Turuncu Gündüz Farı(Basic Bi-Xenonlar için)

çok teşekkür ederim hocam bilgiler için. ali express ile n11deki ithalatçılar arasında 10-15 tl fark var ama yine de ampul icin önemli fark olarak da bakılabilir :)

Şimdi bu ürünlere baka baka beyaz olanını mı alsam diye düsünmeye basladım, her satıcının aynı üründe hem beyaz hem turuncu olanı var gibi. gümüş gri golfe turuncu gider diye düsünüyordum ama kararsız kaldım :)  turuncu bu kadar güzel olmasa beyaz alırdım kesin

çok teşekkür ederim hocam bilgiler için. ali express ile n11deki ithalatçılar arasında 10-15 tl fark var ama yine de ampul icin önemli fark olarak da bakılabilir :)

Şimdi bu ürünlere baka baka beyaz olanını mı alsam diye düsünmeye basladım, her satıcının aynı üründe hem beyaz hem turuncu olanı var gibi. gümüş gri golfe turuncu gider diye düsünüyordum ama kararsız kaldım :)  turuncu bu kadar güzel olmasa beyaz alırdım kesin
Hocam beyaz herkeste var. Turuncu daha güzel bence.

hocam çok doğru diyosunuz aslında :)  uledleri orjinal halledemeyince en azından bu olsun istiyorum bakalım.
Hocam 20 dolarlık olanı alın AliExpress'ten. Cree LED'ler. Aynısının beyazını kullanıyorum. Taktığım tarihi buldum 26 Kasım'dan beri arabada takılıymış. Geçenlerde merak ettim söktüm bir erime karar var mı diye ama tertemizdi.   

Hocam 20 dolarlık olanı alın AliExpress'ten. Cree LED'ler. Aynısının beyazını kullanıyorum. Taktığım tarihi buldum 26 Kasım'dan beri arabada takılıymış. Geçenlerde merak ettim söktüm bir erime karar var mı diye ama tertemizdi.   
@MSE Hocam, kullandığınız beyaz'ın parlaklığı nasıl, güneşli havada seçilebiliyor mu ?  açıkcası beyaz mı turuncu mu bende karar veremedim. Denenmiş olan bir ürün tercihim.

@MSE Hocam, kullandığınız beyaz'ın parlaklığı nasıl, güneşli havada seçilebiliyor mu ?  açıkcası beyaz mı turuncu mu bende karar veremedim. Denenmiş olan bir ürün tercihim.
Tabi hocam ben buradayım diye bağırıyor resmen  :)  

Ben bu ürünün siparişini verip kullanmaktan vazgeçen bir arkadaşımdan satın almıştım. Renk konusunda bir tercih yapmadım yani hazırda bu vardı. Her ikisi de güzel, tercih sizin :)  

Geçen seneye göre 2 dolar ucuzlamış :)

Tabi hocam ben buradayım diye bağırıyor resmen [emoji4] 
Ben bu ürünün siparişini verip kullanmaktan vazgeçen bir arkadaşımdan satın almıştım. Renk konusunda bir tercih yapmadım yani hazırda bu vardı. Her ikisi de güzel, tercih sizin [emoji4] 
Geçen seneye göre 2 dolar ucuzlamış [emoji4]
Dolar yükseldi bu seferde :) Aynı paraya gelir :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün amber rengi ledlerden almak için oto sanayiye gittim ve bir tane bulduk premier mi premium mu neydi markası( üzerinde alman teknolojisi falan yazıyordu german technology :))

neyse taktık soldakini, var olan sarılarla karşılaştırabilmek için, baktık ve hiç beğenmedik hatta berbat bile diyebilirim (ben araca yakıştıramadım valla)  :)  Çok çakma gibi geldi açıkçası bana var olan sarılar biraz beyaza yazkın daha iyi duruyordu orjinal olan kesinlikle var olan belli ediyordu. Beyazda bunu yaşamayacağımı düşünüyorum turuncu ile maceramız 2-3 dk sürdü almadan döndüm :)  değiştireceksem beyaz alırım bu saatten sonra, hiç bana göre değilmiş turuncu (amber).

Bu arada fiyatı belirtmeyi unutmuşum, üzerinde 110 yazıyordu 100 e bıraktılar. Fiyatı görünce zaten soğudum :)

İyi akşamlar. Passat cc de sinyal lambasında kullanılan turuncu ampulün parça numarasını biliyor musunuz? Yetkili servisten direk almak için kolaylık oluyor. 

İyi akşamlar. Passat cc de sinyal lambasında kullanılan turuncu ampulün parça numarasını biliyor musunuz? Yetkili servisten direk almak için kolaylık oluyor. 
Ben de takipteyim, turuncu led kullanıyorum ama ampül daha net görünüyor gündüz ledinde

Geri
Üst Alt