Golf 7.5 Jant Seçimi

@Ömer Kahraman Hocam dijonlarda fena değil fakat kol araları dar ben kaliperleri boyayıp spor görünüm yaratmayı düşünüyorum acaba dijon alıp parlak siyaha mı boyatsam boyatma konusunda bilginiz var mı

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] Hocam dijonlarda fena değil fakat kol araları dar ben kaliperleri boyayıp spor görünüm yaratmayı düşünüyorum acaba dijon alıp parlak siyaha mı boyatsam boyatma konusunda bilginiz var mı
Boyalı jant ileride satmayı düşünürseniz soru işaretleri oluşturabilir? İlla siyah istiyorsanız plastidip işe siyah boyanabilir. Sonra sökmek istediğinizde kendiniz bile söküp tekrar eski haline kavuşturabilirsiniz. Benim comfortline aracında dover jant var. Kırmızı brembo kaliper uygulaması yaptım. Çok tatlı oldu. Kaliper uygulaması mutlaka yapın. Aliexpresste R desenli kaliperler var. Onlar da çok güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ömer Kahraman kaliper kapağı balatalara vesaire sorun yaratabiliyor diyorlar ben direk boyatmayı düşünüyorum fikriniz nedir bir de o kapakları nasıl takıyorlar delik vesaire açıyorlarmı

Ben silikonlayıp yapıştırdım hocam. Eski golf 4 aracımda da uzun süre kullandım bu şekilde. 2-3 yıl sonra silikonlardan koptu teker teker. Kopması dışında bi sorunla karşılaşmadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı kafadayız., sarı sitede çinli medya cihazı veya replika jant veya orjinal olmayan herhangi bir aksesuar takan bir ilan gördüğümde isterse o araç el bebek gül bebek bakılsın direk kapatıyorum..
Benim araçta Çinli medya cihazı var hocam , orjinalini saklıyorum satarken geri takacağım 😃 sizin gibi düşünen alıcıları kaçırmamış olurum. 

Konu ile alakalı yorum yapacak olursam orjinal jantlar gerçekten daha mantıklı. Sonuçta bir para harcanıyorsa orjinali almak mantıklı. Ha satarken sökün orjinali takın yine ikinci elde aldığınız fiyatlara çok rahat geri satılır, orjinal olduğu için.

Arkadaşlar şu numaralı ilandaki Madrid Jantlar orjinal mi sizce 

615322369

@yarar42 Dijonlara çok rahatlıkla plastidip yapılabiliyor hocam. Bende benim 7.5 aracımdaki dijonları kış geçtikten sonra plastidip yapacağım. Tavsiye ederim çok güzel bir görüntü oluyor.

Geri
Üst Alt