Jump to content

serology55

Golf'e veda :(

Recommended Posts

Saygıdeğer Forumdaşlar,

Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim Golf'üme veda etmek zorunda kaldım. "Mücbir sebep" diyelim :( 

1 yıldır büyük bir keyifle takip ettiğim, katılım sağladığım ve çooooook şey öğrendiğim bu forumun artık kısmen fahri üyesiyim diyebilirim. O kadar çok şey öğrendim ki bu forum vasıtasıyla, tek ifadeyle "paha biçilemez". Ben yine her gün online olacağım. Sık kullanılanlar kısmının en başında yine golftutkusu yer alacak. Saygı ve selametle...

PS: Special thanks to @silvershadow @fcsrn @yusuf @Ender @AhmetCakmak 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herşeyin hayırlısı olsun hocam. Yeni aracınızı da paylaşırsınız burada, maksat her daim sohbet muhabbet.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Saygıdeğer Forumdaşlar,
Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim Golf'üme veda etmek zorunda kaldım. "Mücbir sebep" diyelim [emoji20] 
1 yıldır büyük bir keyifle takip ettiğim, katılım sağladığım ve çooooook şey öğrendiğim bu forumun artık kısmen fahri üyesiyim diyebilirim. O kadar çok şey öğrendim ki bu forum vasıtasıyla, tek ifadeyle "paha biçilemez". Ben yine her gün online olacağım. Sık kullanılanlar kısmının en başında yine golftutkusu yer alacak. Saygı ve selametle...
PS: Special thanks to [mention=3]silvershadow[/mention] [mention=22]fcsrn[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=208]Ender[/mention] [mention=3697]AhmetCakmak[/mention] 
Bu Guzel dusunceleriniz Forumumuzun Amacına ulastiginin göstergesidir Hocam. Lakinn siz biz hepimiz Kocaman Bir Aileyiz. Rabbim Daha güzel daha iyi Golf ile karşılaştırsin en kısa zamanda Sizin gibi Değerli Forumdaslarimizi Her zaman aramızda girmekten Gurur Duyuyoruz. Araçlar Sadece ARACILIK ediyor Bu Aile Ortamimiza Dostluklar Baki kalıyor.Saygilar Selamlar. Rabbim Herşeyin Hayırlısını Guzel Gönlünüze Göre versin inşallah.[emoji122][emoji122][emoji106]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Herşeyin hayırlısı olsun hocam. Yeni aracınızı da paylaşırsınız burada, maksat her daim sohbet muhabbet.

İnşallah hocam, o günleri görebilmek dileğiyle...

13 dakika önce, Ender yazdı:

Bu Guzel dusunceleriniz Forumumuzun Amacına ulastiginin göstergesidir Hocam. Lakinn siz biz hepimiz Kocaman Bir Aileyiz. Rabbim Daha güzel daha iyi Golf ile karşılaştırsin en kısa zamanda Sizin gibi Değerli Forumdaslarimizi Her zaman aramızda girmekten Gurur Duyuyoruz. Araçlar Sadece ARACILIK ediyor Bu Aile Ortamimiza Dostluklar Baki kalıyor.Saygilar Selamlar. Rabbim Herşeyin Hayırlısını Guzel Gönlünüze Göre versin inşallah.emoji122.pngemoji122.pngemoji106.png

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender hocam sağolun. Bilmukabele :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, caglar_61 yazdı:

Belki ufukta yeni bir golf görünür canınızı sıkmayın hocam

Hocam, ben de Trabzonluyum. Bizler (her ne kadar öyle bilinmese de) duygusal insanlarız. Ne yalan söyleyim, içim buruk :( 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@serology55 

Değerli Hocam 

Veda yazısı gibi olmuş.

Bu hayat bizden ne alır ve ne getirir bilinmez.

Bu umutla ben de devam ediyorum 

Golfünüz yoksa bile umudumuzu, umudunuz yoksa bile sevginizi mutlaka korumalı.

