Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

Bu sabah gaza geldim ve bende çıkarttım kapakları doğru sanayiye [emoji4] Sonuca gelecek olursak ;

PkZ9kb.jpg

Bugün takma dedi artık sabah takarım bende [emoji4]
Parlak siyahta son nokta :) darısı Melih hocama :)

Bu sabah gaza geldim ve bende çıkarttım kapakları doğru sanayiye :)  

Sonuca gelecek olursak ;

Bugün takma dedi artık sabah takarım bende :)
@KabileReisi hocam kabileyi ve reisi ayıracak fark belli artık. Aynalar :)

@kimi-emd @burak_ ve @ansolak hocam ile geçen gün bunun üzerine bir muhabbet etmiştik, onlarında ilgisini çekecektir eminim. 

Ayna kapakları bildiğin piano black olmuş, ateş ediyor yahu. 

Değerli Hocam 

Eminim çok yakışacak...

Kaça mal oldu?

Şahin boyası mı? :)
Sevgili hocalarım öncelikle Murat abi senin sorularını cevaplayayım :D  
İlk duyduğumda bana da komik gelmişti; arkadaşa sordum kodu ne bunun dedim vallahi ben bilmiorum Siyah şahin boyası dedi kodu 301 mi 401 mi neymiş :)   Sonra bi forumda daha denk geldim şahin siyahına boyatın gitsin falan diyordu, bende demekki var böyle birşey dedim :D  Bizim ustaya piano black olsun dedim o ne dedi renk söyle bana bide atar yaptı :D  sonra siyah olsun dedim ama parlak olacak falan tamam sen baştan söylesene şunu akşama ben getiririm dükkana dedi ve sonuç bu. Fiyatına gelince para almadı komşuyuz diye. Sağolsun.

@Exe7 Sağolun hocam gerçekten parlak siyahlıklar için Şahin siyahı :D

@theGenius Sağol kardeşim.

@jajaja Sağolun hocam o sizin güzelliğiniz :)

Sevgili hocalarım öncelikle Murat abi senin sorularını cevaplayayım :D  
İlk duyduğumda bana da komik gelmişti; arkadaşa sordum kodu ne bunun dedim vallahi ben bilmiorum Siyah şahin boyası dedi kodu 301 mi 401 mi neymiş :)   Sonra bi forumda daha denk geldim şahin siyahına boyatın gitsin falan diyordu, bende demekki var böyle birşey dedim :D  Bizim ustaya piano black olsun dedim o ne dedi renk söyle bana bide atar yaptı :D  sonra siyah olsun dedim ama parlak olacak falan tamam sen baştan söylesene şunu akşama ben getiririm dükkana dedi ve sonuç bu. Fiyatına gelince para almadı komşuyuz diye. Sağolsun.

@Exe7 Sağolun hocam gerçekten parlak siyahlıklar için Şahin siyahı :D

@theGenius Sağol kardeşim.

@jajaja Sağolun hocam o sizin güzelliğiniz :)
Tamamdır değerli  hocam şimmmdi oldu...

Benim için gizemliydi ama şimdi açıklığa kavuştu 

Teşekkür ederim 

Hayırlı olsun tekrar

@kimi-emd @burak_ ve @ansolak hocam ile geçen gün bunun üzerine bir muhabbet etmiştik, onlarında ilgisini çekecektir eminim. 

Cihan hocam piano black beyaz araca on numara beş yıldız oluyor ama  tungstene sanki karbon fiber siyah kapak  daha güzel gider gibi. Daha önce bi tane  malum sitede karbon fiber yan ayna kapaklı tungsten gri golf görmüştüm. Biz yaptıracaksak karbon fiber kaplama olabilir. Ama birde bu kapaklar durban jant olunca ayrı ateş ediyor.  s=hiho

@KabileReisi hocam kabileyi ve reisi ayıracak fark belli artık. Aynalar [emoji4]@kimi-emd @burak_ ve @ansolak hocam ile geçen gün bunun üzerine bir muhabbet etmiştik, onlarında ilgisini çekecektir eminim. 

Orjinal R kapak. Gerisi o kadar iyi durmuyor. Orjinal R kapak alan ve montajini kendi yapan@Burak_ hocamı cagiralim. Genis bilgi verir.

Bu arada güle güle kullanın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orjinal R kapak. Gerisi o kadar iyi durmuyor. Orjinal R kapak alan ve montajini kendi yapan@Burak_ hocamı cagiralim. Genis bilgi verir.

Bu arada güle güle kullanın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@KabileReisi hocam güle güle kullanın.

Beyaz araca en güzel r kapaklar gidiyor. Fırçalanmış olmasıyla göze aşırı batmıyor ağır bir hava veriyor.

Golf detay arabası diyoruz ya kapaktaki malzeme iç kısımda kapı kolu ve vites topuzu önünde çok güzel kullanılmış.

20160309_154151.jpg

Değerli arkadaşlar bu uygulamadan Pasifik mavi Aracına uygulayan var mı acaba? Varsa resim paylaşabilir mi? Benim de aklımda var ama Pasifik maviye gider mi? Giderse hangi renk yakışır ? Gibi kafamda deli sorular mevcut:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunlardan 4-5 alıp her gün birisini takasım var :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba,

Ben de ayna kapaklarının rengini değiştirmek istiyorum fakat karbon fiber kaplama ya da karbon fiber görünümlü kapalar ile parlak siyah boyatmak arasında kaldım. 

Karbon fiber görünümlü kapaklar için aliexpresste en uygun şu kapakları buldum yorumlar da iyi görünüyor ama doların şu anki durumu ile 120 Tl civarına geliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/Golf-MK7-Carbon-Fibre-Effect-External-Rear-View-Mirror-Covers-Cases-for-Volkswagen-Golf-7-GTI/32694191130.html?scm=1007.13338.46806.0&pvid=d917148e-2d22-4a2c-a39d-54b6fbc22109&tpp=1&detailNewVersion=&categoryId=200000241

Geri
Üst Alt