Golf 7 1.2tsi sürüş profil seçimi - TR’de ilk.!

yapanın ellerine sağlık bu ürünü aliexpresten alan var ise güvenilir bir link bırakabilirmi birde kodlama için yardımcı olucak birisi var mı 1.4 tsi blumotion 125hp manuel için uygunmudur

Ender elektronik şuanda sürüş profil aktivasyonu yapıyor fiyatta uygun isteyen varsa bu fırsatı kacirmasin çünkü talep cok olunca fiyat artabilir

Makyaj öncesi araçlarda ücret 600 lira olarak gözüküyor bana çok uygun bir fiyat gibi geldi Ender Elektroniğin ortalama fiyatlarını düşününce. İşçilik olarak Ender Elektroniğe gönül rahatlığı ile güvenebiliriz. 

Aracım 1.2 TSI DSG multimedyam Çinden aldığım 5'inch'lik Desay cihaz bu cihazlarda da sürüş profil modu ekranı gelir mi acaba ? Sürüş profili retrofitiyle ilgili kafamdaki en büyük soru işareti ilerleyen dönemde kavrama ile herhangi bir sorun yaşandığımda araca fabrikasyon dışı ekleme yaptığınızdan iyi niyet garantisi kapsamına giremiyorsunuz cevabıyla karşılaşmak.

7.5 makyajlı kasa için sanırım yapılabiliyor Ender de ilanı var 1029 TL manuel vites araç için çok gerekli mi bilemedim🤔

merhabalar montajı kodlamayı kendisi yapan varmı ?  veya yardımcı olabilecek ?

@forjust1day hocam merhabalar ben Mersinde yaşıyorum tuş takımını sipariş verdim ve ben burada odis cihazı buldum. Acaba buradan sonrası için kodlar konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt