Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

@yavuzada Evet öyle ampuller kullananlar var ama aydınlatması ve dediğiniz gibi karşıyı rahatsız eder mi acaba, beyaz ampul olarak değişsek güzel olabilir mi acaba :)

@yavuzada Ben kullanıyorum Osram NB, standart halojenle çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum. 1700 lira Bi-Xenon far için birşey değil, kesin alın derim yoksa ilerde çok pişman olursunuz.

@murat52 insallah bugun bayi den teklif isteyip bakacagim.tesekkurler desteginiz icin

En azından xenon basic ekletin derim. Pişman olmayın.

24'ünden geçerli yine zam yapılmış sanırım

11 Mayıs zammından sonra nedeni bilinmeyen 24 Mayıs zammı...

Fix 400 TL, ilk satır Golf'e %0,62, son satır Golf'e %0,39.

Hayırlısı olsun. :(  

image.png

Bu saatten sonra daha sıfır araç alınmaz Türkiye'de, nereye gidiyor bu fiyatlar ? Her fırsatta zam yapan Doğuşun yanında Borusanıda takdir ettim doğrusu aylardır değişmedi fiyatları büyük ihtimal ay sonuna kadarda değişmeyecek.

O kdar büyük tutkuyla baglı oldugum araca dalga gecer gibi sürekli zam yapılması çok üzücü bir durum kendimi enayi yerine konulmuş gibi hissediyorum. Haziran başında vereceğim siparişimde agustos sonuna kadar allah bilir ne olacak. Uyku tutmadı uzuntuden:( 

@golfcan emin olun sadece vw zam yapmıyor. Tüm markalarda durum bu. Zam yapmayan marka da indirim kısıyor. 

Bir ay icerisinde neden bu 2. zam :(  

Geri
Üst Alt