Şanzıman yağ kaçağı

gunesonr

Üye
İsim
onur
Arkadaşlar merhabalar bugün aracımda yağ kaçağı olduğunu farkettim ve vakit kaybetmeden servise uğradım usta büyük ihtimalle şanzıman kapağında çatlak vardır dedi..  aracı bıraktım bide fotoğraf çektim daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldumu ? 

398FD762-5828-4543-A98D-BDA27F10ED61.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bence şanzıman değil de başka yerden olabilir. İlk defa rastlıyorum forumda bu soruna 

@yusuf Hocam merhabalar bugün aradılar servisten su pompası su kaçırıyor denildi ve 2600 lira fiyat çektiler neymiş iyi niyetli değilmişiz 😑

@yusuf Hocam merhabalar bugün aradılar servisten su pompası su kaçırıyor denildi ve 2600 lira fiyat çektiler neymiş iyi niyetli değilmişiz 😑
Pompanın sökülüp yenisinin takılabilmesi için Triger kayışının sökülmesi gerektiğinden., sırf bu kayış için motorun nedeyse 1/5 sökülüyor ancak ondan sonra pompaya ulaşılabiliyor., Oldukça zahmetli bir iş olduğundan fiyat bu kadar yüksek

@forzaGilles 650 ye çok uyguna yaptırmışsınız pompa orj değil sanırım dikkat ettiniz mi birde araç kaç kmdeydi @gunesonr

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 @forzaGilles hafta sonu nedeniyle yaptırmadım daha gidip bakmadan taktırmam zaten usta Malatya da ismi olan biri , ustayla konuştum orijinal dedi yinele ne kadar doğru bilemiyorum.aracım 2013 1.4 TSİ 58000 km.... bide hocalarım bunların  devidaimi elektrikli mi bi bilginiz var mı ? 

@yusuf @forzaGilles Hocam bugün aramadığım sormadığım yer kalmadı sonunda 1050 TL lerden 670 e kadar indim  servisin yaptığı şey abartıdan başka bişey değil 

TC
siz iyi niyetsizliginizle bakımları sanayide yaptırarak bu 670 in misli miktarını zaten kumbaranızda biriktirmissinizdir. zararınız yok halen kardasınız

@forzaGilles Hocam ben taktırdım yalnız triger felan işi değil çok uzak trigere sizin dediğiniz elektrikli modellerde olabilir 

Geri
Üst Alt