Sonunda Kavuştuk

Hayırlısı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanın

maşallah nazar değmesin hocam iyi günlerde kullanın 

Ya şu ergo koltukları neden kaldırdılar, en azından yarı deri gelseydi koltuklar, çok farklı gösteriyo içini aracın :)  Bu arabada bir tek o eksik bence :)

Ayrıca hem 35 hem de gunmetaller çok şık duruyo, gerçek bir jant rengi :)
R line iç pakette ergo active alınabiliyo mu açıkçası bilmiyorum ama olmasını bende isterdim.janta gelince gunmetal muhteşem bi renk ve araçla inanılmaz uyumlu ben çok beğendim.ilk başta syah jant takarım diye düşümüyodum ama bunları görünce o kadar hoşuma gitti ki haliyle vazgeçtim.

@ÖzDi Özgür bey hayırlı olsun Allah muhabbetinizi bozmasın.

Mersin alındı, Adana da film çekildi, Tuncelide kullanılıyor!  Plaka 35

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel maşallah ama o mavi naylonları sökün bence :)
eyw başkan teşekkür ederim.naylonların hepsinisöktüm bi tek sürücü tarafındaki paspas altı naylonu duruyo onu da zamana bıraktım  :000043-medium:

@ÖzDi Özgür bey hayırlı olsun Allah muhabbetinizi bozmasın.

Mersin alındı, Adana da film çekildi, Tuncelide kullanılıyor!  Plaka 35
eyw Ahmet kardeşim.hikaye biraz karışık Mersin-Adana-Tunceli-İzmir  8D

Hayırlı olsun hocam, ben de aynı fiyata kendi aracımı aldım Comfortline 1.4 tsi DSG, bu dolulukta böyle bir araç için muhteşem bir fiyat. Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle :)  

@ÖzDi Halıdaki mavi naylonları sökmezseniz ilerde halıya yapışıyor ve berbat bir hal alıyor., halı yapış yapış oluyor., bir an önce sökmenizi tavsiye ederim., Tekrar haıyrlı olsun Allah güzel günlerde binmeyi nasip etsin

Hayırlı olsun hocam, ben de aynı fiyata kendi aracımı aldım Comfortline 1.4 tsi DSG, bu dolulukta böyle bir araç için muhteşem bir fiyat. Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle :)  
Teşekkür ederim hocam.Size de güzel günlerde kullanmak nasip olur umarım,hayırlı olsun.

@ÖzDi Halıdaki mavi naylonları sökmezseniz ilerde halıya yapışıyor ve berbat bir hal alıyor., halı yapış yapış oluyor., bir an önce sökmenizi tavsiye ederim., Tekrar haıyrlı olsun Allah güzel günlerde binmeyi nasip etsin
Bu lafın üstüne ben hemen sökerim o naylonuda  :'(

Maşallah Resimler ile birlikte Çok Hoş bir Tercih yaptığınız ortada. Tekrardan Hayırlı Olsun Hocam.

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

eyvallah hocam çok teşekkür ederim.

Güle güle, kazasız belasız kullanın. Renk ve donanım olarak çok güzel bir seçim yapmışsınız. :'(

Geri
Üst Alt