Jump to content

Recommended Posts

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım.s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım.acıktım @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

D621791E-62D8-41E4-BAA6-317733191989.jpeg

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

EC335939-75B5-4F5A-B0B7-226B30EE62F1.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım. Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla

Efendiler şurda kodlamayla App-Connect tarzı birşey yapılmış; bunun üzerine konu açılmış ama işi yapan/yaptığı iddia edilen kişiden hiçbir tepki yok. Yani ne bileyim "yalan söyledim / şaka yaptım öyle

@Ginger oguz bey foruma yeni uye olmussunuz daha kendinizi tanitmadan bir merhaba demeden biraz sert bir baslangic olmadi mi sizce de? Burada ben de yeniyim ve bir aile-arkadas ortami var kimse kimsey

Konudaki görseller

Daha önce yanılmıyorsam ruslar yapmıştı böyle bir uygulamayı youtube'da videosu vardı. Daha sonraları çeşitli parçalar çıktı 5.0 ekran için ama hepsinde cihazın içi açılıp çeşitli kablo modifiyeleri yapılıyordu. Eğer Yusuf Hocam sadece yazılım ile böyle bir şeyi gerçekleştirdiyse gerçekten tebrik ediyorum. En kısa zamanda ben de aynı uygulama için kendisini rahatsız etmeyi düşünüyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, cemoandcemo yazdı:

Daha önce yanılmıyorsam ruslar yapmıştı böyle bir uygulamayı youtube'da videosu vardı. Daha sonraları çeşitli parçalar çıktı 5.0 ekran için ama hepsinde cihazın içi açılıp çeşitli kablo modifiyeleri yapılıyordu. Eğer Yusuf Hocam sadece yazılım ile böyle bir şeyi gerçekleştirdiyse gerçekten tebrik ediyorum. En kısa zamanda ben de aynı uygulama için kendisini rahatsız etmeyi düşünüyorum

Aynen katılıyorum hocam, benim de anlayamadığım nasıl yapıldığını en çok merak ettiğim nokta o zaten. Orijinal ekrana fiziksel müdahale olmaksızın, yazılım ile yapmış Yusuf Acs hocam. Nasıl yaptığını büyük ısrarlarıma rağmen anlatmadı.&: VW bunu görse yusuf hocayı Wolfsburg’a Ar-Ge’ye işe alır direk yeminle.8D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, akemals yazdı:

audi araçlar için ebayda aşağıdaki ürünü buldum.

https://www.ebay.com/itm/173262516012

sahibinden.com da bir satıcı aux çıkışından telefon görüntüsünü aktarabilirim dedi. fiyat pahalı dediği için hiç üstelemedim

AUX ilk defa duydum hocam. İlginç gerçekten.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Merhaba arkadaşlar dışarıda carplayı 600-700Tl'ye açanlar var crack muhabbeti tam olarak ne oluyor bir bilgisi olan varmı?
    • Yazan: Ker9m
      Arkadaşlar merhaba 2018 Seat leon model araçta mirrorlink ve carplay aktif etmek istiyorum elimde obdeleven cihazı var acaba obdevelen ile aktif ettiğimde çalışırmı yoksa tekrar aktivasyon kodumu ister? Yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Ender
      Merhaba Sevgili Golf Tutkunu Dostları;
      Forum Üyelerimiz için vw  Golf araçlarımıza ve VW Grubuna dair her alan da Daima yeni bilgiler, , Gelişmeler ve Faydalı konular ile  Sizlere yardımcı olma noktasında Sürekli Gayret içerisindeyiz.Bugün Media kısmına el atacağız bu konumuzda. Yakın Arkadaşım olan Dr. Hİ-Fİ  Gürhan Bey ile birlikte 1-2 aydır Argesini Yapıp değerlendirmelerde Bulunduğumuz NAVİİN media çözümleri Cihazını Deneyimleyerek sizlerle Paylaşıyorum. Her Zaman eleştiri konusu olan Golf Araçlarımızın Media Ünitesini hep eksik ve yetersiz bulmuşuzdur. Gelişen Teknoloji ve Artan ve ihtiyac durumuna gelen Araç Mediaları Kısmında Güzel bir gelişme olduğunu düşündüğüm bu cihazdan sizlere bahsetmek ve yorumlarınızı da almak istedim.
          ****Cihaz Çalışabilmesi için  APP Connect Özelliği Açık olmalıdır****
      Cihaz Adı : NAVİİN 
      Cihazı Kullandım Kendi aracımda hem İphone hemde Andorid Akıllı cihazda deneyimledim. Şahsi Görüşüm özellikle Crak yapmak istemeyen İphone kullancılarına  Wİ*Fİ ile kablosuz bağlantısı büyük avantaj sağlamakta. Andorid  USB bağlantısı ile de çok başarılı zaten temelde Android bir Cihaz uygulaması. Güncellenebilir versiyon, İçerisinde TV izleme, Radyo, Navihasyon, Youtube , Chrome Tarayıcı yüklü. Dosya Yönetiminden Uygulamalar Yüklenebilmekte. Araç Media Kullancılarının Taleplerini çok rahatlıkla karşılayacak bir durumda.
      İphone İOS ve  Samsung ,Tüm Android Akıllı telefonları Destekliyor.Arayüzü kullanışlı ve Hızlı Tepkileri var.
      Kutu içerisinde GPS modül bulunmakta. Araca bağlantı kabloları ve USB mevcut.
      Aşağıdaki video ve resimlerden uygulama adına bilgiler mevcut İzlemenizi tavsiye ediyorum  .Resimler Aracımı satmadan 1 gün öncesinde bana aittir.
      Fiyat: 2750 TL olmakla birlikte ; Selamımı İleten , Golftutkusu Forum Üyelerimize 2600 TL.
      Birden fazla alım gerçekleşirse forum içinde 2500 TL 
      Firma Sahibi Gürhan Bey instagram ---  dr.hifi.09  
      ***********************************************************************************************************************************
      Pozitif Bulduğum Yönleri;
      Güncel Çözümler içerisinde En zahmetsiz ve Kolay Kullanıma Sahip olması
      İphone için Kablosuz  Wİ-Fİ bağlanabilme, Andorid için USB ile direk bağlanma.
      Hızlı Çalışması ve İçeriğinde Genel Uygulamaların hazır bulunması.
      Orjinal mediaya Ekleme Kesme Biçme vb hiçbir işlem uygulanmaması ve Tek Tuşla Orjinal Media Ekranına Geçiş Sağlaması.
      Cihazın Ergonomik bir yapıda olmasından kaynaklı Kolçak ,Bardaklık veya vites önü  eşya bölmesine rahatlıkla sığması.
      Cihazı APP Connect Açık olan Tüm araçlarınızda kullanabilme, Taşıma  özelliği
      USB den Film Müzik video oynatma özelliği
      VW Grubu Araçlarda Çok daha başarılı performansı sunmakta , Diğer araç modellerine de uygulanabiliyor ( Toyota Reno- Nissan-BMW Vs)
      ***********************************************************************************************************************************
      Fiyat Konusunda  Yorumum; belki daha ulaşılabilir olabilirmiş diye düşünmüyor değilim, Lakin Media çözümleri için Ödenen Paralara Şahit olunca ve yaptığı işlevi düşününce Çok da abartı olmadığı kanısındayım. Açık konuşmak gerekirse Normal bir Akıllı Telefon veya Normal bir Cihaz parasıyla aynı olsa da Yaptığı iş sanki  ücretini hak ediyor. Gürhan Bey de Sağolsun Elindeki imkanlar dahilinde biz Forum Dostlarımıza bu indirimi sağladı. 
      Düşünen Arkadaşlarımız ve Bu tarz bir Çözüm arayanlar adına Faydası olacağından , Bilgi Tecrübe Paylaştıkça Artacağından ve Foruma Katkımızın devam etmesi adına Sizlerle Bu konuyu paylaştım. Umarım Hayırlı olur  birkaç arkadaşımız bile fayda görse memnun olurum.
      Değerli yorum ve Sorularınızı Konu Başlığı altına yazarsınız dostlar.
      Herkese Keyifli forumlar dilerim.
      Resim ve Video Anlatım Linkini Alttadır.

• Yazan: freelance
      Merhaba arkadaşlar,
      6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.
      Belki aranızda bir şekilde bu özelliği kullanabilen vardır diye sormak istedim.

• Yazan: yer_ucagi_34
      Aracımız hatasızdır.
      Borusan’dan özel sipariş Velar Cabrio. Aracımız dünyada tek’tir. 
      Aracımızın kaza yapmış olması kesinlikle söz konusu değildir.
      Sigorta şirketinin abartmasından dolayı 1 Milyon Dolar hasar kaydı çıkmaktadır.
      Yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmamış olup, içinde bırakın sigara içmeyi içinde küfür dahi edilmemiştir.

• Yeni Oluştur...