Superb 2015 nasıl sizce?

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Ağustosta satışa çıkacakmış. Sizce nasıl bir araç olmuş. Ben çok beğendim. Gemi gibi araba :)

Skodaya binilecekse imkan elveriyorsa kesinlikle superb ye binilmeli.

Çok başarılı bulduğum bir araç. Dolu dolu.

Fakat Golf siparişi vermeden önce Octavia yı da kağıt üzerinde çok başarılı bulduğumu fakat test sürüşlerinden sonra vazgeçtiğimi belirteyim.

Superb tabiki markanın gözbebeği. daha titiz davranmışlardır.

yusuf dedi:
bende hastayım buna
Foruma hoş geldiniz hocam. 1 aydır sessizce takipdeymişsiniz :)
hoşbulduk sessizce takib ediyorum dh de başladı takibim silvershadow hocamın en büyük takipçisiyim

kısmetse 3-4 ay içerisinde golf siparişi verecem veya hazır bir araç almayı planlıyorum

burda inanılmaz bir paylaşım inanılmaz bir bilgi var emeği geçen herkese çok teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
bilmece dedi:
hoşbulduk sessizce takib ediyorum dh de başladı takibim silvershadow hocamın en büyük takipçisiyim

kısmetse 3-4 ay içerisinde golf siparişi verecem veya hazır bir araç almayı planlıyorum

burda inanılmaz bir paylaşım inanılmaz bir bilgi var emeği geçen herkese çok teşekkürler
Değerli HOcam;

Umarım tercihlerinizi belirlemede yardımımız dokunur..

Aramıza hoş geldiniz. 

Bu yeni kasa gercekten çok başarılı olmuş. Su anda satılan kasa daha hantal duruyor ve tam bir makam arabasi gibi yada mafia arabasida denebilir. Ama bu yeni gelicek olan kasa dis tasarimi oldukça degimis cok daha spor hale gelmiş buda arabayı artık farklı bir boyuta taşımış. Fuarda binme firsati bulmuştum boyle bir arka koltuk genisligi olamaz bacak bacak üzerine atın yinede on koltuğa değemezsiniz. Bu kasa açıkcası geleceği fiyata bağlı olarak turkiye pazarında geniş yer bulabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

zjp2Zp0l.jpg

4vUxhBFl.jpg

OToRNLKl.jpg

UQT62rcl.jpg

CKjXaQ9l.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla sahsi görüşüm eskisi ile alakası yok cok başarılı olmus ya ! Passat ile birlikte cok kafa karıştırıyor arada kalıyor insan valla :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Autoshow'da incelemiştim , gayet rahat arka koltukları vardı.

Bagajı da epeyce büyük.

Geri
Üst Alt