YENİ POLO İNCELEDİM, YOKSA GOLF’ten DAHA MI İYİ?

Yeni tüm paket Pololarda zaten önde led gündüz sürüş farları standart olarak geliyor. 

Gündüz sürüş farını kastetmemiştik.

Normal kısa/uzun far aydınlatması için bilgilendirme yaptım.

Standart Normal far alınırsa bildiğiniz sarı Edison ampullü farlar geliyor. LED high farlar Highline poloda bile yok extra eklenmiş almak lazım....

Highline golfte LED  ön kısa uzun farlar standart. Comfortta yok ama

@Savatage teşekkür ederim led konusunda aydınlatmanız için. Uzun led far ücret farkını biliyor musunuz? 

Comfort golf alacaksanız  ön sarı far aydınlatmasını kabullenmek zorundasınız. Comfortların hepsi bu şekilde geliyor standart. Eğer LED far ekletmek istiyorum derseniz sıfırdan sipariş geçilmeli Almanya ya. O da 2,5 ay sürer gelmesi. +Fiyat 5500 civarı bir tutarı var.

Highline poloları LED far eklenmiş şekildede getirebiliyolar . Ama onlarında LED farsız olanlanları çoğunlukta. Comfort pololarzaten tümden sarı farlı

Anladım teşekkür ederim öyle isteyince de gümrükten giriş fiyatına göre fiyat veriyorlar.  bugün 152.300₺ sıfır comfortline 1.5 tsi 150beygir  BeyazGolf önerdiler. Otomatik far + sunroof + carplay gibi özellikler var. Ama döşeme rengi bej ve sunrooftan beje dökülen tanelerin nasıl iz yaptığını iyi biliyorum önceden fırından kömür partiküller düşüp beji rezil etmişti bakımı çok zor acayip kararsız kaldım. Golf comfort sunrooflu 1.0a ise 145 dediler. Onda da carplay yok.!

Geri
Üst Alt