Hayırlı Ramazanlar 🌙

[mention=2834]Nfk[/mention] [mention=980]Jesi[/mention] [mention=4839]arimayacik[/mention] [mention=5087]brave[/mention] [mention=4810]Alperen099[/mention] [mention=4301]havzan[/mention] [mention=4423]DuzboruDownpipe[/mention]
Hocalarım bu konuda o kadar yeme içme konuşuyoruz. Kendi çektiğim videoları atmasam olmaz şimdi buraya. Dün simit katmerin fotoğrafını attım öyle kaldı, yapım aşaması olmadan olur mu hiç ?

https://instagram.com/p/BilnBMKlTqF/  
[/URL]

obaa efsane abi antepli antepli arkadasim var kahvaltida katmer sut sonra dedim ne oluyor bittim ama [emoji3]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

obaa efsane abi antepli antepli arkadasim var kahvaltida katmer sut sonra dedim ne oluyor bittim ama
emoji3.png

Kahvaltıda katmer efsane ötesi oluyor hocam. Bunu asıl sahurda yemek lazım 2 gün acıktırmaz yeminle. 8D

Daha geçenlerde Ramazan'dan 1 hafta önce gitmeme rağmen yine çok canım çekmeye başladı. Ramazan bitsin yine bir Antep Turu olacak gibi. &:

Antep'te Akşam Simit dışında bunu bu kadar güzel yapabilen başka hiç bir yer yok.

Kahvaltıda katmer efsane ötesi oluyor hocam. Bunu asıl sahurda yemek lazım 2 gün acıktırmaz yeminle.

Daha geçenlerde Ramazan'dan 1 hafta önce gitmeme rağmen yine çok canım çekmeye başladı. Ramazan bitsin yine bir Antep Turu olacak gibi.

Antep'te Akşam Simit dışında bunu bu kadar güzel yapabilen başka hiç bir yer yok.
Oyle oyle adamlar efsane abı

Vay vay vay... Böyle güzel bi şehre kısmen batıya göre yakın olduğumuz için şanslıyız :D  Giden gelen çok oluyor, genelde Ayintap'tan özel istek yaptırıyorum hocam :D  
Gerçekten konumumuz o konuda çok iyi. &:

Kahvaltıya Antep’e gitme imkanımız olması büyük avantaj. Instagram’da takipçi çatlatma yanında hediye. &:

@yer_ucagi_34 Benim şanssızlığım bu mesajı gece değil an itibariyle görmem oldu.Yaklaşık 9 saat var  acıktım

Gerçekten konumumuz o konuda çok iyi. &:

Kahvaltıya Antep’e gitme imkanımız olması büyük avantaj. Instagram’da takipçi çatlatma yanında hediye. &:
Kahvaltı için sabah 5.30 gibi Kaledibi'nde Ciğerci Ali Haydar'a gidilir, 1 ciğer şiş 1 kavurma dürüm yenir.

Sonra hemen yanındaki Antep'in en iyi katmercisi Katmerci Cumaali'ye geçilip katmer yenir.

Kahvaltı için sabah 5.30 gibi Kaledibi'nde Ciğerci Ali Haydar'a gidilir, 1 ciğer şiş 1 kavurma dürüm yenir.

Sonra hemen yanındaki Antep'in en iyi katmercisi Katmerci Cumaali'ye geçilip katmer yenir.
Hocam söylediniz merak ettim şimdi. Ramazan sonrası yine bi Antep seyahati kesinleşti gibi. &:

Geri
Üst Alt