Jump to content

Recommended Posts

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım.s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım.acıktım @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

D621791E-62D8-41E4-BAA6-317733191989.jpeg

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

EC335939-75B5-4F5A-B0B7-226B30EE62F1.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi, Nfk yazdı:

@yer_ucagi_34 benim araca olmuyor değil mi s=aman

Oluyordur büyük ihtimalle hocam. Ama muhteşem olmuş gerçekten, Yusuf hocam Apple Car Play’i bayağı ileriye taşıdı maşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Nfk yazdı:

@yer_ucagi_34 benim araçta app car yok ki ama s=s20

Bu araçta da yok işte hocam değişik olan anlayamadığım kısım o zaten.

Yusuf Acs hocam bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış nasıl yaptıysa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Nfk yazdı:

@yer_ucagi_34 hocam siz bi deneyin bakalım merak ettim cidden 

Yusuf hocayla buluşunca hocam ancak. Bakayım benim araçta da iyi olursa size de uygularız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha önce yanılmıyorsam ruslar yapmıştı böyle bir uygulamayı youtube'da videosu vardı. Daha sonraları çeşitli parçalar çıktı 5.0 ekran için ama hepsinde cihazın içi açılıp çeşitli kablo modifiyeleri yapılıyordu. Eğer Yusuf Hocam sadece yazılım ile böyle bir şeyi gerçekleştirdiyse gerçekten tebrik ediyorum. En kısa zamanda ben de aynı uygulama için kendisini rahatsız etmeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, cemoandcemo yazdı:

Daha önce yanılmıyorsam ruslar yapmıştı böyle bir uygulamayı youtube'da videosu vardı. Daha sonraları çeşitli parçalar çıktı 5.0 ekran için ama hepsinde cihazın içi açılıp çeşitli kablo modifiyeleri yapılıyordu. Eğer Yusuf Hocam sadece yazılım ile böyle bir şeyi gerçekleştirdiyse gerçekten tebrik ediyorum. En kısa zamanda ben de aynı uygulama için kendisini rahatsız etmeyi düşünüyorum

Aynen katılıyorum hocam, benim de anlayamadığım nasıl yapıldığını en çok merak ettiğim nokta o zaten. Orijinal ekrana fiziksel müdahale olmaksızın, yazılım ile yapmış Yusuf Acs hocam. Nasıl yaptığını büyük ısrarlarıma rağmen anlatmadı.&: VW bunu görse yusuf hocayı Wolfsburg’a Ar-Ge’ye işe alır direk yeminle.8D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, erkan163 yazdı:

Olursa devrim olur, heyecanla takipteyim.

@Metin Şen Konu sahibi olarak ben de heyecanla Yusuf hoca ile buluşmayı bekliyorum.&:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yemeyin numarayı beyler, ilizyon var bu işte. Telefonu oraya yatay koyup karanlıkta foto çekmişler8D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, akemals yazdı:

audi araçlar için ebayda aşağıdaki ürünü buldum.

https://www.ebay.com/itm/173262516012

sahibinden.com da bir satıcı aux çıkışından telefon görüntüsünü aktarabilirim dedi. fiyat pahalı dediği için hiç üstelemedim

AUX ilk defa duydum hocam. İlginç gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: freelance
      Merhaba arkadaşlar,
      6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.
      Belki aranızda bir şekilde bu özelliği kullanabilen vardır diye sormak istedim.

• Yazan: yer_ucagi_34
      Aracımız hatasızdır.
      Borusan’dan özel sipariş Velar Cabrio. Aracımız dünyada tek’tir. 
      Aracımızın kaza yapmış olması kesinlikle söz konusu değildir.
      Sigorta şirketinin abartmasından dolayı 1 Milyon Dolar hasar kaydı çıkmaktadır.
      Yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmamış olup, içinde bırakın sigara içmeyi içinde küfür dahi edilmemiştir.

• Yazan: mersamut
      Merhaba arkadaşlar,
      aracıma usb'den telefonu bağladığımda mirror link ile hakaret halinde görüntü izlemek istiyorum.
      örneğin youtubeden bir video açtığımda madia player da görmek istiyorum.
      internetten passata veya skodaya kodlama yapan gördüm.
      ancak konuyla ilgili bir tecrübem yok.
      bana yol gösterir misiniz?
      hangi kablo ve nerden almalıyım...
      yada daha önce yapan var mı?
      yoksa hiç uğraşmadan bu işi yapan bir yere mi yaptırmalıyım?(kabloyla sonradan başka bir işlem yapacağımı sanmıyorum)
      önerilerinize ihtiyacım var..

• Yazan: fcsrn
      Bugün @deniz Hocamızla yazışırken, ünlü satıcımız Patrick'in artık Türkiye'ye satışı kapattığını iletti. Patrick'le yazıştık, 6.5 media ile ilgili çok şikayet aldığını(direksiyon tuşları ve optik park görüntüsü), bu yüzden satışı durdurduğunu söyledi. Bende şöyle düşündüm. Ekranı alanlar, böyle sorunu olduğunu bilmeden alıp, sonrasında sorunlarla karşılaşınca dispute açıyor. Eğer forumda böyle bir konu olursa, yani bu cihazı alacak olanlar bu tip sorunları olduğunu bilirlerse sonradan dispute açmazlar. Patrickte Türkiye'ye satışa devam eder. Patrick'e forumda bu konuyu açacağımı, onunda satışa devam etmesini söyledim, tamam dedi teşekkür etti. Şimdi gelelim sorunlara. Bu arada 5" ekranda bu tip sorunlar olmasa da eksik olan menüleri de yazalım ki alacak olanlara bilgi olsun. 
      6.5" MİBII Cihazın Sorunları ve Eksik Menüleri
      -Direksiyon üzerinde ki radyo kontrol tuşları çalışmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.
      -Orjinal park sensörü olan araçlarda geriye takınca ekranda çıkan optik park görüntüsü çıkmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.
      Her İki Cihazda da(5"-6.5") Eksik Olan Menüler
      -Araç Durumu ekranı yok.(Golf resmi olan,  araç hakkında bilgi veren ekran.)
      -Gündüz farı kapatma seçeneği yok.
      Şuan bu sorunlar var benim bildiğim, kullananlar, fark edenler bildirdikçe liste güncellenecek. Burada kullanıcılarında yardımı önemli.

• Yeni Oluştur...