Nasılsa Golfü olmayan girmesin yazmıyor kapıda. :000043-medium:

Size bu güzel duyguları hissettirebilmek bizleri de mutlu etti.

Saygı ve sevgilerimle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ender
      Herkese Merhaba Arkadaşlar;
             Lastik seçiminiz sürüş güvenliğinizi önemli ölçüde  etkileyen bir durumdur.  Forum genelinde ki araçlarımızın çoğu 17-18 ebat olduğunu düşündüğümden , 225/ 45 R17 ve  225 /40 R18 Ebatlarını ön plana almıştım.Lastik Tercih ederken nelere dikkat etmeli ? Ne tip lastik kullanmalı ? Lastikten beklentilerimiz nelerdir ? Etiket değerleri neyi ifade ediyor? F&P olarak nerede?  gibi sorulara cevap vermek gerekiyor. Buradan Hareketle içinde bulunduğumuz  Yaz ayları için Lastik Değişimi düşüncesinde olanlar için ( kendim de bakıyorum  )  biraz araştırma yaptım. Son Yıllarda Başarılı olmuş Marka ve Modellerin çoğunu biliyor olsak da bu marka ve modellerin kendi aralarında kıyaslaması da önemli olduğu kanısındayım. Lakin Forumumuz da 2-3 lastik çeşidi  arasında kalanlar bolca olup bu durumu çözmek adına Konular da açılmıştı. ADAC  bize bu konuda  Bağımsız ,doğru ve objektif Fikirler verebilecek Geniş kapsamlı 2020 Yaz Lastikleri Test verilerinin Faydalı bulduğumu ifade ederek,bilgileri ve test verilerini sizlerle  paylaşmak isterim.Aynı kategoride farklı test çalışmalarının sonuçları olarak da mevcut. Kışlık ,Yazlık, 4 mevsim, Suv vb Lastik testleri gibi.
             Sizlerinde Tecrübe ettiğiniz, Kullanmaktan Memnuniyet duyduğunuz Lastik ve Modelleriyle de Konumuza katkıda bulunarak  daha kapsamlı bir hale gelecektir.Bu sayede Lastik Tercihi adına bir Ana konu Görevi de üstlenmiş oluruz. Ayrıca bir alkışı hak eden Maxxis Victra Sport 5i de unutmayalım.
      Daha fazla Bilgiler için Aşağıya  Resim ve Linkleri Bırakıyorum . Herkese Keyifli Forumlar Dilerim.
      ADAC 2020 Yaz Lastiklerin Test Verileri; https://tiresvote.com/articles/adac-2020-uhp-summer-tire-test-r18/
      İlk 3 sıra ( Continental PremiumContact 6 Vs. Michelin Pilot Sport 4 Vs. GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5)  arasında kıyaslaması. https://www.lastikavcisi.com/vs/continental-premiumcontact-6/michelin-pilot-sport-4/goodyear-eagle-f1-asymmetric-5/

https://tiresvote.com/articles/adac-2020-uhp-summer-tire-test-r18/

Ürün Adı:  Pretoria 19 inç Jant&Lastik Takımı 
      Detaylar:  Kendim Severek Kullandığım Çoğunuzun da bildiği Arıcıoğlu Jant Özel  siparişi  Pretoria Jant ve Kumho Marka Lastik Takımı Ürünümüzdür. Lastikler Yeni olarak takılmıştır Jantlarda Küçük ve hafif çizikler mevcut Gun Metal Rengindedir. Görsel ve Kondisyonu Son derece Temiz ve Sağlamdır Kırık kaynak vs işlem  yoktur.
      Forum Dostlarımıza fiyatta ikramım olacaktır   Ayrıca yanında 20 adet takım halinde Bijonları ve Olası Sürtmelere karşın Rütuş Boyasıda verilecektir.Üzerinde VW göbek amblemleri zaten olup Extra Çelik Sbopludur.
      Malum sarı site linki alttadır.
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-19-pretoria-jant-lastik-takimi-818441082/detay/
      Fiyat:  4.750 TL 
      Fotoğraf:  

MErhaba Dostlar;
      E-devlet üzerinde Yeni düzenleme ile artık Araçlarım sekmesinden Aracımıza ait Vergi, Muayene ,Ceza ve Sigorta&kasko sorgulamaları aynı içerik içine alınmış durumda. Bu şekilde Hem zaman kazanmış hemde kolaylık sağlanmış gözüküyor . Faydalı olduğunu düşündüğümden sizlerle de paylaşmak istedim.Herkese kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim.

