Ön camı indirirken pötör pötör gelen ses

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler arkadaşlar bugün araçımın ön camını açarken kapatırken değişik bi pötür pötür ses geldiğini duydum camı kaldırırken sıkıntı yok ama indirirken böyle lastiğe parlar gibi bi pötürlenmeli bi ses geliyor anlıyamadım açıkcası varmıdır bileniniz yada başına geleniniz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servise uğrayın, cam motor mekanizması gevşemiştir. Benim de başıma gelmişti. Heriki ön camı da söküp ayarlarlar. 

Servise uğrayın, cam motor mekanizması gevşemiştir. Benim de başıma gelmişti. Heriki ön camı da söküp ayarlarlar. 
Yusuf hocamın dediğini bi uygulamayım olmazsa servise giderim artık ne kadar ücret cıkarttılar peki bunla ilgili

Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler arkadaşlar bugün araçımın ön camını açarken kapatırken değişik bi pötür pötür ses geldiğini duydum camı kaldırırken sıkıntı yok ama indirirken böyle lastiğe parlar gibi bi pötürlenmeli bi ses geliyor anlıyamadım açıkcası varmıdır bileniniz yada başına geleniniz 
hocam günaydın,gecen sene bende de aynısı olmuştu,cam lastiğinin altına takılmış ufacık bir parça buldum fakat pek de kolay olmadı ufak sert bir plastik parça ile yavaş yavaş kurcalayın derim olmadı servis  :D

Geri
Üst Alt