Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

Ben de kırmızıya parlak siyah ya da R kapağı arasında kaldım. 

Eskiden gövde rengi ayna kapağı opsiyondu genelde plastik siyah olurdu şimdi gövde rengi kapaklar siyaha dönüyor :) lakin R kapak çok güzel gerçekten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence R kapak, R ın mavi renginde çok güzel duruyor. Özellikle bendeki gümüş griye parlak siyah ya da karbon fiber olur diye düşünüyorum, madrid jantlar ve yine siyah egsoz çıkışları ile daha uyumlu olacağını düşünüyorum. Bu arada kırmızıda parlak siyah daha iyi olabilir gibi geliyor bana.

Bir de ekstra olarak dijon jantı olan arkadaşların yerinde olsam jantları piano black boyatırdım  :)

@KabileReisi hocam R kapakları nereden aldınız?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaplatmak boya gibi sağlam olmuyor. Piano black çok yakışıyor

Aynen Abi, kaplama sıkıntı oluyor bir süre sonra. 

R kapakları da çok güzel duruyor. Piano black her araçta var artık, bence R denenmeli diye düşünüyorum. 

Benim düşüncem aracım gece mavisi falan olsa düşünebilirdim ama megane gtlineda aynısını yaptılar o aklıma geliyor hep bence Rda bunu değiştirebilirler belki :)  Maviye yakışıyor ama kesinlikle, belki kırmızıda da iyi durabilir. Kapak almak mı boyatmak mı dersek ne düşünürsünüz ?

renault-megane-2016-gt-f34-blue_630x420.jpg

@fcsrn  Kaç çeşit kapak var Eren? R kapakları çok pahalı değilmi? Folyo kaplama kapaklar kar temizliği yaparken küçük bir parça kopmuştu,malum ist trafiği hafif sürtmeler kaplamanın altındaki boya zenci dişleri gibi parliyor. Boyattım iki sene oldu hiç sorun yaşamadım. Kamuflaj kaplamalı bir araç gördüm golf'e de yakışır diye düşündüm:) IMG_4057.JPG

Benim düşüncem aracım gece mavisi falan olsa düşünebilirdim ama megane gtlineda aynısını yaptılar o aklıma geliyor hep bence Rda bunu değiştirebilirler belki :)  Maviye yakışıyor ama kesinlikle, belki kırmızıda da iyi durabilir. Kapak almak mı boyatmak mı dersek ne düşünürsünüz ?

renault-megane-2016-gt-f34-blue_630x420.jpg
Megane ı bilmiyordum. 

dipart-plasti dip tarzı kaplama şeklinde boya ile yapılırsa sıkıldığınızda sökebilirsiniz. :)  

@fcsrn  Kaç çeşit kapak var Eren? R kapakları çok pahalı değilmi? Folyo kaplama kapaklar kar temizliği yaparken küçük bir parça kopmuştu,malum ist trafiği hafif sürtmeler kaplamanın altındaki boya zenci dişleri gibi parliyor. Boyattım iki sene oldu hiç sorun yaşamadım. Kamuflaj kaplamalı bir araç gördüm golf'e de yakışır diye düşündüm:) Ekli dosyayı görüntüle 8064
R ve paino black var benim bildiğim. Kamuflaj iyi duruyor. :) 

@fcsrn hocam kaplama ile ilgili söylenenlerden sonra sanırım benim için piano black boya ile karbon fiber kapak seçeneği kalıyor.

Karbon için aliexpresste 34.87$ olan bir ürün buldum en uygun. piano black boyama ne kadara mal oluyor acaba ? bir de araç 1 yaşındayken garantisi devam ediyorken bu tarz değişikliklerin bir sakıncası olabilir mi ? konu vw servisleri ve garanti anlaşmaları olunca her işlemde düşüneceğim sanırım bunu :)

https://tr.aliexpress.com/item/Golf-MK7-Carbon-Fibre-Effect-External-Rear-View-Mirror-Covers-Cases-for-Volkswagen-Golf-7-GTI/32694191130.html?scm=1007.13338.46806.0&pvid=d917148e-2d22-4a2c-a39d-54b6fbc22109&tpp=1&detailNewVersion=&categoryId=200000241

@fcsrn Jeep alma durumum yok, uzaktan tiguan gibi durur:) Bir kaç model yeni otomobil baktım fiyatlar uçmuş, golf'u aldıktan sonra 30 bin zam gelmiş:(  bu golf 10 sene gider, motoru da 500 bin yapar :mad:

Geri
Üst Alt