Ekran Görüntüsü 

Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Otomobili olarak  VW Golfü olduğunu biliyor muydunuz?
      Dünyaca Ünlü Alman Otomobil Üreticisi  Volkswagen in Golf MK 2 modeline Sahip olan Angela Merkel Uzun Yıllar Kullandığı otomobilini eBay üzerinden açık artırma ile satışa sunmuş .  Mütevazıi Görüntüsüyle Bilinen Başbakan Merkel den ; Temiz Kullanılmış Muayyer MK 2 Golf. Pazarlık olur   Çek Senet Takas Düşünülmüyor. Nakit fakat oda Euro üzerinden. Alıcısına Hayırlı olsun. 
      İlgisini çekenler için Resim ve Haber paylaşımı aşağı bırakıyorum. Herkese Keyifli Forumlar.

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/merkel-in-eski-vw-golf-u-10-bin-euro-ya-satisa-cikti-1524634
      https://www.ntv.com.tr/dunya/merkelin-22-yillik-arabasi-acik-artirmada,Fs72Qb-nSU-0nFuEw-IjKw

Herkese Merhaba Dostlar;
            Sevdiğim Jant modellerinden  birisi olan WRC yi, Bu senenin Modası siyah 18 ebat Jantlar için yaza merhaba değişimi düşünüyordum ve Bunu Bugün hayata geçirmiş bulunmaktayım. Evde kalınan 74 Günlük Karantina Süresince Bir çok model düşündüm ,araştırmalar yaptımsa da  Çok fazla sevmesem de Siyah Jant modasına ayak uydurmak ve deneyimlemek adına Arıcıoğlu Otomotivin Ülkemize Ürettirip getirdiği  WRC 18 Ebat EMR- DY 418-12 Modelinin  ET40 7.5x18 5x112 Ebat değerlerine Sahip olan  Siyah  Renk ürününü 2 gün önce almış ve bugün Aracımıza takmış olduk. Jantın yapısını Çok beğendim. Artık  İnanıyorum ki Replika üretimler Gün Geçtikçe Kaliteleri artırıyorlar. Elbette Orijinal değerinde değiller  ama zamanla o değerleri yakalayabilirler diye de düşünüyorum. Şuan yorumlamak adına Çok erken olsa da 40-50 km kadar kullandım ve ilk izlenimlerim çok olumlu. Etrafımdaki arkadaşlarım ve dostlarımın büyük çoğunluğu beğenmiş olsa da bazı arkadaşlar Eskiler (Pretorilar) daha güzel di şeklinde dönütler aldım. Siz değerli forum dostlarında Görüşlerini merak ediyorum. Temizlik ve bakımı biraz zor olacak ama Güneşli günde veya Işık altında görseli de çok hoşuma gitti. Sanırım Ayna Kapaklarını da Piano Black yaparaktan R line Tampon altı , Marşpiye ve B sütunu piano black kaplamalar ile Güzel Kombin oluşturacaktır. Bu yaza Herkesin Gönlünde ki Jant Lastik modeliyle girmesini temenni eder Herkese Keyifli forumlar Diliyorum.
      Fiyatı: Siyah Olarak Arıcıoğlu stoklarında şuanda yok lakin mevcut renkleri için  kampanyası var, 3470 den indirimli fiyat olarak 3099 TL 
      düşünenler için Link bırakıyorum.
      https://www.jantdunyasi.com/emr-dy418-09-75x18-5x112-et40-731-dynamic-silver-18-inc-jant

• Yeni Oluştur...