Jump to content

Recommended Posts

öncelikle selamın aleyküm

arkadaşlar  ÖTV siz golf 7.5 almayı düşünüyorum bunun için tercihlerim 

highline  150 ps  dsg    ilk istedigim   ama dogusun sitesinde 150 ps lik yok  aydınlatabilirmisiniz 

higline 125 ps dsg   ikinci tercihin 

highline  1.6 TDI   manuel  üçüncü tercihim (nedense dizel araclara karsı alerjim var )

bu 3 arac hakkında sizden yardım istiyorum  standar donanımları ve ekletmem gereken opsiyonlar hakkında yardımcı olmanızı istiyorum öyleki arabadan ve yazan donanım isimlerinden hic bir şey  anlamıyorum

sadece highline paket yeterli olacakmı yukardaki araclarda ekstra olarak neler eklemem gerek  yardımlarınızı bekliyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, asdfg112 yazdı:

1.5 tsi motorlar gelecek diyorlar yakın zamanda. Ben olsam beklerim. 

golf 8  2019 ortalarında cıkar diye okumustum o seri ileme gelecek  1.5 tsi  araştırmalarımda hic rastlamadım dogrusu  bir araştırıyım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
yokmu bana yardımcı olacak birileri arkadaşlar

Sayın hocam 1.4 motor artık üretimden kalktı. 1.5 motor ise yolda. Yani yakın zamanda 1.5 motor türkiyede olacak. Muhtemelen 150 ps lik ve 125 ps lik 2 seçenek şeklinde gelecektir. Yanlış biliyorsam düzeltebilirsiniz arkadaşlar.

Highline donanım çoğu kullanıcı için yeterli gelebilir fakat

- sunroof (cam tavan)
- acc ( adaptif hız sabitleme)
- line asist( şerit takip)
- pxb ( viraja duyarlı dinamik farlar)
- geri görüş kamerası

Gibi opsiyonlar highline da mevcut değil. Ben olsam bunları mutlaka ekletirdim hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Hocam elde olan araçlar vardır. Bayileri arayıp fiyat sormanızda fayda var. 1.4 150 ilk ACT araçları öneririm size.

Keyless ve cam tavan en öncelikli opsiyonlar olacaktır.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, BelliCose yazdı:

civic hb sport plus  öneren arkadaşlar var  golf 150 ps highline alacaksın o kadar para verip boş olacak birde opsiyon ekleteceksin bunun yerine  civic hb sport plus hepsi zaten mevcut diyorlar

Bu devirde civic ten uzak durmak gerek

Golf için mutlaka AppConnect ve madem ankaradasınız kış paketi ekletirdim detaylı opsiyon listesi(muhtemelen fiyatlar değişmiş olabilir);

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@forzaGilles  kardeşim vediğin linki inceledim ama çok bir şey anlamadım  bunlar hepsi opsiyon olarakmı  highline pakete dahil edilmeli mesela hayalet ekran zaten standart değilmi 7.5 larda 

anladığım  highline pakete

geri görüş kamerasi 

anahtarsı giriş ve çalıştırma

cam tavan 

kış paketi

adaptif hız sabitleme

şerit takip

faydalı gelecekler işime yarayacaklar bunlar gibi   bunların liste fiyatına yansıması ne olur  notunu alarak hesaplatırmasını yapacagım görüşmeye gittiğimde

başka eklenmesi gereken opsiyonlar nelerdir

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Muhammed yazdı:

Hocam highline al üste sunroof birde olmazsa olmaz durban jant veya jurva eklet bunlar yeterli olacaktır.

Birde fiyata ne verecekler onun hakkında buradan bilgi verirsen sevinirim :)

kesinlikle bilgi gececeğim  zaten şu koşullardan   hondaya ve vw gidiceğim başka aracaçlara bakmıyorum  ama golf 7.5 aklıma yatan konfor ve kalite olarak lakin bu opsiyon eksikleri o kadar para verdikten sonra düşündürtüyor 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, BelliCose yazdı:

@forzaGilles  kardeşim vediğin linki inceledim ama çok bir şey anlamadım  bunlar hepsi opsiyon olarakmı  highline pakete dahil edilmeli mesela hayalet ekran zaten standart değilmi 7.5 larda 

anladığım  highline pakete

geri görüş kamerasi 

anahtarsı giriş ve çalıştırma

cam tavan 

kış paketi

adaptif hız sabitleme

şerit takip

faydalı gelecekler işime yarayacaklar bunlar gibi   bunların liste fiyatına yansıması ne olur  notunu alarak hesaplatırmasını yapacagım görüşmeye gittiğimde

başka eklenmesi gereken opsiyonlar nelerdir

Highline 'da hayalet ekran standart ama Comfortline alıpta hayalet ekran ekletmek isteyen vatandaşımız ekletmek isterse diye.., Konunun altında ki linkte pdf olarak indirdiğinizde tüm donanımlar için ekletilebilecek opsiyonları görebilirsiniz., zaten o donanımda x opsiyon mevcut ise yanında çizgi (-) işareti bulunur., Sizin önce katalogtan Highline donanımının standart opsiyonlarına bakınız ona göre opsiyon listesini daha iyi anlayabilirsiniz., AppConnect 'i mutlaka ekletin bu opsiyon ile birlikte telefonunuzun ekranı aracın medya ekranına yansıtmış olursunuz ve bu sayede ücretsiz navigasyona sahip olursunuz.!

