Akaryakıt kampanyaları

Bonus kartta da kampanya var. 4 defa 100 lira alımına 40 ya da 50 TL veriyordu. Mobil uygulamadan katılırsanız 10 TL daha fazla veriyor. 
Bonus-Opet kampanyası mevcut.Son gün 15 Ağustos.

Shell de zubizu indiirmi var 300 tl ye 15 tl veriyor

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarından 1 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan!

maximum uygulamasından katılınırsa 50 maxipuan veriyor

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Opet+Kampanyası&IdCampaign=MTExOA==-ISB

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarından 1 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan!

maximum uygulamasından katılınırsa 50 maxipuan veriyor

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Opet+Kampanyası&IdCampaign=MTExOA==-ISB
Bugün sivasa giderken kampanyaya katıldıktan sonra opetten 100 TL yakıt aldım. Almadan önce sordum kampanyaya dahil misiniz diye evet dedi. Doldurttum yakıtı çekti ama kampanyaya düşmedi. İş bankası pos cihazından geçmesi gerekiyormuş ben yapı kredi cihazından geçtiğini görmüştüm ama iş bankası da yoktu zaten diye bişey dememiştim. Ona dikkat edilmeli derim. 

@fcsrn aynı problemi bir önceki total kampanyasında yaşadım mh'yi aradım bazen sisteme düşmediğini ama katılım sağlandığını söyledi böyle de bir durum var.

Hopi ile birleşirse 250 liralık akaryakıt alışverişine 68 Lira puan geliyor. %27,5 puan Kampanya 4 hafta devam ediyor.

DenizKartım uygulaması 240TL’ye varan Bonusla merhaba diyor!

20-26 Kasım tarihleri arasında Deniz Bank bireysel kredi kartınızla yapacağınız ilk 100TL ve üzeri alışverişe %20 bonus, en fazla 50TL kazanın! Üstelik katılımınıza ek 10TL bonus hediye! Kampanya kuyum hariç, tüm sektörlerde geçerlidir.

Kampanya DenizKartım'a özeldir ve katılım yalnızca DenizKartım mobil uygulaması üzerinden yapılabilir.

Kampanya katılımı ek 10TL bonus ile ödüllendirilir.

Kampanya katılımından kazanmış olduğunuz 10 TL bonus kartınıza 29 Kasım tarihinde yüklenecektir.

Kampanya 20-26 Kasım 2017 tarihleri arasında, katılımdan sonra yapılan tek seferde 100TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir.

Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri tüm kartlarıyla alışverişten en fazla 50 TL, katılımla birlikte 60TL Bonus kazanabilir.

240 tl'ye varan bonus kazanabilmek için her hafta pazartesi günü duyurulan yeni kampanya denizkartım üzerinden katılım yapılmalıdır..diğer kampanyalar 27 kasım, 4 aralık, 11 aralık'ta denizkartım'da duyurulacaktır...

400 liralık akaryakıt alışverişine 90 lira puan geliyor. %22,5 puan

Opet world kampanyası 50 TL hediye 16 Kasım – 31 Aralık 2017

World kredi kartı sahipleri Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL harcamada 50 TL opet puan kazanacak. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya cüzdan uygulaması üzerinden katılmalısınız.

Harcamalar yapı kredi posundan yapılmalıdır.

Opet world kartınız varsa ekstra 20 TL, mobil ödeme kampanyası ile birleştirip 20 TL daha kazanarak toplamda 90 TL kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Opet Puanlar 4 Ocak 2018 tarihinde yüklenecektir.

@Uwais OPET kampanyası iyi görünüyor. Mobil ödeme ile olan 20 liralık puanı anlamadım ama nasıl oluyor bilginiz var mı?

Unutmadan benzine 6-8 kuruş civarı indirim bekleniyor, benzin alacaklar bir gün daha beklese iyi olur. Son ayda yapılan 25 kuruşluk zammı da unutmamak gerek :)

eskiden kaşıkla verip kepçeyle alıyorlardı, şimdi kepçeyi de kafamıza kafamıza vuruyorlar ?

Unutmadan benzine 6-8 kuruş civarı indirim bekleniyor, benzin alacaklar bir gün daha beklese iyi olur. Son ayda yapılan 25 kuruşluk zammı da unutmamak gerek [emoji4]
eskiden kaşıkla verip kepçeyle alıyorlardı, şimdi kepçeyi de kafamıza kafamıza vuruyorlar ?
doların bugünkü hareketi sonrasi zam olur o

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt