Golf 7 Paslanmaz Krom Cam ve Ön Panjur Çıtası Uygulaması

Bu şekil normalmidir ? kenarda boşluk kalıyor mu ? Yoksa gelen ürünlerde sıkıntı mı var ?

Bi tarafı sıfırlarsam diğer tarafta 3-4 mm boşluk kalıyor. Aslında iki taraf ta tam olarak uymuyor kesim açıları farklı.

Ekli dosyayı görüntüle 15835Ekli dosyayı görüntüle 15834Ekli dosyayı görüntüle 15833Ekli dosyayı görüntüle 15832Ekli dosyayı görüntüle 15831Ekli dosyayı görüntüle 15830Ekli dosyayı görüntüle 15829Ekli dosyayı görüntüle 15828
Orhan abi daha yeni görüyorum bu yorumunu kusura bakma. :)  Bende de biraz öyle olmuştu, son durum nedir? Aradan 2 yıl geçmiş.

Panjur çıtası ürünü satıştan kaldırılmış sanırım ürünü bulamadım. Bilgisi olan var mı ?
Şimdi linkleri güncelledim. Hepsiburada'da ve kendi sitelerinden satış yapıyorlar.

SDizayn'ın kesimleri pek hoş değil, cam çıtalarında da hatalar var.

Malum kapı eşiği sürtme problemi için kendileri ile iletişime geçmiştik, "ürünümüzün arkasındayız, revize edip gönderelim dediler" yeni gelen ürünler de sürtünce mesaj atmıştım. 

Gördüler fakat cevap vermediler, öyle kaldı.

Krom aksesuar isteyenler alternatif olarak Omsa Line firmasına bakabilirler.

Furkan hocamın dediği gibi makyajsız kasa (2012-2016) 17” Leon FR jantı hocam. Golf jantlarına nazaran bir tık daha ofsetli. Özellikle arka taraftan bakınca spacer varmış gibi tam fit duruyordu çamurluk ile. Beğenen pek olmamıştı ama ben beğenmiştim ve severek kullanıyordum. :)  
@frknyldrm @AhmetCakmak  Leon jantı olduğunu hatırlamama, göbekteki vw logosu müsaade etmedi :)  Ben de yakıştırdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm @AhmetCakmak  Leon jantı olduğunu hatırlayamamama, göbekteki vw logosu müsaade etmedi :)  Ben de yakıştırdım.
Vag grubu için güzel bir 17" jant seçeneği bence de. Daha önce son kasa toledo ve vw caddy'de de görmüştüm, onlara da yakıştırmıştım. Fotoğraftan pek anlaşılmıyor ama şık bir jant.

@AhmetCakmak 

Taktım öyle kullanıyorum o zamandan beri :) alışıyor insan bir süre sonra görmüyor kenarlarını...

Panjurdakilerin kesimleri düzgün değil ama cam çitalarındakiler için kesinlikle mükemmeller diyebilirim orijinal olsa da farklı olmazlardı açıkçası.

Cam çıtalarımda paslanmaya benzer benek benek kararmalar olmuş, geçen gün farkettim, fotoğraf paylaşacağım ilk fırsatta.

Geri
Üst Alt