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, BelliCose yazdı:

@forzaGilles  şimdi oldu çok teşekkür ediyorum   acıklamanızla indirdiğim pdf cok işe yaradı teşekkür ediyorum  bunun güncel liste fiyatını bulabilirmiyim 

Fiyatlar kurdan dolayı çok değişken olduğundan bayi ile görüşürseniz size mail ile yollarlar.,

PDF 'te eksik olan opsiyonları da konuya yazmıştım (ilave etmiştim)., ilginizi çeken bir opsiyon varsa oradan onlarada bakabilirsiniz., Opsiyon kodları ile sordurabilirsiniz

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet arkadaşlar  bugün gittim fiyat aldım  öncelikle doğuş oto şaşmaz kavsağındaki subesinden hiç memnun kalmadım alaka 0 bu durumda karar vermeme yardımcı olsun sagolsunlar 

1.4 tsi  125bg dsg  125 000   opsiyonsuz haline fiyat verdi 

eski ayların arabası  sarı  1.4 tsi  çamtavan + gerigörüş  102 000 fiyat verdi 

150 bg sordugumda gelmez  3 ay beklersin onu ÖTV vurmaz felan üstü kapalı cvplar veriyorlar sordugum soruların cvp alamadım.  liste fiyatı 212000 diyorum iskonto uyguladıgınızda  nasıl  ÖTV  indirimi yansımaz diye sordugumda  o 212 000 bize geliş fiyatı diyor. ne anlatmak istedi ne dedi hic bir sey anlamadım dolayısı ile  honda efe ile görüşmem sonucu  1.5  sport plus karar verdim 95 000 fiyat verdiler  ilgi alakada doğuşa bin basar

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@BelliCose Demek istedikleri şu biliyorsunuz yeni yasa ile ötv'siz araç alımlarına tavan rakam geldi. Vergisiz fiyatı en fazla 110.000Tl olacak diye. ÖTV indirimi vurmaz demelerinin sebebi o.

Ben 2017 150 ACT Highle kullanıyorum. Size tavsiyem kesinlikle 150 hp hem ekonomik hem de performansı yeterince iyi. Kesinlikle HighLine olmazsa olmaz buna ek olarak

-Anahtarsız giriş çıkış çalıştırma

-Adaptif şasi kontrolü

-Eğer Ankara'da iseniz kış paketi yada sadece ısıtmalı ergo koltuk.

-R Line dış pakette aracın çok şık durmasını sağlıyor.

-Sunroof; aslında benim tercihim değil sigara içmiyorsanız yılda bir tıkırtılarından sadece bakım yaptırırsınız. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, BelliCose yazdı:

evet arkadaşlar  bugün gittim fiyat aldım  öncelikle doğuş oto şaşmaz kavsağındaki subesinden hiç memnun kalmadım alaka 0 bu durumda karar vermeme yardımcı olsun sagolsunlar 

1.4 tsi  125bg dsg  125 000   opsiyonsuz haline fiyat verdi 

eski ayların arabası  sarı  1.4 tsi  çamtavan + gerigörüş  102 000 fiyat verdi 

150 bg sordugumda gelmez  3 ay beklersin onu ÖTV vurmaz felan üstü kapalı cvplar veriyorlar sordugum soruların cvp alamadım.  liste fiyatı 212000 diyorum iskonto uyguladıgınızda  nasıl  ÖTV  indirimi yansımaz diye sordugumda  o 212 000 bize geliş fiyatı diyor. ne anlatmak istedi ne dedi hic bir sey anlamadım dolayısı ile  honda efe ile görüşmem sonucu  1.5  sport plus karar verdim 95 000 fiyat verdiler  ilgi alakada doğuşa bin basar

Hocam dedikleri doğru., ÖTV 'siz araç alımlarına devlet tarafından tavan fiyat geldi., yani alacağınız aracın ötv'siz çıplak fiyatı 110bin liradan daha yüksek olursa o aracı alamazsınız., bayii doğru söylemiş., 150ps motor veya istediğiniz konfigürasyon da araç için Doğuş Oto müşteri hizmetlerini arayın., Ordan sistemden bakıp size tüm Türkiye'deki araçların stoğunu görürler ve size bilgisini verirler., ayrıca gemide olan veya gemiden inmiş gümrük işlemleri yapılan vs. tüm araçların stoğunu görebiliyorlar.. 444 40 05

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
neden böyle bir sınırlama geldi acaba ??
benim engelli raporum varsa sarı cabrio/coupe maserati alırım 5 yıl sonra kırmızı ferrari kime ne??????????????
Hakli oldugunz yanlar oldugu kadar bu Engelli indirimini Amaci disinda Kullanan cok fazla aile ve sahislar olduğundan maalesef bununda çivisi cıkmış durumda.Dolayisiyla Devlet buna bir dur demek adına bazı degisiklikler yaptı Kısıtlama ile bu aşılmayacak olsa da biraz frenledi denebilir. Saygılarımla.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...