmaktan vazgeçtim. Gönderdiğim ilan gayet uygun senin için madrid almak istersen.

Dediğim gibi benim düşünceme göre R jantı R arabada olur. Ben öyle yakıştırıyorum. Spor yay vs ona göre olması lazım aracın.

Bunları orinalinde olmayan şekilde yapılınca beni arabadan uzaklaştırıyor.
Aynı kafadayız., sarı sitede çinli medya cihazı veya replika jant veya orjinal olmayan herhangi bir aksesuar takan bir ilan gördüğümde isterse o araç el bebek gül bebek bakılsın direk kapatıyorum..

anladım 17 inç orjinal olarak hangi jant modelini tavsiye edersiniz beyaz arabaya yakışacak büyük gösterecek aracım golf 7.5

anladım 17 inç orjinal olarak hangi jant modelini tavsiye edersiniz beyaz arabaya yakışacak büyük gösterecek aracım golf 7.5
Tavsiyem orijinal dijon yönünde hocam. Hem bulunması kolay. Hem de bence çok yakışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt