Lastik tavsiye?

cemoli_52

Üye
İsim
Cem
Değerli arkadaşlar malumunuz kış ayları yaklasiyor.son zamlarda  sonra lastik fiyatları da almış başını gidiyor.ben erzurumda ikamet ediyorum kışlık lastik olarak 2017 üretim nokian d4 ile 2018 üretim lassa snoways 3 'ün fiyatları internette hemen hemen aynı.siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz.tavsiyeleriniz nedir?bu arada lastik ölçülerim 215 55 r17

İkisi arasında tercih yapılacaksa Nokian daha mantıklı, en azından uluslararası testleri olan bir model. Lassa hakkında fikrim yok

Değerli arkadaşlar malumunuz kış ayları yaklasiyor.son zamlarda  sonra lastik fiyatları da almış başını gidiyor.ben erzurumda ikamet ediyorum kışlık lastik olarak 2017 üretim nokian d4 ile 2018 üretim lassa snoways 3 'ün fiyatları internette hemen hemen aynı.siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz.tavsiyeleriniz nedir?bu arada lastik ölçülerim 215 55 r17
tabiki de nokian., 2017 üretim olmasına takılmayın., ancak lastik ölçülerinizin 215 55 R17 olduğundan emin misiniz..? Golf 'ün lastik ölçüleri 205 55 R16 veya 225 45 R17 'dir

Lassa iyi olmasına rağmen, nokian varsa tercih edilecek model olarak, nokian alınmalı.

4x4 mazda cx3 ile lassa lastiklerle bolu dağlarına tırmandım en ufak sorun ve tedirginlik yaşatmadı bana. Ancak yine de imkan varsa düşünmeden Nokian alınmalı.

tabiki de nokian., 2017 üretim olmasına takılmayın., ancak lastik ölçülerinizin 215 55 R17 olduğundan emin misiniz..? Golf 'ün lastik ölçüleri 205 55 R16 veya 225 45 R17 'dir
 aracım passat b8 ama önceki aracım golftü bu yuzden golftutkusu vazgecilmezim olduğu için takıldığım konuları burada açıyorum.sagolsun sizin gibi değerli dostlarımız da yardımlarını esirgemiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
 aracım passat b8 ama önceki aracım golftü bu yuzden golftutkusu vazgecilmezim olduğu için takıldığım konuları burada açıyorum.sagolsun sizin gibi değerli dostlarımız da yardımlarını esirgemiyor.
Hocam estafurullah o sizin güzelliğiniz.,

Nokian WR D4 215/55 R17 98H XL https://www.hepsiburada.com/nokian-215-55-r17-98h-xl-wr-d4-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-HBV00000DX7SR?magaza=Trioto&wt_gl=cpc.nelk.6817-oto.pla&gclid=Cj0KCQjwrZLdBRCmARIsAFBZllEvzVGqxIMk_d-keO-Pnn7SWnyqe8ZLNjcKdisrCaotf-XewU5xSJwaAkI6EALw_wcB

@cemoli_52 merhaba. Bence Nokian ın yanında şunları da düşünebilirsiniz karşılaştırmaları çok fazla nette de var. Kafanıza en fazla hangisi yatarsa onu alırsınız 😊..

Michelin Alpin 5

Continental TS 860

Geçen kış başında Nokian aldım açıkçası çok memnun kaldım lastiklerlerden (yazlıklardan çok daha iyi yol tutuyor yağışlı havalarda) hem fiyat olarakta daha ekonomik Michelin ve Continental'e göre.

@cemoli_52  4 sene Lassa Snoways kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şuan kullandığım kış lastikleri hediye olmasaydı yine Lassa alırdım.

2011-2015 yılları arasında yoğun kar yağışları olmuştu, ne rampa ne de ara sokakta hiç sorun yaşamadan yoluma devam ettim. 

@cemoli_52 merhaba. Bence Nokian ın yanında şunları da düşünebilirsiniz karşılaştırmaları çok fazla nette de var. Kafanıza en fazla hangisi yatarsa onu alırsınız 😊..

Michelin Alpin 5

Continental TS 860
Michelin ve continental son zamlardan sonra baya külfetli olduğu için onlardan uzak duruyorum maalesef;(

Benim aracin uzerinde pirelli var ama fabrika cikisli oluyor mu pirelli?

Geri
Üst Alt